Wyjazd RPG 7.08-21.08

To jest miejsce w którym poruszane będą tematy dotyczące konwentów i imprez fantastycznych, a także zlotów itp.
Zablokowany
Sins of Welkin
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: środa, 4 lipca 2007, 00:31
Numer GG: 0

Wyjazd RPG 7.08-21.08

Post autor: Sins of Welkin »

Siemanko :) Planuję niekomercyjny wyjazd rpg'owy. Mam wokół siebie grupkę znajomych, którzy niegdyś jeździli ze mną na obozy RPG firmy Orion, lecz znudzeni sztywną formułą takich wakacji postanowili przyłączyć się do iniciatywy. Puki co mam pewne 8 osób, przy czym zostają dwa wolne miejsca. Zakwaterowanie w zajefajnych domkach campingowych ośrodka PUSZCZA w Supraślu, 12 km od Białegostoku, na skraju puszczy i dość blisko miasteczka Supraśl. Ośrodek posiada własną plażę przy rzeczce, stołówkę, boiska, full wypas & serwis Koszt domku za dobę wynosi 120 zeta, może jako stały klient uda mi się jeszcze coś stargować. Domki pięcioosobowe, na razie zarezerwowałem dwa. Wychodzi, że jak będą pełne, to wyjdzie max 30 zł/doba ( naliczają jeszcze opłatę klimatyczną, chyba 4 zeta/dzień). Śniadania i kolacje robimy sami (lodówka na pokładzie) a na obiaty łazimy do stołówki albo do miasta, zależy jak chęci i kasy starczy. TERMIN wyjazdu to 7-21 sierpnia, niestety telepiemy się planowo pociągiem z WARSZAWY.
Sam "program" wyjazdu jest zdecydowanie luźny, intergacja, piwko, rzeczka itp Ja i kumpel zadeklarowaliśmy się, że prowadzimy, więc są w planie dwie drużynki old WoD'a , z czego to co robi pierwsza ma wpływ na drugą etc Jedna to wampiry, druga niekoniecznie.
Fajnie by było, żeby jakaś przedstawicielka płci pięknej się z nami zabrała, bo puki co jedzie tyko jedna
Średnia wieku to 20 lat.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to wszystkie szczegóły itd może obgadać ze mną na gg 4175417 lub mailu mtabor@aster.pl lub tu na privie, etc.
Do tego bierzemy karciankę Vampire the Eternal Struggle, więcej talii niż ludzi, więc nauczymy bez problemu i sobie będziemy pykać na ganeczku w słonku jak prawdziwi Matuzalemowie 8) 8)
i UWAGA, teoretycznie zostały dwa miejsca, ale jeśli zgłoszą się przynajmniej 3 osoby powyżej tych przewidzianych 10 to wynajmuję trzeci domek, tylko trzeci MG się musi znaleźć :)
Zablokowany