Poszukiwany webmaster!

Strona IRS-u: http://www.irstation.pl.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Poszukiwany webmaster!

Post autor: Solarius Scorch »

W związku z dynamicznym rozwojem IRS-u (hem, hem), poszukujemy osoby gotowej wspomóc nas technicznie. Nie chodzi o to, by ta osoba odwalała sama całą robotę, ale raczej o znalezienie kogoś, kto mógłby nas nieco pokierować.
Koniecznym warunkiem jest znajomość CMS-a Xoraya, na którym stronę postawił nasz były webmaster (obecnie nieosiągalny). Nie jest to niestety silnik popularny, a przy tym z pewnością jest zbyt skomplikowany, by ktoś nie zajmujący się szeroko tworzeniem stron mógł go ot tak opanować. Dlatego też potrzebujemy pomocnej dłoni - inaczej pozostanie nam stawianie wszystkiego na nowo.
Jeśli ktoś wie jak nam pomóc, bardzo proszę o kontakt. Gwarantuję, że pamięć o nim w IRS-ie nie zginie. ;)
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

Co do webmastera, to właśnie się znalazł - mam nadzieję, że wkrótce wszyscy ujrzymy wreszcie efekty. Nowa wersja strony spóźnia się już trzy miesiące, więc chyba najwyższy czas!
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 marca 2007, 13:18 przez Solarius Scorch, łącznie zmieniany 1 raz.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Trzy miesiace?! Nie ma sie czym przejmowac! :D :wink:
Mam nadzieje ze B. tego nie przyczyta :wink:
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

B. czyta wszystko.

Dajcie znać jak przerobicie stronę, bo póki co faktycznie nie jest zbyt wygodna w obsłudze, a na pewno warto tam zaglądać.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Poszukiwany webmaster!

Post autor: Solarius Scorch »

Webmaster się znalazł, temat zamknięty.
Zablokowany