Flash Mob w Warszawie!

To jest miejsce w którym poruszane będą tematy dotyczące konwentów i imprez fantastycznych, a także zlotów itp.
Zablokowany

Będziesz?

Czas głosowania minął piątek, 29 czerwca 2007, 19:47

Będę!
1
20%
Nie ;(
4
80%
 
Liczba głosów: 5
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Flash Mob w Warszawie!

Post autor: Seth »

Uwaga!

Pod koniec czerwca (29 lub 30, data jeszcze do uzgodnienia) w Warszawskim Blue City, w okolicy Empika (na poziomie -1) odbędzie się...

Zjawisko? Impreza? Masowy pierdolec?
Jakkolwiek by to nazwać, będzie to Flash Mob! Jedyny w swoim rodzaju event, w którym grupa ludzi robi coś zupełnie szalonego, odlotowego i... Bezsensownego :-)

Już zabieram się do wyjaśnień. Jeśli oglądaliście reklamę X-Boxa, na której grupa ludzi zaczyna strzelać do siebie wyimaginowanymi pistoletami, wtedy tak - to jest to o czym myślicie. Celem tego spotkania będzie właśnie taki Counter Strike w realu! Każdy oddaje po kilkanaście strzałów (i tyleż samo dostaje), po czym pada martwy i czeka aż na polu bitwy nikt już nie pozostanie. Wszystko oczywiście publicznie. Prawda że proste? A ile przy tym frajdy ;-)

Jeśli jesteś z Wa-wy, masz równie nierówno pod sufitem co my, oraz ochotę na odrobinę szaleństwa - Zgłoś się na adres flashmob_wawa@o2.pl i przyjdź w ustalonym dniu, o godzinie 18.00 do Blue City i baw się z nami!

Więcej info pod numerami gg:

5664470 - Ja :-)

5860453 - Woozie, drugi organizator

Oraz na stronie http://www.flashwawa.yoyo.pl (wiem że zryte z innej, ale liczy się idea :P)
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Flash Mob w Warszawie!

Post autor: fds »

Hmm, raczej nie będę. Nie lubię robić z siebie pajaca :D Flash Mob ostatnio się odbył w Poznaniu w Starym Browarze. Jakby ktoś chciał więcej poczytać to niech za tym pogoogla.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Flash Mob w Warszawie!

Post autor: Deep »

Bueh.. Za daleko mam do warszawy, żeby na jakiegoś Flash Moba dotrzeć.. A szkoda, bo chętnie bym w czymś takim uczestniczył :P
Z tego co wiem w Wawie ma się też odbyć Zombie Walk. Jak znajdę to zarzucę linkiem
.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Flash Mob w Warszawie!

Post autor: Phoven »

I w paru innych miastach Polski. Reklama Xboxa na stałe zagościła w centrach handlowych ;) Pamiętam, że na flashmobie w którym brałem udział (Gdańsk) pod sam koniec jeden uczestnik tak się wczuł w matrixowe klimaty iż wskoczył do sztucznego stawku. :]
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Flash Mob w Warszawie!

Post autor: Tori »

Hehehe, zgłosił się już ktoś? Bo zapowiada się ciekawie ;) Mnie nie będzie... Z może by zrobić coś takiego na otwarcie Forum w Gliwicach? ;)
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: Flash Mob w Warszawie!

Post autor: Seth »

Póki co wieść rozeszła się w dwóch klasach licealnych, oraz po setkach numerów gg które spamowaliśmy z kumplami :)

Tak więc nie wstydźcie się, ruszcie pupki, weźcie spluwki* i do Blue City kamraci!

Będzicie mieli też wątpliwą przyjemność spotkania mnie face to face :)

* takie z palców :P
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Zablokowany