Kraków i okolice

nache
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: niedziela, 17 kwietnia 2011, 16:21
Numer GG: 5303286
Kontakt:

Re: Kraków i okolice

Post autor: nache »

Czy w Krakowie są nadal jakieś grupy umawiające się na sesje RPG? Chętnie bym się na coś takiego pisała, tylko ostrzegam, że jestem całkowicie bez doświadczenia w tych sprawach i ktoś musiałby mnie wprowadzić.
Maeglin Telemnar
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 25 lipca 2012, 18:04

Re: Kraków i okolice

Post autor: Maeglin Telemnar »

Witam
Od września razem z znajomymi ruszamy z kampanią i poszukujemy jeszcze kilka osób do gry. Niewymagamy żadnego doświadczenia w grach rpg, wiek ani płeć nie ma znaczenia. Najprawdopodobniej będziemy grać w D&D albo Zew, ale jesteśmy również otwarci na inne systemy. Więc jeśli jesteś chętny/a i nie przeszkadza Ci nasz młody wiek(przyszli licealiści i przyszły student) to zapraszam. Odpowiedzi umieszczać na forum lub wysyłać wiadomość na michalik.benjamin@gmail.com.
Pozdrawiam
Maeglin Telemnar
Raido_Lato aka Radh
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 30 sierpnia 2012, 12:17

Poszukuje grupy do sesji okol. Skawiny (Krk)

Post autor: Raido_Lato aka Radh »

Witam.
Sprawa wygląda tak:
Ja, nigdy w rpg nie grałem (trochę o tym czytałem no i grałem w cRpg i mmoRpg) a chętnie bym spróbował. Jest też kolega ode mnie z pracy który by zagrał (kiedyś grał już w DnD).
Ponieważ w internecie nie znalazłem żadnej grupy z okolic Skawiny pod Krakowem więc postanowiłem zapytać tutaj czy jest może jakaś grupka czy też są chętni do gry.
Poszukuje więc Mistrza Gry oraz kilku graczy. System dowolny byle nie za trudny (jak dla mnie czyli kogoś kto nigdy nie uczestniczył w sesji).
Na razie nie podaje na siebie żadnych namiarów więc pierwszy kontakt nastąpi tu na forum (jeżeli nastąpi).
Miejsca na spotkania na sesje nie mam oraz spotkania w Krakowie odpadają jak dla mnie (zbyt kłopotliwy i czasochłonny dojazd).
Ostatnio mało bywam przy komputerze więc pokaże się tu w ciągu kilku dni (możliwe że w najbliższą sobotę) i postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania.
Pozdrawiam.

Raido_Lato aka Radh
WindyRunner93
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 7 października 2012, 15:23
Numer GG: 12587666

Re: Kraków i okolice

Post autor: WindyRunner93 »

Witam,
sprawa jest następująca - niedawno wyjechałem na studia do Krakowa i szukam ogarniętej drużyny, do której mógłbym dołączyć, ewentualnie pomistrzować, obydwie opcje byłyby dla mnie spoko. Co do systemu to wiele przewałkowałem, zwłaszcza Neuroshimę, Warha 2ed, Warha 40k, Wampira i Świat Mroku, oprócz tego Cybera i trochę jeszcze by się znalazło. W sumie każdy system by mi odpowiadał, nie jestem szczególnie wybredny, każdy świat ma to 'coś', z chęcią również zagrałbym w coś nowego :). Co do informacji do mnie, jestem studentem I roku Finansów i Rachunkowości na UEKu, Grywam od kilku lat w RPGi regularnie co tydzień, niestety moja drużyna została w rodzinnym mieście i staram się znaleźć jakąś porządną drużynę do gry, ponieważ nałóg powoli się odzywa ;).
orku
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 24 kwietnia 2013, 16:48

[Kraków] Warhammer 1-2 graczy

Post autor: orku »

Drużyna; dwoje graczy i mistrz gry,
przyjmie w swoje szeregi jednego lub dwóch śmiałków
chcących zmierzyć się z niebezpiecznymi przygodami w świecie WARHAMMERA.
Posiadamy doświadczenie w grze i lokum na sesje.
Obecnie gramy na mechanice 2ed z lekko uproszczonymi zasadami jednak preferujemy styl mocno narracyjny w konwencji bardziej heroic niż dark. Towarzystwo jest mieszane, więc panie nie muszą obawiać się przewagi testosteronu w grupie.
Wszyscy mamy około 30stki więc miło było by gdyby potencjalni ochotnicy mieli to na uwadze.
zainteresowanych prosze o kontakt na orku(at)tlen.pl
__es
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 25 lipca 2013, 21:50

Kraków

Post autor: __es »

Cześć!

