Dąbrowa Górnicza

ODPOWIEDZ
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Dąbrowa Górnicza

Post autor: Sabrae Xoraim »

Szuka mistrza w Dąbrowie Górniczej /koło katowic/. System w sumie dowolny, poza młotem 1ed. Najchętniej D&D3e w Forgottrn Realms. Mam cichą nadzieję, że coś się znajdzie. MAm 16 lat, nie przeszkada mi granie ze starszymi, doświadczenia mam trochę z KC, Neuro, WFRP, ED(mało, ale mam podręcznik), a D&D znam na wylot (kilka lat mistrzowania). Jak będą chętni, prosze napisać w tym topicu, lub o kontakt e-mailem, pw lub gg.
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Destynka
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 12:13
Numer GG: 1672556
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Destynka »

Odpowiada Będzin :) Taka wiocha koło Dąbrowy :P Kontakt PW.
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Poszukiwania gracza-Dąbrowa Górnicza i okolice

Post autor: impostor »

Doświadczona drużyna pod moim dowodzeniem poszukuje gracza płci żeńskiej z okolic Dąbrowy Górniczej. Gramy w Neuroshimę, ale znajomość systemu nie jest wymagana, gdyż można się go bardzo szybko nauczyć. Pytania proszę kierować na PW, a zgłoszenia zamieszczać w temacie.
Obrazek

Obrazek
Fargoroth
Pomywacz
Posty: 42
Rejestracja: piątek, 6 lipca 2007, 13:46
Numer GG: 4894429
Lokalizacja: z mroków pokoju nr 10

Re: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Fargoroth »

I tu zgłasza się Pół Będzin Pół Dąbrowa Mieszkam przy granicy tych miast
Hati
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 22:16
Lokalizacja: Dąbrowa Gónicza

Dąbrowa Górnicza i okolice, Sosnowiec

Post autor: Hati »

Hej! Szukamy graczy lub MG do systemów: D&D 3.5 ed, Zew Cthulhu, Earthdawn, Monastyr, mogą byś inne systemy ale bez Świata Mroku - niesmak po ostatnim MG ;-). Chętne osoby prosimy o kontakt: grremlin@wp.pl (raczej preferowani pełnoletni gracze ale to nie jest reguła).
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Craw »

Obecnie rezyduje w Sosnowcu, mozna by cos pomyslec. Ino najpierw sesja musi sie skonczyc!
Swistac
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 11 lutego 2008, 20:32
Numer GG: 2840158

Re: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Swistac »

Hej!
Szukam z kumplem ludzi z sosnowca i okolic chętnych na sesje. D&D lub jakikolwiek inny system. jeżeli ktoś jest chętny proszę o kontakt na gg. Wiek, płeć nie mają znaczenia.

Kamil (nr gg 2840158)
P.S. Najlepiej by było zrobić klimatyczną sesje ale z przynajmniej lekką dozą humoru.
Ezio Auditore
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 29 czerwca 2013, 16:49
Numer GG: 558879

Dąbrowa Górnicza

Post autor: Ezio Auditore »

Siemka.
Szukam mistrza podziemi i ekipy do grania. Za zwyczaj gram w d&d 3.5 i mam własną kartę postaci na 4 poziomie.
Oczywiście zainteresowany jestem w granie przez net za pomocą skype czy team speak i specjalnych programów pokazujących lokacje i gdzie są postaci itd. Tylko będę potrzebował pomocy w ogarnięciu tych programów.
Piszcie tutaj lub na gg. :)
ODPOWIEDZ