Bunkier 2006 [Częstochowa]

To jest miejsce w którym poruszane będą tematy dotyczące konwentów i imprez fantastycznych, a także zlotów itp.
Zablokowany
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Bunkier 2006 [Częstochowa]

Post autor: MAd Phantom »


Oto co możemy przeczytać na stronie konwetnu (http://www.bunkier.rpg.czest.pl/) :

"To już trzynasta odsłona Częstochowskich Dni Fantastyki. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 13-15 październik. Miejsce to samo, jak co roku w Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego.

Tegoroczny konwent będzie obfitował w liczne konkursy i zabawy, nie zabraknie również ciekawych prelekcji, spotkań z pisarzami. Zapowiada się kilka ciekawych LARP-ów, jak co roku można liczyć na Biesiadę Sarmacką. Odbędą się warsztaty dla graczy i mistrzów gry. Miłośnicy gier karcianych i bitewnych będą mogli spróbować swoich sił w emocjonujących turniejach. Dla tych co kochaj gry planszowe szykujemy Games room z ogromną ilością ciekawych tytułów. Odbędzie się kolejna edycja konkursu na najlepszego MG "DEBEŚCIAK", więc każdy będzie miał okazję uczestniczyć w ciekawej sesji. Jak zwykle organizatorzy wystawią swoją drużynę piłkarską która ciężko "trenowała" całe lato, więc szykujcie swoich zawodników na wspaniały mecz.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!"



Zapowiada się nieźle, zwłaszcza, że będzie tam także prowadzony przeze mnie konkurs Pratchett'owski :D (myślę też nad prelekcją, ale to się zobaczy ;p)
kiebduj
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 25 września 2006, 16:25

Post autor: kiebduj »

Ja będe na pewno. Co roku zabawa jest świetna a w tym roku nagrody są bardzo cenne dzięki 2 wydawnictwom gier komputerowych. Opinie z minionych edycji są bardzo pozytywne. wszelkie info na stronie konwnetu.

Pozdrawiam
Kiebduj
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

może uda mi się namówić rodziców zeby mnie podwieźli ale nie sądzę :/
.
Zablokowany