Planujemy rozpocząć cykle minisesji w Krakowie (jedna miałaby trwać około 2-3 spotkań) w systemie DnD 3,5.

Obecnie mamy MG, dwóch pewnych graczy i jednego "dynamicznego". :)

Poszukujemy gracza z którym będziemy mogli pograć, ale chętnie tez przygarniemy MG jeżeli będzie miał taką ochotę:)
Wiek graczy to ~23 lata, miejscówka zazwyczaj ogarnięta, nie mamy sprecyzowanej stałej pory spotkań, kombinujemy ad hoc, oczywiście dążąc do w miarę regularnych gier.

Zainteresowanych proszę o kontakt tutaj albo na maila -> koperta na prawo od ramki:)
Pozdrawiam
4rmidas
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 7 grudnia 2013, 23:04
Numer GG: 47177630
Skype: kotarba123

Szukam ekipy do D&D okolice Krakowa(sam Kraków także)

Post autor: 4rmidas »

Coś o mnie:
Mam 16lat,mieszkam w okolicach Krakowa(Mogilany), uczęszczam do technikum ekonomicznego, moje dośw. z grami RPG to prowadzenie kilku gier jak MG(ale niezbyt mi to odpowiada), oraz wiele godzin spędzone jako gracz, na początku zaczynałem, od gry z przyjaciółmi- zagłębialiśmy się w styl gry D&D, następnie okzało się że wujek mojego kolegi ma duże dośw. w prowadzeniu sesji, więc poprosiliśmy żeby został naszym MG, i dopiero wtedy poczułem co to jest prawdziwa SESJA D&D: muzyka, które zawszę dopasowywało się do sytuacji, zagadki, świetny opis krajobrazu i wymyślne misję, to jest to czego szukam. Posiadam 3 księgi(mam nadzieję że nie pomylę nazw-piszę w technikum,): Księgę potworów, Księgę Gracza(wyposażenie) oraz księgę Mistrza Gry.
l poszukuję osób do sesji, lub chętnie dołączę do istniejącej grupy, ale interesują mnie sesje tylko D&D, gdyż mam w nich dośw. oraz swój inwentarz.

Oczywiście jak w temacie Szukam drużyny w okolicach Krakowa

Kontakt:
Skype: kotarba123
GG: 47177630
E-mail: pkapunch58@gmail.com
4rmidas
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 7 grudnia 2013, 23:04
Numer GG: 47177630
Skype: kotarba123

Szukam ekipy do D&D okolice Krakowa(sam Kraków także)

Post autor: 4rmidas »

Coś o mnie:
Mam 16lat,mieszkam w okolicach Krakowa(Mogilany), uczęszczam do technikum ekonomicznego, moje dośw. z grami RPG to prowadzenie kilku gier jak MG(ale niezbyt mi to odpowiada), oraz wiele godzin spędzone jako gracz, na początku zaczynałem, od gry z przyjaciółmi- zagłębialiśmy się w styl gry D&D, następnie okzało się że wujek mojego kolegi ma duże dośw. w prowadzeniu sesji, więc poprosiliśmy żeby został naszym MG, i dopiero wtedy poczułem co to jest prawdziwa SESJA D&D: muzyka, które zawszę dopasowywało się do sytuacji, zagadki, świetny opis krajobrazu i wymyślne misję, to jest to czego szukam. Posiadam 3 księgi(mam nadzieję że nie pomylę nazw-piszę w technikum,): Księgę potworów, Księgę Gracza(wyposażenie) oraz księgę Mistrza Gry.
l poszukuję osób do sesji, lub chętnie dołączę do istniejącej grupy, ale interesują mnie sesje tylko D&D, gdyż mam w nich dośw. oraz swój inwentarz.

Oczywiście jak w temacie Szukam drużyny w okolicach Krakowa

Kontakt:
Skype: kotarba123
GG: 47177630
E-mail: pkapunch58@gmail.com
ODPOWIEDZ