Księga Życzeń i Zażaleń

Strona IRS-u: http://www.irstation.pl.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Księga Życzeń i Zażaleń

Post autor: Solarius Scorch »

Niniejszy thread jest pierwszym i najwazniejszym tematem dotyczącym IRSu. Służy on generalnie do marudzenia, wytykania, ale również podsuwania nowych pomysłów na to, co w IRSie mogłoby się znaleźć.
Propozycje powinny mieścić się w ogólnych założeniach IRSu, czyli dotyczyć RPG i spraw okołoerpegowych. Poza tym - pełen fristajl i burza mózgów.
Zapraszam do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Jak trzeba marudzić to ja bardzo chętnie :)

Otóż nie podoba mi sie chorągiewka na stronie głównej... Chodzi mi oczywiście o wyrównanie do lewej "newsów" czy jak to nazwać - IMHO o wiele ładniej (i profesjonalniej) wyglądałby tekst wyjustowany. Podobnie jak macie już w artykułach :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Radyja nie słuchałam, więc ponarzekam na stronkę:
- trochę wygląda to dziwne okienko na login, które zasłania reklamę :D
- kod macie niefajny, nawet validator sobie z nim nie radzi :D

"Sorry, I am unable to validate this document because on line 13 it contained one or more bytes that I cannot interpret as utf-8 (in other words, the bytes found are not valid values in the specified Character Encoding). Please check both the content of the file and the character encoding indication."

Linia 13:

Kod: Zaznacz cały

<meta name="Description" content="Miniportalu po�wi�cony rozwojowemu RPG. Dla tych, kt�rzy wiedz�, co to RPG, i potrafi� je rozumie� na powa�nie i nie tylko na powa�nie." />
A jak te dziwne cosie się wyeliminuje, to Validator pokazuje 42 błędy, w tym większość obciachowych - nie robi się stron na tabelkach! Wstyd! Od wyglądu jest CSS (tylko proszę w odwecie nie czepiać się strony trpg, ona też jest obciachowa i wymaga przeróbki -_-" Za to sam zin jest ok)

Polecam przejrzenie kursu, do którego odsyłam w stopce i przerobienie strony. Wyjdzie tylko na dobre :)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja do kodu ani wyglądu nie będę się czepiał (chociaż można by było zmienić nazwy działów :) ), ale chcę więcej

Scenariuszy!
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

BAZYL pisze:Otóż nie podoba mi sie chorągiewka na stronie głównej... Chodzi mi oczywiście o wyrównanie do lewej "newsów" czy jak to nazwać - IMHO o wiele ładniej (i profesjonalniej) wyglądałby tekst wyjustowany. Podobnie jak macie już w artykułach :)
Falka pisze:Radyja nie słuchałam, więc ponarzekam na stronkę:
Cóż, macie rację, moi drodzy. Fakt jest taki, że nasz webmaster zrobił to w jakimś cholernym CMSie pod nazwą Xoraya a potem sobie poszedł. Od miesięcy próbujemy tę Xorayę zgłębić, ale póki co idzie to nam bardzo powoli...
Tym niemniej jednak zdajemy sobie sprawę z technicznych wad systemu i postaramy się je usuwać. Nawet gdyby wymagało to stworzenia wszystkiego od nowa. :/
BLACKSouL pisze:Ja do kodu ani wyglądu nie będę się czepiał (chociaż można by było zmienić nazwy działów :) ), ale chcę więcej

Scenariuszy!
Nie ma sprawy, pracujemy nad tym :)
Zresztą dział ostatnio powoli zaczął się rozrastać.

Dziękuję za wyrażone opinie i czekam na kolejne.
Uciekinier
Marynarz
Marynarz
Posty: 169
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 22:13

Post autor: Uciekinier »

Zagladam do IRSu odkąd pojawił się tutaj ten temat i szczerze muszę przyznać, że nie żałuję tego czasu, jaki tam spędziłem - skory jestem nazwać nawet ten czas czasem zyskanym :).

Jedno proste życzenie: piszcie więcej artykułów! Nie raz, nie dwa pomogły mi !!
Wciąż mnie ścigają!
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

Zapewne nie powinienem skladac zazalen na wlasna strone internetowa, ale przyznaje - ilosci problemow i bledow przekraczaja ostatnio granice rozsadku. Pracujemy jednak pilnie nad ich eliminacja, angazujac do tego najtezsze umysly informatyczno-designerskie nam znane (nie zartuje). Prosze wobec tego o odrobine cierpliwosci, a w nowym roku wszystko znow ruszy z kopyta.
Poki co prosze o uzywanie linka http://irstation.goldeye.info/index.php - u mnie dziala.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

"U mnie działa" - tak sie nazywa pierwszy podstawowy grzech adminów i autorów stron ;)

Bo u mnie nie działa :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

"U mnie działa" - tak sie nazywa pierwszy podstawowy grzech adminów i autorów stron ;)

Bo u mnie nie działa :)
Coz, nie pisalem tego majac na mysli "u kogo nie dziala, ten jest glupi i na niczym sie nie zna" - czyli ze wszystko w porzadku. Chodzilo mi o to, ze mozna probowac. :)
Ponoc odswiezenie daje jakis efekt, jak twierdzi Zen.

Wobec powyzszego oznaczam strone jako chwilowo nieaktywna - ale probowac, jak mowilem, mozna. Wkrotce bedzie duzo lepiej - tyle moge obiecac nie klamiac.

Dziekuje za zainteresowanie i jeszcze raz przepraszam.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Księga Życzeń i Zażaleń

Post autor: Szelmon »

Czemu irs lezy i pokwikuje?
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Księga Życzeń i Zażaleń

Post autor: Solarius Scorch »

Szelmon pisze:Czemu irs lezy i pokwikuje?
Bo KrucaFUKS przepadł.
Chyba się wk...wię i zrobię IRS na czystym txt.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księga Życzeń i Zażaleń

Post autor: fds »

Hmm, a do czego on Ci potrzebny?

Zawsze mogę pomóc, albo go chociaż pogonić :)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Księga Życzeń i Zażaleń

Post autor: Solarius Scorch »

fds pisze:Hmm, a do czego on Ci potrzebny?

Zawsze mogę pomóc, albo go chociaż pogonić :)
Odpowiedź na PM :)
Zablokowany