CoolKon III - 2-4 marca 2007, Wrocław

To jest miejsce w którym poruszane będą tematy dotyczące konwentów i imprez fantastycznych, a także zlotów itp.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

CoolKon III - 2-4 marca 2007, Wrocław

Post autor: BAZYL »

No to ruszył tawerniany konwent. Oto dwie oficjalne notki na jego temat:
Dzisiaj oficjalnie rozpoczynamy pracę nad 3 edycją naszego konwentu. Napisałem "oficjalnie", ponieważ "nieoficjalnie" pracujemy już od kilku miesięcy. Chcemy rozwijać Coolkon, wzbogacić jego trzecią edycję o nowe atrakcje, podnieść poziom programu i organizacji tak, aby nasz konwent stał się jeszcze bardziej przyjazny uczestnikom. Termin imprezy zasadniczo nie zmieni się – odbędzie się ona na początku marca 2007 roku. O wszystkim co dotyczy 3 edycji Coolkonu będzie można dowiedzieć się z naszej witryny internetowej. Informacje, tak jak w poprzednich latach, pojawiać się będą na bieżąco i regularnie.

Na Coolkon III zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki, gier fabularnych, karcianych i bitewnych z całego kraju i świata. Chcemy, aby nasz konwent był wspólnym dobrem wszystkich, którzy go odwiedzą. Nadal głównym wyznacznikiem jakości Coolkonu dla nas organizatorów będzie zdanie zwykłych uczestników. Jednocześnie namawiamy Was do współtworzenia programu Coolkonu. O zasadach współpracy dowiecie się wkrótce. Na dzień dzisiejszy udostępniamy mailowy adres kontaktowy (coolkon@coolkon.rpg.pl), na który można wysyłać wszystkie pytania i zgłaszać problemy, które dotyczą 3 edycji Coolkonu. Mamy nadzieje, że uczestnictwo i współtworzenie tego konwentu przyniesie wiele satysfakcji i radości tym, którzy go odwiedzą.

Do Zobaczenia!!!

W imieniu wszystkich organizatorów
Koordynator Główny – Tomasz "Tompaluch" Rzepecki
Dzisiaj już oficjalnie możemy powiadomić wszystkich przyszłych uczestników, gdzie i kiedy odbędzie się Coolkon III. Konwent przenosi się z Gimnazjum nr 40 im. Noblistów Polskich na ulicę Tęczową 60 - do Zespołu Szkół Nr 6 Im. Agnieszki Osieckiej. Mamy nadzieje, że nowy, o wiele większy - czterokondygnacyjny obiekt spodoba się wszystkim gościom. Niedługo na stronie umieścimy zdjęcia tej szkoły. Konwent odbędzie się tradycyjnie na początku marca, tj. w dniach 2 - 4 III 2007 roku.
Serdecznie zapraszamy do Wrocławia
Więcej na stronie http://www.coolkon.rpg.pl
Ostatnio zmieniony wtorek, 23 stycznia 2007, 15:11 przez BAZYL, łącznie zmieniany 1 raz.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

No. Wreszcie jakiś konwent gdzie mogę się pojawić :D
.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Ja nic nie mowie, bo wybieralem sie na dwie poprzednie edycje i jakos nigdy sie nie wybralem. Ostatnio przez Metalmanie, ciekawe jak bedzie z ta edycja ;)
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

Zobaczy się, do marca jeszcze kupe czasu.
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Post autor: Arxel »

Wooo.... Nareszcie będzie więcej miejsca. I dobrze.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Nie chcę nic mówić, ale CoolKon zawsze podaje termin wcześniej niż metalmania... :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Akurat termin przyszlej Metylmanii znany jest od 7 czy 8 miechow ;P
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

To miło, wreszcie się postarali... Więc kiedy ona niby jest? Mam nadzieję, że nie 2-4 marca, bo to bedzie jeszcze jeden powód dla któego na pewno się nie zjawię :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Gutuu
Pomywacz
Posty: 53
Rejestracja: niedziela, 26 listopada 2006, 20:45
Lokalizacja: Przasnysz
Kontakt:

Post autor: Gutuu »

Wiele czytałem o CoolKonie, ale niestety mam tylko piętnaście lat.
Może się to niektórym wydać absurdalne, ale nie mi. We Wrocku jedyną
znajomą mi rzeczą jest CDA. Może ktoś mnie odbierze i przenocuje? :D
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Post autor: Arxel »

GOŚCIUUUU!!!!!!!!! JA mam mniej od ciebie i na poprzedniej edycji byłem już z noclegiem w budynku szkoły (i nie jestem z wrocka). Rodzice cię nie chcą puścić? BUHUHUHAHAHA
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Nie śmiej się. Moim nie chce się mnie odwieźć... Ale będę jeszcze negocjował :P
.
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Post autor: Arxel »

Moi mnie odwożą. Jeszcze...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

W tym roku cena pełnej akredytacji na konwent CoolKon wyniesie 30 zł. Drobne podniesienie ceny zostało podyktowane większym kosztem wynajęcia dużej szkoły w centrum miasta. Jak w latach ubiegłych dostępne będą Dniówki, także z opcją uprawniającą do przebywania w szkole do rana - tj. "Nocnym Markiem". Dla naszych gości przygotowaliśmy także kilka zniżek - standardową za wcześniejszą przedpłatę, dla twórców programu (za kilka dni rozpoczniemy nabór) oraz znaną z ubiegłuch lat "zniżkę za odległóść". Szczegóły dostępne są tutaj: http://www.coolkon.rpg.pl/3ed/?w=a&id=76
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zirael
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 grudnia 2005, 17:38

Post autor: Zirael »

Fajnie, że blisko mnie :) Może sie zjawie :)
http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=22423
http://www.zirael.fora.pl
A BAZYLe wcale nie są złe :wink:
[Tylko bardzo złe - dop. BAZYL]
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Oficjalnie ruszamy z kompletowaniem programu na CoolKon III. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres program@coolkon.rpg.pl. Jak zwykle od zgłaszających oczekujemy krótkiego opisu przygotowywanych punktów programu, ramowego konspektu i dokładnych danych kontaktowych do prowadzących.

Czego potrzebujemy? Interesują nas przede wszystkim prelekcje popularno naukowe, historyczne i pseudohistoryczne oraz związane z grami planszowymi, karciankami i fantastyką; grami fabularnymi, literaturą, filmem, komiksem, mangą, anime, itp. Mile widziane są także dyskusje, warsztaty, prezentacje, turnieje, itd.

Oczywiście sprawami programu zajmuję się obok podpisani, wiec chętni mogą się na ciężką przeprawę szykować :twisted:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

:!: Mam pytanie jeżeli złoże akredytację tą do 1 lutego z koszulką czyli 35zł i bede jechał z łodzi (300km z hakiem) to mam tą zniżkę za odległość czy nie?? I czy wtedy mam wpłacić 30zł czy jak sprawę rozegrać??
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Zniżki się niestety nie kumulują. Musisz policzyć, która wychodzi dla Ciebie korzystniej - ta w przedpłacie, czy ta za odległość. Generalnie koszt koszulki wynosi ok 25 zł - ale jak bedzie wielu chętnych, to koszt może się obniżyć (to jakby ktoś chciał kupować koszulkę na konwencie).
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany