Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

To jest miejsce w którym poruszane będą tematy dotyczące konwentów i imprez fantastycznych, a także zlotów itp.
Zablokowany
Tredo
Pomywacz
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2006, 14:48
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: Tredo »

Poniżej informacja oficjalna organizatorów.

Kto z was się wybiera? :twisted:


Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza oraz Lubelski Klub Fantastyki Syriusz zapraszają na VIII Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Falkon, czyli Fantastyczny Atak Lublina

Termin: 16-18 listopada
Cena: 25 zł
Noclegi: szkoła lub akademik
Miejsce: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, ul. Bursaki 12
Strona www: http://www.falkon.prv.pl

W programie liczne prelekcje i prezentacje, spotkania z plejadą najlepszych polskich autorów, spotkania z redakcjami pism fantastycznych, dyskusje, LARPy, gry fabularne, bitewne, karciane, planszowe, komputerowe, konsole, ogromny Games Room, blok Star Wars, blok m&a i kultury japońskiej, pokazy filmowe, warsztaty taneczne, pokazy sztuk walki, fire show, mnóstwo turniejów, konkursów i koń-kursów z cennymi nagrodami, oraz wiele innych atrakcji. Łącznie odbędzie się w ciągu 3 dni prawie 200 punktów programu, a zatem jakikolwiek sen będzie zwykłym marnotrawstwem! Jeśli jednak zdecydujesz się na spanie na konwencie, to zaopatrz się w karimatę i śpiwór!

Serdecznie zapraszamy!
jeśli interesują Cię odnawialne źródła energii-
w końcu nie samą fantastyką żyje człowiek :)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: BAZYL »

Ja bym się wybrał, ale Lublin jest taak straaasznie daaaaaaleko... ;-)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Tredo
Pomywacz
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2006, 14:48
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: Tredo »

Jeśli mowa o jechaniu na trasie Wrocław Lublin to nie jest aż tak źle. Są bezpośrednie PKSy i pociągi :)
jeśli interesują Cię odnawialne źródła energii-
w końcu nie samą fantastyką żyje człowiek :)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: BAZYL »

Tak, ja wiem. Ale póki co jestem w Gorzowie. To raz. Dwa, że nawet bezpośredni dojazd to kupa czasu w pociągu czy autobusie, a ja się powoli stary robię i tetryczeję... ;-) Niemniej na Falkon wreszcie wypadałoby przyjechać...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: borg »

Prawda... na Falkon by wypadało się w końcu wybrać. Trochę jednak mnie przeraża 8h w jedną i 8h20min w drugą stronę pośpiechami. Nie mogli tego Lublina bliżej Wrocka wybudować!?
spectral.wolf
Pomywacz
Posty: 28
Rejestracja: sobota, 29 września 2007, 21:36
Numer GG: 2176076

Re: Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: spectral.wolf »

Falkon, tak to dobry powód aby trafić do rodzinnego miasta :-) Tym razem żadne kolokwium mnie nie powstrzyma.
Gość

Re: Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: Gość »

FALKON.Konwent.pl

Falkon na Wyspie - to hasło z pewnością jest rozpoznawalne dla wielu fanów fantastyki w Polsce, którzy wybierają się do Lublina w dniach 16-18 listopada bieżącego roku.

Nowa lokalizacja (http://www.wspa.lublin.pl) daje nowe możliwości, także poprzez rozmnożenie bloków programowych, o których współtworzenie prosimy wszystkich fanów fantastyki. Szczególnie mile widziane byłyby prelekcje związane z RPG czy też Mangą i Anime. Wszelkie propozycje prosimy składać na mail głównego koordynatora Krzysia-Misia kksieski[at]o2.pl

Wszystkie szczegóły dotyczące konwentu odnaleźć możecie na jego stronie
http://www.falkon.konwent.pl

Pozdrawiam serdecznie
Paweł ‘Tredo’ Potakowski
xarti
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 15:28
Numer GG: 0

Re: Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: xarti »

Witam,
na starcie chciałbym się przywitać ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum. Także jeszcze raz witam wszystkich.

Razem ze znajomymi wybieramy się na Falkona. Co prawda tylko na sobotę i niedzielę, ale zawsze to coś. Jest to nasz pierwszy konwent stąd moje pytanie. Jak ma się sprawa noclegu? Załatwiamy sami, czy może będzie jakieś miejsce gdzie będzie można się przespać?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: BAZYL »

www.falkon.prv.pl pisze:Noclegi:

Proponujemy Wam dwa rodzaje noclegów. Możecie spać na terenie konwentu w salach ku temu przeznaczonych. Zaplanowaliśmy wystarczająco dużo pomieszczeń, by wielu konwentowiczów się w nich pomieściło. Taki nocleg jest oczywiście bezpłatny. Warto, abyście przywieŸli z sobą karimaty i śpiwory, żeby było Wam miękko i ciepło.

Możecie też zarezerwować sobie noclegi w hotelu. Jest on oddalony 15 minut drogi od konwentu/4 przystanki autobusowa, ale krótkie. Oto adres tego hotelu: http://www.hotel-lublin.pl/
Ceny tam są następujące:
jednoosobowy z łazienką deluxe – 100 zł
dwuosobowy z łazienką deluxe - 135 zł
dwuosobowy z łazienką deluxe (bez TV) – 129 zł
trzyosobowy z łazienką classic – 159 zł

Negocjujemy także możliwość nocowania w pobliskich akademikach. Informacja na ten temat pojawi się w najbliższy piątek (2 listopada).
Poza tym polecam Artykuł dla początkujących ze strony Informatora Konwentowego.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Alorah
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 21:52
Numer GG: 1167767

Re: Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: Alorah »

Ja jadę, ja jadę Ja!

Tak jak w zeszłym roku tłukę się 8 godzin pociągiem ^_^
Nivellen
Majtek
Majtek
Posty: 134
Rejestracja: czwartek, 4 maja 2006, 15:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Falkon (16-18 listopada 2007, Lublin)

Post autor: Nivellen »

Sorry za Offtop, ale nie znacie może namiaru na trailer Falkonu z 2005??
Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, którzy byli przede mną.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce w Valhalli,
Gdzie bohaterowie żyją wiecznie.
Zablokowany