Sesje online

ODPOWIEDZ
firef2
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 2 lipca 2007, 01:36
Numer GG: 2699166

Sesje online

Post autor: firef2 »

Poszukuje mężnych, i odważnych bohaterów gotowych by uczestniczyć w regularnych sesjach poprzez programik Fantasy Grounds. Najwazniejszę są chęci .Umiejetnosci nie stoja tak wysoko w rankingu. Wiec przyjacielu, jeżeli nie masz co robić wieczorami, a chciałbyś uczestniczyć w takiej wirtualnej sesjii to zapraszam Cie gorąco na wielką przygodę :evil:

Prosze pisac na gg 2699166 :twisted:

FG wer. 1.05
Khaki
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 23 października 2007, 11:34
Numer GG: 4500950
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Kontakt:

Play by Adobe RPG [eksperymentalna]

Post autor: Khaki »

No bo jak to inaczej nazwać? Ni to gra na forum ani to gra przez IRC.

Chodzi konkretnie o tą aplikację: http://www.adobe.com/acom/connectnow/

Darmowa i to z poziomu przeglądarki.
Jak ktoś chce się dowiedzieć konkretów zapraszam na bloga. (http://khakiplaygame.blogspot.com/2008/ ... przed.html)

Tutaj chciałem zapytać czy były by osoby zainteresowane wzięciem udziału w sesji która mam zamiar poprowadzić w najbliższym czasie tym sposobem. Na razie to eksperyment i mały test ale może z tego wyniknąć coś bardzo ciekawego.

Kto chętny?
Jaki termin wam najbardziej odpowiada?
Jak wy widzicie taką sesję?
Ile powinna trwać?

Moje łącze utrzyma połączenie tylko z 4 graczami (oby!) więc proszę nie wszyscy naraz ;)
Jeremiasz
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 3 maja 2008, 15:54
Numer GG: 0

Poszukiwania drużyny

Post autor: Jeremiasz »

Witam.

Poszukuje ludzi do których mogę się przyłączyć do gry jako gracz (bo MP to ze mnie jakiś wybity nie jest) przez internet (programy, komunikatory, fora i co tam jeszcze się da).
Znam D&D 3.0 i FR ale mogę w razie potrzeby nauczyć się innego.
Jestem dysponowany teoretycznie cały czas - siedzę w domu. Pora sesji nie jest istotna mogę grać z rana, popołudniu, wieczorem i w nocy. Jak często? - myślę że do oporu, w granicach rozsądku.
Preferuje role maga bądź mnicha - też odpowiedniki. Ale również nie pogardzę innymi postaciami.
Mam wielką chęci gry, trochę doświadczenia (lecz w graniu face to face), nie wycofuje się z grania, jestem konsekwentny i konkretny.

Ewentualnie szukam ludzi którzy też chcą grać ale nie mają jak. Zawsze tam jaką drużynę + MP można skompletować.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Poszukiwania drużyny

Post autor: Force »

Nie wnikam czemu tak nalegasz na grę przez internet...

Jako się skończy dobroczynny czas zwany sesją to poprowadzę "coś" (zapewne coś krótkiego) w poddziale "sesje". Musisz trochę poczekać albo przejrzyj poddział "rekrutacja" w dziale "Rpg na forum" ;)
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Złosiej

Sesje online

Post autor: Złosiej »

Siema, tak czytam tu i czytam i świat mroku mnie niesamowicie wciagnał ! Z powodu chamstwa graczy i MG cierpiacego na brak wyobraźni która wywołała u niego kompleksy czego wynikiem było wyżywanie się na graczach (akurat trafiło na mnie) przestałem grać w Młotka i teraz poszukuje graczy i nowego systemu ktory by mnie zainteresował. Zdecydowałem się na Wampira i własnie tu jest problem że nie mam z kim grać (otaczaja mnie sami ludzie bez wyobraźni dla ktorych fantasy to gów*o) a na dodatek jeszcze nigdy nie mialem stycznosci ze swiatem mroku (no oprócz tego że mój brat grał w Wampira: Mroczne Wieki, w Maga i w Zew Cthulhu ale nigdy nie zapoznal mnie z tym klimatem), dlatego chciałbym się zapytać czy nie moglibyśmy zrobić jakiejś sesji przez gadu gadu, byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś się zgodził, bo z chęcią bym spróbował czegoś innego niż D&D i Warhammer :D.

