Orkon

To jest miejsce w którym poruszane będą tematy dotyczące konwentów i imprez fantastycznych, a także zlotów itp.
Zablokowany
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Orkon

Post autor: Ant »

Tak się zastanawiam, czy ktoś z was jedzie może na orkon ( http://orkon.org/ ). Zbieram grupę na ten konwent i jak ktoś nie ma pomysłu co robić pod koniec lipca, to proszę o kontakt.
Obrazek
Fioletowy Front Wyzwolenia Mrówek
Klub Przyjaciół Kawy
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Orkon

Post autor: No Name »

Ja będę tam z moimi znajomymi na pierwszych dniach. Na 100% na Neurolarpie i grze misiowej. Ale mam (albo raczej mamy) spory problem z ciuchami średniowiecznymi, a czasu już niedużo :/ tak też dalsza część Orkonu leży pod dużym znakiem zapytania.

Ant, skąd jesteś?
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: Orkon

Post autor: Ant »

Z Wrocławia.

Poszukaj po ciuchlandach. Tam można znaleźć ciekawe rzeczy. Zresztą zawsze można coś zaimprowizować. A i tak największy problem jest z butami.
Obrazek
Fioletowy Front Wyzwolenia Mrówek
Klub Przyjaciół Kawy
Vistim
Majtek
Majtek
Posty: 135
Rejestracja: czwartek, 24 maja 2007, 08:28
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hell called Earth...

Re: Orkon

Post autor: Vistim »

Trochę już późno (jutro początek :P), ale dodam coś od siebie - dużo rzeczy można pożyczyć na miejscu. W zeszłym roku sam pożyczałem koszulę, kolczugę, jakieś lniane szmatki, itd. i nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem ludzi chętnych do pomocy.
Generalnie największy problem to buty, ale sprawdza się metoda "owijacze z materiału i jakiekolwiek skórzane obuwie". Może nie jest to najlepsze wyjście, ale i tak lepsze niż np. same glany -.-
Do zobaczenia na miejscu ;]
Without compassion...
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Orkon

Post autor: No Name »

Sam nie wiem jak to zrobiłem, ale w trzy dni skołowałem całkiem porządne przebranie.
Kiedy przeszukałem dom po raz trzeci w końcu znalazłem wiele ciekawych rzeczy. Kupienie sobie 3m materiału, powycinanie płaszcza i kilku klimatycznych dodatków też było dobrym pomysłem.
Polecam cienki polar, tylko 10zł za 1x1.5m a wygląda bardzo fajnie.

Finalnie zdecydowaliśmy że zostaniemy do 28, żeby zobaczyć noc bardów :P

Najbardziej zadziwiające jest to że jedziemy w sześć osób dwoma samochodami i wciąż nie możemy się pomieścić. Bagaże zajmują drugie tyle miejsca co my :)
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Zablokowany