Łódź i okolice

Taliesin
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 18 grudnia 2009, 22:02
Numer GG: 1146552

Re: Łódź

Post autor: Taliesin »

Witam,

Poszukuję MG/Drużyny do Star Wars RPG (najlepiej nie d20, ani d6... ).
Jak ktoś chce przygarnąć gracza, to proszę o kontakt na maila lub gg 1146552
Hypatia
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 18 lutego 2010, 00:00

Re: Łódź

Post autor: Hypatia »

Hej wszystkim :) Nie mam co prawda doświadczenia w RPG typu "pen&paper", ale bardzo chciałabym się w coś takiego zaangażować. Tematyka jest mi absolutnie obojętna, jestem fanką zarówno klasycznej fantastyki, jak i świata Star Wars. Chętnie przyjmę zaproszenie na jakąś sesję, choćby po to żeby popatrzeć i nieco się podszkolić. Daję słowo, że uczę się bardzo szybko :) Może jeszcze taki detal: tematyką interesuję się "platonicznie" praktycznie od zawsze i mam 25 lat (studiuję, zatem mam mnóstwo wolnego czasu ;) ).
leyse
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 28 lutego 2010, 19:52
Numer GG: 4665260

Re: Łódź

Post autor: leyse »

Graczka z Lodzi poszukuje druzyny :) Do tej pory grywalam glownie w systemy autorskie, wiec ciezko mi wymienic cokolwiek konkretnego ;) Po pierwszych krokach stawianych w Warhammerze, odeszlismy wraz z druzyna od niego w cos swojego.

Pozdrawiam! :)

E-mail: linandile@tlen.pl
GG: 4665260
Potforny Krzysztoff
Majtek
Majtek
Posty: 130
Rejestracja: sobota, 3 stycznia 2009, 21:54
Numer GG: 807895
Lokalizacja: Łódź czyli miejsce wyklęte dla RPG

Re: Łódź

Post autor: Potforny Krzysztoff »

Ja również się zgłaszam.Praktycznie nie grałem w żadne znane systemy a jedynie w wytwór mej chorej wyobraźni (który prawdopodobnie pozostawia wiele do życzenia) dlatego chętnie dołaczę do jakiejś grupy.GG i te sprawy są w profilu więc nie ma co podawać.
"Każdy Chomik ma swój dzień!" - Minsc
voyager156
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 22:49

[Łódź] 1-2 graczy do "Trail of Cthulhu"

Post autor: voyager156 »

Witam wszystkich!
Poszukuje 1-2 graczy do gry RPG: "Trail of Cthulhu". Jestem MG z ponad 11 letnim stazem. Obecnie w sklad druzyny wchodza 3 osoby (nie wliczajac w to mnie jako MGry). Przydala by sie jednak jeszcze przynajmniej z jedna dodatkowa osoba :smile:

Jezeli chodzi o sam system jest on w jezyku angielskim (nie zostal wydany jak dotad w Polsce). Ponizej zamieszczam linki do 3 recenzji.

Nie wymagam znajomosci angielskiego od graczy!
Wszystko oczywiscie bede tlumaczyl w razie koniecznosci.

Recenzja_1 po polsku (wedle mnie troche niesprawiedliwa, ale tylko taka znalazlem w naszym jezyku):
http://horror.polter.pl/The-Trail-of-Cthulhu-c18813

Recenzja_2 po angielsku:
http://ogrecave.com/reviews/trail_cthulhu.shtml

Recenzja _3 po angielsku (krotka):
http://gamesteratlarge.blogspot.com/200 ... -hite.html

WYMAGANIA:

(1) Minimalny wiek ktory nas interesuje to 16 lub wiecej lat. Oczywiscie musisz takze lubic przygody detektywistyczne z pewna doza akcji. NO I OCZYWISCIE MUSISZ MIESZKAC W ŁODZI ;) Dodam ze ja mam skonczone 26 lat a inni gracze maja 19+.

(2) Nie ma znaczenia czy jestes mezczyzna czy kobieta.

(3) Bedziemy grac w "dojrzale" powazne przygody, nie pozbawione jednak pewnej dozy humoru (oczywiscie w pasujacych do tego miejscach). Zamierzamy po prostu ciekawie spedzic czas dobrze sie przy tym bawiac.

(4) Sesje odbywaja sie w moim domu co piatek, okolice Ul. Pabianickiej. Zaczynamy zazwyczaj okolo 16:00. Czasem zamiast piatku bedzie to sobota lub niedziela. Co do godziny mozna sie dogadac- jesli np. komus pasuje pozniejsza.