Pozdrawiam Z.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sesja na GG

Post autor: Azrael »

Zagrałbym, lecz wampira nie znam... jeśli ktoś będzie miał inną propozycję moje gg stoi otworem.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Sesja na GG

Post autor: mone0 »

Nie znam się na wampirze, bardziej na wspomnianym przez Ciebie warmłotku lub od niedawna na neuroshimie. Do ZC też bym się przyzwyczaił.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG

Post autor: dr.SensibilityBustle »

To może sesja młotka przez gg zgadzacie się na taką opcje ?? Bo jak dobrze zauwazylem forumowicza Złosieja już nie ma pośród nas...
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Sesja na GG

Post autor: mone0 »

Uuu to nie dobrze. Z chęcią bym zagrał, tylko kto podejmie się prowadzenia drużyny. Zaznaczam opcję, że w Popioły Middenheim już grałem, a Wieże Altdorfu rozpoczynam, więc to odpada. Popsułbym całą zabawę.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG

Post autor: dr.SensibilityBustle »

Ja na MG sie raczej nie nadaje bo prowadzilem tylko pare sesji w moim życiu...trzeba by było kogoś znaleźc.
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Sesja na GG

Post autor: Sihamaah »

To ja się zgłaszam. W najgorszym wypadku jako obserwator... :P

Może być Warmłotek, choć nigdy nie grałem.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG

Post autor: dr.SensibilityBustle »

A w co grałeś bo z chęcią bym spróbował czegoś innego.
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Sesja na GG

Post autor: Sihamaah »

Ale ja się nie zgłaszam jako MG :D A jako gracz to się do wszystkiego dostosuję ;)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG

Post autor: dr.SensibilityBustle »

Łeeeee to trzeba czekać az jakis MG się znajdzie ^^
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG

Post autor: Phoven »

Podepnę sie pod temat ;]

Jako, że z pewnych powodów mam okres sentymentalnego wspominania pierwszych lat rpgowania (spowodowany odnalezieniem pierwszych MiMów ;)) szukam niedużej drużyny chętnej do grania przez GG/GM2 (to drugie jeśli ktoś zgodzi sie hostować) w oldskulowego rpga jakim są Kryształy Czasu na nieco zluzowanej mechanice. Jeśli nie bedzie żadnych chetnych na KCety mogę poprowadzić młotka (ale takiego nastawionego na oldskulowy fun, żadnej tam Jesiennej Gawędy). Jeśli zgłoszą sie chętni - rozwinę temat.
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: Sesja na GG

Post autor: dr.SensibilityBustle »

Phoven pisze:Jako, że z pewnych powodów mam okres sentymentalnego wspominania pierwszych lat rpgowania (spowodowany odnalezieniem pierwszych MiMów
1) Co to są MiMy ??
Phoven pisze:GG/GM2 (to drugie jeśli ktoś zgodzi sie hostować)
2) Co to GM2 ??

...

Co do KC to nigdy nie gralem, a podrecznika nie mam skąd wytrzasnac, z checia sprobuje jezeli ktos mnie z tym systemem zapozna.
A co do młotka to jestem jak najbardziej za !

Mógłbyś KC na jakiś serwer wrzucić ??
A w warhammca do w ktora edycje byśmy grali, ja proponuje 1 bo jakos mi sie bardziej spodobala. :D
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Sesja na GG

Post autor: Phoven »

dr.SensibilityBustle pisze:
1) Co to są MiMy ??
MiM= Magia i Miecz. Takie trv kultowe czasopismo poświęcone grom fabularnym. Obecnie już nie wydawane.
dr.SensibilityBustle pisze: 2) Co to GM2 ??
Game Master 2
TUTAJ sobie go ściągniesz. Mówiąc krótko - program wspierający sesje online na bazie czata.
Co do KC to nigdy nie gralem, a podrecznika nie mam skąd wytrzasnac, z checia sprobuje jezeli ktos mnie z tym systemem zapozna.
(...)
Mógłbyś KC na jakiś serwer wrzucić ??
Myślę, że w tym przypadku nie będzie koniecznie łamanie praw autorskich. ;)
TU ściągniesz go całkowicie legalnie.

A co Warhammera - to już zależy od zgłaszających sie w co zechcą grać. :P Mi tam wszystko jedno. ;P
ODPOWIEDZ