Trudności wielkich erpegowiczów

Kącik Gier Fabularnych
ODPOWIEDZ

Twoją trudnością jest:

Brak lokalu.
18
11%
Brak drużyny.
84
53%
Brak chęci. (Zabić Heretyka, który na to zagłosuje.)
15
9%
Brak czasu.
41
26%
 
Liczba głosów: 158
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Trudności wielkich erpegowiczów

Post autor: BLACKs »

Tak przeglądając Offtopy w temacie MG - Twórca czy Odtwórca, naszło mnie pewne pytanie.

Co Wam przeszkadza w graniu w RPGi?

Ja takich nie mam, dlatego póki co powstrzymam się od głosu. :)
TofT
Majtek
Majtek
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 04:37

Post autor: TofT »

Zagłosowałem na brak drużyny (chociaż równie dobrze mógłbym zagłosować na brak czasu graczy :wink: ). Im gracze starsi, tym trudniej oderwać im się od obowiązków (praca, rodzina) i znaleźć wolny czas. A znalezienie wolnego czasu w jedno konkretne popołudnie, przez kilka pracujących osób, graniczy z cudem.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Brak lokalu. Ostatanio musieliśmy wyniesć się ze szkolnej kawiarenki bo "kierownictwo" odrabiało (czytaj: spisywało) dodatkowy angielski, gadając, słuchając muzyki, parząc się niemiłosiernie... Wtłoczyłem się z graczami do kanciapy w radiwęźle, ledwo sie pomieścilismy... Po zatym wszystko na dole sprzet z radia, kawiareka i szatnia musi byc zamkniete o 18. :D MIMO TO PRZETRWAM !!!
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Chyba najbardziej brak czasu różnie jest i różnie układają sprawy. Studiuje grafike i ciągle jest jakiś projekt do zrobienia, mój ziom pisze do gazety komputerowo-komórkowej i też często jesteśmy umówieni na piątek na 18 a on dzwoni o 16, że do redakcji musi bo mu sprzęt do recenzji przysłali. Dlatego też czasmi zastanawiam się nad znalezieniem nowej grupki i grywać częściej 8)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Brak czasu.
Przez ten głupi brak czasu nie grałam od ponad 10 miesięcy... Bo jak ja mam czas, to nie mają znajomi. Wczorajsza sesja nie wypaliła, bo MG musiał zostać w domu i pomóc dziewczynie z esejem na studia -_-"
Mamy grać znowu za tydzień, ale wątpię, żeby wypaliło, bo tym razem ja mogę się nie wrobić z masą rzeczy do szkoły...

Dlaczego tydzień ma tylko 7 dni? :/
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Post autor: Mekow »

Zdecydowanie brak drużyny. Od 8 lat z tego powodu nie gram :cry:
Ostatnio udało mi się zagrać :) - na konwencie U-bot'a (jakieś 2 miesiące temu). Ale to mało.
Dzięki wszystkim za grę na forum ;)
Ostatnio zmieniony środa, 28 listopada 2007, 21:43 przez Mekow, łącznie zmieniany 1 raz.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Ja właściwie nie mam problemów. Gram regularnie w każdą sobotę. Czasami faktycznie zdarza się, że nie mamy czasu ale to na prawdę rzadko się przytrafia.
.
Atanamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 18:15
Lokalizacja: Z lasu
Kontakt:

Post autor: Atanamir »

A ja problem mam z graczami, nie wiem dlaczego ale wq promieniu kilku kilometrów nikt nie chce zagrać lub w życiu nie łyszeli o rpg :x
Nwo HadeS
Majtek
Majtek
Posty: 113
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 17:54
Numer GG: 1349086
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Nwo HadeS »

Moi gracze wykruszyli się już dawno temu. W wakacje zreaktywowałem ich, a starczyło im werwy tylko na 3 sesje. A ja miałem już pomysł na potężną kampanię :cry:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 listopada 2006, 16:26 przez Nwo HadeS, łącznie zmieniany 1 raz.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Hose15 »