Jesli jestes zainteresowany - napisz cos o sobie na moj adres, czyli :arrow: thu156@interia.pl

EDIT:
Sprawa nieaktualna- jest juz pelen sklad!
Ostatnio zmieniony piątek, 9 kwietnia 2010, 17:57 przez voyager156, łącznie zmieniany 2 razy.
Krzemien
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 11:59
Numer GG: 11826990
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łódź

Post autor: Krzemien »

Jako MG z Łodzi ;-) szukam zainteresowanych regularnymi sesjami D&D 3e a w przyszłości także 4e.
Bardzo mile widziani początkujący.
Płeć i wiek nie mają znaczenia - obecna średnia wieku to około 22 lat.
Moje GG: 11826990
Email: ciupazka@interia.pl albo PW przez forum
Czarny Pan
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 15 marca 2010, 20:16

Re: Łódź

Post autor: Czarny Pan »

Witam wszystkich 8)

Szukam graczy/graczek do D&D 3,0-3,5 ( Kampania Epicka :mrgreen: ) oraz do późniejszej kampanii w uniwersum Fallout ( na zasadach D&D)
- Mam 3 letni staż w RPGach.
- Studiuję ( WPiA UŁ )a więc mam trochę wolnego czasu.
- Szukam osób znających dobrze system i książki do D&D.

Kontakt , resztę informacji podam w komunikacji @ , odpowiadam na 100%

Mail : bladecasper9@gmail.com

Pozdrawiam :smile:
Krzemien
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 11:59
Numer GG: 11826990
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łódź

Post autor: Krzemien »

Jeszcze raz ja:
Chciałbym zagrać w 4 edycję D&D, mam komplet podręczników. Chętnie poprowadzę lub też dołącze do już istniejącej drużyny
Bardzo mile widziani początkujący.
Płeć i wiek nie mają znaczenia - mam 25 lat.
Moje GG: 11826990
Email: ciupazka@interia.pl albo PW przez forum
senssei
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 19 kwietnia 2009, 13:40
Numer GG: 6811948

Re: Łódź

Post autor: senssei »

[Łódź] Poszukiwanie gracze - Warhammer 2nd

Poszukuje 1-2 graczy do wakacyjnych sesji Warhammera w Łodzi na Teofilowie.

Sesje będą odbywać się na przestrzeni lipca-września a później będą ewoluować.

Będziemy się spotykać raz na 2-3 tygodnie w weekendy. Na chwilę obecną posiadamy na składzie 3 (troje) graczy (w tym 2 dziewczyny :) ) i ja jako MG. Ludzie w wieku 20-26 z doświadczeniem w różnych RPG (Gasnące Słońca, Neuroshima, Wampir ) teraz postanowiliśmy spróbować czegoś nowego.

W grze stawiamy na klimat, roleplay i narrację.

W sprawie szczegółów kontaktować się można bezpośrednio ze mną, najlepiej mailem (odpisuje w kilka godzin) lub na GG 6811948 późnym wieczorem.
Pozdrawiam Senssei
Goel
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 10:54
Numer GG: 4695842

Re: Łódź

Post autor: Goel »

Hej ludziska ;) Student (21 lat), ze stażem w DnD i Neuro, a także okazjonalnymi rozgrywkami w Młotka i Wampira, szuka drużyny do której mógłby się podpiąć. Tak, generalnie mistrzowałem - niemniej nie mam zapędów pouczania MG itd; sam wiem, jak to denerwuje :) Na wakacje zostaję w Łodzi, i poza 2-3 weekendami jestem wolny (ew zawirowania wynikają z praktyk i okazjonalnych wyjazdów). Proszę o kontakt na GG lub mailu.

Pozdrawiam ;)

PS. Niedzielne wieczór do końca lipca zajęte przez inne hobby ;)
PS2. Co do podręćzników - mam DnD 3 ed Gracza, MG i opis Forgotten Realms ( i kilka dodatków, typu Księga Ekwipunku), do Neuro podręcznik 1.0 i (jeśli uda mi się wytropić porywaczy) kilka dodatków.
Krzemien
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 11:59
Numer GG: 11826990
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łódź

Post autor: Krzemien »

Witam, jestem MG z kilkunastoletnim stażem. Po długich bojach z 3 edycją wraz z nową grupą zaczynamy grać w 4 edycję D&D. Poszukujemy graczy chętnych do dołączenia do nowoformowanej drużyny.

Zależy mi na ludziach:
- dyspozycyjnych: żeby nie było 3 miesięcznych przerw między sesjami. 1-2 sesje w miesiącu to chyba niezbyt wiele.
- chcących grać dłużej, jeśli szukasz miejsca na jednostrzała bo nie ma nic w kinie w weekend to możesz sobie darować.

Obecni członkowie drużyny to ludzie z przedziału 18-30 lat, więc wiek nie ma znaczenia.

Płeć, kolor skóry i wyznanie również.

Moje gg: 11826990 Najlepiej pisać gdy jestem dostępny.
Moj email: krzemien1985@o2.pl
Ostatnio zmieniony sobota, 11 września 2010, 15:58 przez Krzemien, łącznie zmieniany 1 raz.
voyager156
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 22:49

[Łódź] Earthdawn - poszukiwani gracze!

Post autor: voyager156 »

[Łódź] Earthdawn - poszukiwani gracze!

