SkierCon 2013

To jest miejsce w którym poruszane będą tematy dotyczące konwentów i imprez fantastycznych, a także zlotów itp.
Zablokowany

Jak oceniasz zakres tematyczny konwentu?

Nic specjalnego. To samo co na większości konwentów.
1
50%
Jest kilka mało spotykanych atrakcji.
0
Brak głosów
Jak na takie małe miasto wygląda to naprawdę dobrze.
1
50%
Źle - zero jakiejkolwiek inwencji.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2
Lord W
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 23:00

SkierCon 2013

Post autor: Lord W »

Konwent: SkierCon 2013
Od: 20 lipca 2013
Do: 21 lipca 2013
Miasto: Skierniewice
Cena: jeden dzień – 7 zł, dwa dni – 12 zł
Noclegi: Dostępne
Strona www: http://www.skiercon.pl
Typ konwentu: fantastyczny


Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen „Utapau” (SSFGW „Utapau”) oraz Młodzieżowe Centrum Kultury (MCK) zapraszają na konwent fantastyczny – SkierCon 2013.

Impreza odbędzie się w budynku MCK w Skierniewicach, przy ul. Reymonta 33. Rozpocznie się w sobotę o godz. 10 i potrwa do niedzieli, do godz. 20.
Głównymi współorganizatorami są: Stowarzyszenie Fanów Fantastyki „Fantazion”, Samorządowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Skierniewicach, Sekcja szachowa Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Zachęta”, Łódzki Fanklub Star Wars, Banana Perwers, Jednostka Strzelecka 4035 Związku Strzeleckiego "STRZELEC" i inni.

Konwent składać się będzie z pięciu głównych bloków tematycznych: Anime i manga, fantastyka, Gwiezdne wojny, games room i turnieje. Dodatkowo wyjątkową atrakcją będzie koncert muzyki filmowej i przedstawienie teatralne.

Główne turnieje to: Osadnicy z Catanu, Dominion, szachy błyskawiczne, kloc, Magic the Gathering. Dla zwycięzców czekają oczywiście nagrody.
Games room obejmować będzie wypożyczalnie gier planszowych, jak również komputery. Będzie otwarty także w nocy. Możliwe, że odbędą się także turnieje w gry komputerowe.

Przewidywany jest nocleg dla uczestników. Więcej informacji znajdziecie na stronie konwentu.

Ogólnie chciałem te informacje dodać w Informatorze Konwentowym, ale mimo to nie mogłem się zarejestrować.

W każdym razie zapraszam wszystkich serdecznie z całej Polski do odwiedzenia Skierniewic. Mogę zapewnić, że blok SW będzie na najwyższym poziomie.
Zablokowany