CoolKon v.2.0

To jest miejsce w którym poruszane będą tematy dotyczące konwentów i imprez fantastycznych, a także zlotów itp.
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

CoolKon v.2.0

Post autor: borg »

W dniu dzisiejszym pełną parą ruszyła strona współorganizowanego przez ekipę Tawerny RPG wrocławskiego konwentu CoolKon v.2.0. Serdecznie zapraszamy na stronę i samą imprezę!

Stronka: http://www.CoolKon.rpg.pl
Miejsce: Wrocław
Data: 3-5 marzec 2006
Cena: od 0 do 25 zł

BAZYL zaraz napisze jakąś odezwe ciekawszą specjlanie do Was, moi drodzy. Ja nie mam już dziś siły więc wkleje standadową:

Ponad pół roku temu zadebiutowaliśmy jako organizatorzy konwentów organizując we Wrocławiu w pierwszy marcowy weekend Konwent Miłośników Gier i Fantastyki CoolKon. Miła atmosfera na imprezie i pozytywne komentarze, już po jej zakończeniu, spowodowały, że szybko zaczęliśmy myśleć o drugiej edycji. Po krótkich naradach postanowiliśmy, iż w dniach 3-5 marca 2006 odbędzie się CoolKon v.2.0.

Nasze doświadczenia, oparte do tej pory głównie na kilkuletnim stałym bytowaniu na konwentach, jako zwykli uczestnicy i prelegenci, zostały wzbogacone o ogrom tego, co nauczył nas pierwszy zorganizowany przez siebie konwent. Cel jaki przyświecał nam podczas jego tworzenia - nie zmienił się. Nadal chcemy po prostu zapewnić Wam dobrą zabawę i sprzyjającą jej atmosferę. Pragniemy by każdy konwentowicz czuł się u nas dobrze. Dlatego też dokładnie wysłuchaliśmy wszelkich komentarzy, próśb i propozycji, co do wyglądu i działania konwentu. Wszelkie te których spełnienie jest technicznie, czy finansowo, możliwe - wprowadzimy w życie. Postaramy się również zaproponować kilka rozwiązań, które przyjemną i ułatwią zabawę, a których nie udało się nam z tych lub innych przyczyn zawrzeć podczas 1ed.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Wrocławia na nasz, a mamy nadzieje, że również i Wasz, konwent - CoolKon v.2.0.


PS. Mam nadzieje tylko że spro osób z TRPG zgłosi się do pomocy, a czytelników zjawi się 100%

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 listopada 2005, 19:53 przez borg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Tak po prawdzie to mi się nie chce pisac odezwy - niemniej niech argumentem bedzie że niektóre osoby z forum chcą na coolkonie zrobić zlot forum... Ja w kazdym razie zapraszam...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Re: CoolKon v.2.0

Post autor: Eperogenay »

borg pisze:Stronka: http://www.CoolKon.rpg.pl
Miejsce: Wrocław
Data: 3-5 marzec 3005
Cena: od 0 do 25 zł
Ja nie skorzystam, za tysiąc lat będę w grobie, pozatym rok 2005 miał już marzec, więc są tu aż dwa błędy w jednej dacie.
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Juz poprawione - nie ma się co denerwować :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

No w końcu zobacze kogoś z redakcji na żywo :) Tawerniacy jedźmy na konwent niech potem BAZYL przez rok niebędzie mógł sie pokazać w porządnym towarzystwie :twisted:
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Post autor: borg »

Spotkanie z redakcją Tawerny RPG okazało się w roku ubiegłym ogromnym sukcesem :lol:
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Zalerzy dla kogo xP
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

W tym roku chyba nie zrobimy takiego spotkania, ew. mozemy zrobić coś nieoficjalnego... ostatnio mało że miałem suche gardło i popękane usta od bawienia się w orga konwentu, to jeszcze cała godzine an spotkaniu nawijałem...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Nieoficjalnie to mi się podoba :) A czemu miałeś suche usta? xP
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Każdy org miał - gadaj sobie do wszystkich na raz - cóż - taka robota...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

A jak z tą pomocą w czasie konwentu? Mam nawilżać usta orgom ;)?
Bo chętnie bym coś pomógł (co byłbym w stanie ;))
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Jak najbardziej - w tej sprawie skontaktuje sie z Tobą człowiek-małpa z ochrony...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Wiesz BAZYL jak czeba pomuc na konwencie to ja też chętnie służe pomocą :) Panie Orgazminatorze :twisted:
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ty jesteś cywil - CoB nie. Tobie mogę zaproponować przygotowanie punktów programu w zamian za zniżkę... w tej sprawie prosze na program@coolkon.rpg.pl
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Dobra rozumiem. A jakie wymaganie trzeba spełnić żeby zostać redaktorem tawerny?
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

BAZYL pisze:Jak najbardziej - w tej sprawie skontaktuje sie z Tobą człowiek-małpa z ochrony...
Będę czekał z niecierpliwością ;)
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Post autor: borg »

A my tymczasem na stronie zamieściliśmy informacje o przedpłatach i niektórych zniżkach na CoolKonie. Już za kilka dni ustalimy i podamy ceny dniówek - znajdą się tam naprawdę ciekawe propozycje.

Zapraszam na http://www.coolkon.rpg.pl
Zablokowany