Poszukuję 2-3 graczy/graczek do gry RPG: „Earthdawn – Przebudzenie Ziemi”. O samym systemie można się więcej dowiedzieć tu: http://www.earthdawn.pl/joomla/index.ph ... &Itemid=61

Jestem MG z ponad 12 letnim stażem. Earthdawn jest jednym z moich ulubionych systemów. Mogę zresztą chyba śmiało powiedzieć, że gdybym miał wybrać ten „najbardziej ulubiony” – był by to właśnie on.

Minęło już parę lat od kiedy w niego graliśmy, a z tamtej drużyny gra wciąż tylko 1 osoba. Chcemy ponownie doświadczyć wspaniałych i niepowtarzalnych przygód oraz na nowo zobaczyć oczyma wyobraźni Barsawie za którą się tak bardzo stęskniliśmy...

Ja mam 27 lat i był bym MG. Jest jeszcze gracz który ma lat 20. Tak jak napisałem na wstępie - poszukujemy 2-3 graczy (płeć nie ma znaczenia). Wiek minimum 16 lat. Wymagamy: wczuwania się w postać i w miarę poważnego jej odgrywania. Nie zabraknie też momentów humorystycznych (jednak w pasujących do tego sytuacjach).

Grali byśmy raz w tygodniu (może nawet częściej jeśli była by możliwość). Co do konkretnego dnia byśmy się zgadali. Miejsce gry - mój dom (okolice Ul. Pabianickiej; Łódź).

Jeśli jesteś zainteresowany/-a pisz na mojego maila: thu156@interia.pl

EDIT: MAMY JUZ KOMPLET. OGLOSZENIE NIEAKTUALNE! :!:
Ergo
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 12 września 2010, 08:47
Numer GG: 5875847
Kontakt:

Re: Łódź

Post autor: Ergo »

Witam państwo!
Sprawa jest taka. Zaczynam prolog do kompanii Warhammer 40K: Dark Heresy. Z tyj okazji szukam chętnych do grania osób.
4-5 osób max; Min wiek 18-20 lat. Preferowana jest znajomość fluff'u świata Warhammer 40K, ale to nie jest konieczne. W razie czego mogę udostępnić lekturę (Core Book'i do świata Dark Heresy) po angielsku.

Kontakt przez GG:5875847, albo PW...
"...I bring the element of art into massacre..." (C)
Krzemien
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 11:59
Numer GG: 11826990
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łódź

Post autor: Krzemien »

Chętnie dołączę do drużyny grającej w dowolny system fantasy. Mam 25 lat, do tej pory grałem we wszystkie edycje D&D, Earthdawna, WFRP, MERPa i kilkadziesiąt innych mniej znanych. Znam biegle język angielski więc z niepolskimi systemami nie będzie problemu.

Mam sporo czasu wolnego przez cały tydzień, zależy mi na w miarę regularnych sesjach.
Moje GG: 11826990
Email: krzemien1985@gmail.com
senssei
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 19 kwietnia 2009, 13:40
Numer GG: 6811948

Re: Łódź

Post autor: senssei »

[Łódź] Poszukiwanie gracze - Wampir Maskarada

Poszukuje max. 1-2 graczy do regularnych sesji Wampira w Łodzi w okolicach Manufaktury.

Sesje będą odbywają się regularnie co 2 tygodnie w soboty.

Na chwilę obecną posiadamy na składzie 4 graczy (w tym 2 dziewczyny :) ). Ludzie w wieku 20-30 z doświadczeniem w różnych RPG (Gasnące Słońca, Neuroshima, Wampir, Warhammer).

W sprawie szczegółów kontaktować się można bezpośrednio ze mną, najlepiej mailem (odpisuje bardzo szybko) lub na GG 6811948 późnym wieczorem (odpisuję z dość dużym opóźnieniem).
Pozdrawiam Senssei
vindicta_mickey
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 8 marca 2011, 13:04
Skype: mvanblom

Re: Łódź

Post autor: vindicta_mickey »

Witam,

Ja (Holender, trochę umiem po polsku, 29 lat) szukam grupę w Łodzi. Grałem w moim kraju, i to mi po rolu pobyt w Polsce trochę brakuje. Znam DnD (3.5, ale chcę próbować 4), Stary World of Darkness (równiez chcę próbować nowy World of Darkness) oraz niektorych małe 'independent' systemy. Jestem otwarte na każdy system.

Opowiadam szybko na maile, i równiez na skype.
ws6464
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 16 marca 2011, 18:57
Numer GG: 15689679

Re: Łódź

Post autor: ws6464 »

Hey ;)

MG nam się właśnie wykruszył i szukamy kogoś kto mógłby coś poprowadzić. Nasz skład to 4-5 osób, wszyscy mieszkamy w Łodzi, mamy więcej niż 20 lat, w większości mieliśmy do czynienia z Gasnącymi Słońcami, Neuroshimą oraz Swiatem Mroku.
Jesteśmy otwarci na propozycje :)
ODPOWIEDZ