Ja mam problem z drużyną. Po prostu nikt z moich znajomych nie chce grać w rpg. :(
Czerwona Orientalna Prawica
Darkon
Pomywacz
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:23
Lokalizacja: z Wołomina
Kontakt:

Post autor: Darkon »

Ja swego czasu miałem problem ze wszystkim tym wymienionym, i jak coś jednego podeszło to drugiego nie zbędnego nie było (znalazły się chęci, nie było graczy; znaleźli się gracze nie było lokalu itd.). Teraz całe szczęście ludki jakieś się znalazły, z czasem czasem lepiej czasem gorzej, chęci może i są, tylko troche mam zaspaną wyobraźnie jeszcze, a lokal raz w tygodniu(tyle ile gramy) się znajdzie.
To czego szukasz jest zbyt głęboko, żebyś mógł to znaleźć.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Brak czasu. Mam wielu chętnych do gry, ale nie mam czasu przygotować sesji... Jeszcze teraz w pracy sajgon i już zupełnie nie mam chwili dla siebie...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

Nie zaznaczyłem nic, nie mogąc się zdecydować :) .Drużynę mam, ale to moi trzej bracia :) . Najmłodszy chodzi do 3 klasy podstawówki :D . Od dawna (chyba mniej niż rok) mam Neuroshimę, ale takich prawdziwych sesji to poprowadziłem trzy. No i trochę mi brak chęci (nie bijcie, proszę!) bo wydaje mi się, że nie najlepszy ze mnie MG. M. in. przez tródności z mechaniką. I nie możemy się zebrać, jeszcze doszło, że najstarszy brat studiuje w Krakowie, jest w domu na weekendy. Nie możemy jakoś się zorganizować.
ALe liczę, że jak pójdę za rok do szkoły średniej, znajdę ludzi, z którymi będzie mozna grać.
Chyba mozecie uznać, że zaznaczyłbym brak chęci, mniej brak drużyny (chyba inaczej gra się z rodziną, niż z kumplami, nie wiem).


Wielu ma problemy z brakiem ludzi, nie?
Hakuna matata!
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

ja nie mam problemów z druzyną :P

Ale muszę się przyznać, ze czasami też nachodzi naszą drużynę brak chęci. Nikt nie chce być MG, wszyscy chcą być graczami potem jak znajdzie się MG to graczom się zachciewa Zombiaków i tak dalej. Ale ogólnie to zgrana z nas paczka i nie zdarza zię to często ^^
.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Ale z nas gracze, ja się zastrzele. :D 7 głosów na "brak drużyny". A na brak chęci nie głosuja (tak się boja BLACKSoula).
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
radzik
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: sobota, 29 lipca 2006, 14:41
Lokalizacja: z Radomska

Post autor: radzik »

Mój największy kłopot to także brak czasu. Lokal, chęci, drużyna wszystko jest tylko czasu nie ma. Nauczyciele w mojej szkole zaczęli warjować. Dzisaj o 2.30 udało mi sie w końcu do łóżka położyć, ale i tak lekcji do końca nie zrobiłem :( Masakra. ILO w R-sku tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
„Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej…” Ryszard Riedel
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Force ray pisze:A na brak chęci nie głosuja (tak się boja BLACKSoula).
Gisher pisze:No i trochę mi brak chęci (nie bijcie, proszę!)
Temu można położyć pijawki na język, by przestał takie rzeczy mówić :P.
Gisher pisze:bo wydaje mi się, że nie najlepszy ze mnie MG. M. in. przez tródności z mechaniką.
Wydawać to się każdemu może, trzeba się zapytać innych o zdanie ;). A jak masz problemy z mechaniką to ją uprość :].

Może się powtarzam, ale dla ludzi nie mających drużyny http://www.rpg.aplus.pl/wmig/ .
ODPOWIEDZ