Trudności wielkich erpegowiczów

Kącik Gier Fabularnych
ODPOWIEDZ

Twoją trudnością jest:

Brak lokalu.
18
11%
Brak drużyny.
84
53%
Brak chęci. (Zabić Heretyka, który na to zagłosuje.)
15
9%
Brak czasu.
41
26%
 
Liczba głosów: 158
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Post autor: Obelix »

ta straszna ta wyszukiwarka, szukałem kogokolwiek z piaseczna i znalazłem samego siebie

zdecydowanie brak teamu, w zasadzie to jestem ja i jeden gracz, drugiego wykleliśmy i wygoniliśmy bo do innej drużyny poszedł*


*żeby nie było paradoksu, nie do innej drużyny RPG tylko Harcerskiej, (jeśli ktoś sie przyczepi) i co z tego że w ZHP jestem? co mi mozecie zrobic?
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

BLACKSouL pisze: Może się powtarzam, ale dla ludzi nie mających drużyny http://www.rpg.aplus.pl/wmig/ .
A dla ludzi z 3miasta i okolic:
http://www.tir.yum.pl/forum

A serio: ostatnio to chyba brak czasu... grac się chce co tydzien ale... czasem nie wypala z czasem ;P
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Ci co narzekają na brak drużyny i mieszkają niedaleko gliwic to mogą się ze mną spotkać w MacDebilu (na zwycięstwa) i pograć w Neuroshimę, Earthdawna albo jakąś fajną autorkę :D
.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Drużyne nie jest tak łatwo znaleźć wiem coś o tym
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

Brak chęci :D nie mam ani czasu, ani drużyny, dałoby się to zmienić ale mi się nie chce :D Poczekam aż drużyna sama się złoży ;)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

fds pisze:Brak chęci :D nie mam ani czasu, ani drużyny, dałoby się to zmienić ale mi się nie chce :D Poczekam aż drużyna sama się złoży ;)
Za brak chęci nie będę Cię molestował, bo masz na mnie skutecznego haka w postaci zachowanych screenshotów z moich niecodziennych postów ;P...

[A ja mam loga z gg, równie zabawnego jak te screenshoty :> - dop. FLK]

[Też mam zapis z gg bardzo zabawnej rozmowy :D Wtedy ja i Falka byliśmy jedynymi dostępnymi osobami na jego gg :> - dop. fds]

Cicho... - dop. BLACK
Ostatnio zmieniony piątek, 24 listopada 2006, 09:06 przez BLACKs, łącznie zmieniany 1 raz.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

To ja mam ogłoszenie dla kitrajców bez drużyny, ale trzeba być MG. Szukam MG dla szkolnej Tawerny RPG. Na początku roku zgłosiło się dużo niedoświadczonego (ale niektórzy to perełki) ludu, który chce grać, a nie ma kto ich prowadzić. Ja sam nie mam tyle czasu więc szukam kogoś kto mógłby dojezdzać do ul Kopernika w Łodzi i prowadzić sesje po lekcjach 13.45 - 18.00 Systemy? D&D i Warhammer
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Znalazłem team spoko, każdy gracz jest (lub będzie) MGkiem problemem stał się... brak czasu... Nie ma to jak bezlitośni nauczyciele LO... :?
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

Brak czasu... U mnie albo innych Graczy. Nie chodzi o to, ze tyle pracujemy, ale o to, ze o roznych porach. Pracujemy nad tym. (No nie, panowie...?)
Karczmarz
Bombardier
Bombardier
Posty: 650
Rejestracja: wtorek, 14 listopada 2006, 20:44
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Karczmarz »

Hmmm

Co do braku czasu to powtorze sie z innego tematu:

Co zazwyczaj robisz miedzy 22-2?

Uprawiasz sex z żoną/dziewczyną, imprezujesz, pracujesz na nocną zmiane, obijasz sie przed kompem, ogladasz cos w szajskim TV, udajesz ze sie uczysz i robisz projekt (konia z rzędem temu kto umie uczyc sie o tej godzinie)...

No co zwyczajny śmiertelnik robi o tej porze? W 80% przypadków obija sie, albo zbiera do snu... i wlasnie wtedy jest idealna pora zeby zagrac sesje... Sesja nie musi trwać 10 godzin bo faktycznie znalezc 10 godzin moze byc ciezko, ale 4 godziny w środku nocy mozna znalezc spokojnie, dosc czesto, przynajmniej ja tak uwazam...

Jedynym ograniczeniem jest to czy chcesz poswiecic troche snu aby pograc (+ lokal ale na brak czasu narzekaja zazwyczaj ci ktorzy lokal maja)

Ja osobiscie nie mam zadnych problemow z graniem (z tych wymienionych), no moze czasem jest problem z brakiem weny :P
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Hmm no ja cierpię na brak drużyny...boshe!! gdybym ja miał graczy...(do tego normalnych) to bym był....no bym był szczęścliwy...:p
Prosiak (PrQ)
Prentki
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: środa, 25 stycznia 2006, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Prentki »

Przede wszystkim trudnością jest brak lokalu - bo jak już pisałem w innym temacie, dziele pokój z bratem. Dodatkowa trudność to brak czasu kumpli z klanu - ja zawsze znajde czas na sesje. Poza tym mam kumpli z jakimi mógłbym przeprowadzać sesje i oni mają na to czas, ale w przedostatniej sesji, musiałem ich siłą rozdzielać, żeby się nie zabili, a w ostatniej pozabijali się zaraz na początku.
Abdullah Haanaehlen
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 10 listopada 2006, 16:51
Lokalizacja: Białe Błota

Post autor: Abdullah Haanaehlen »

Zagłosowałem na brak drużyny. Teoretycznie mam drużynę, ale jak przyjdzie co do czego to zlewają sesję. Jeden siedzi i gra na komórce, drógi powtarza "chodzę ciągle za nimi" a trzeci morduje wszystko bo pdków potrzebuje. Jak komuś z nich coś złego się stanie to marudzą i stroją fochy. Dlatego ostatnio stwierdziłem, że leje na nich i od pewnego czasu gram raz na ruski rok i to jako gracz. Ale mam w planach kampanię, w trakcie której albo będą zainteresowani grą, albo zrobię im takie piekło, że znienawidzą mnie i rpg. HAHAHA (złowieszczy śmiech) :twisted:
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Hahaa i dobrze im tak :P
Ale zrób tak żeby znienawidzili tylko ciebie a nie rpg ;)
.
Jazzwhisky
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2006, 16:55
Lokalizacja: Lublin/Puławy
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Wiek. Brakuje juz tego mlodzienczego blysku w oku i zapalu, determinacji, fascynacji RPG. Niestety z czasem wszystko szarzeje, glupieje, a my stajemy sie coraz bardziej krytyczni.
Zycie konczy sie po dwudziestce... :/
"A case to end all cases..."
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Wiek. Brakuje juz tego mlodzienczego blysku w oku i zapalu, determinacji, fascynacji RPG. Niestety z czasem wszystko szarzeje, glupieje, a my stajemy sie coraz bardziej krytyczni.
Zycie konczy sie po dwudziestce... :/
Ojjjjjj NIE ZGODZĘ SIĘ :evil: ja jestem po dwudziestce i dopiero od jakiś trzech, czterech lat naprawdę, sensownie zajmuję się rpgami. Ogólnie gram i interesuje się już 7 lat ale wtedy to była niewinna zabawa. Wiek nie ma znaczenia - NAPEWNO. Teraz jestm bardziej doświadczony, lepiej prowadzę i odgrywam postaci, rpg nie jest "szare". :!: Oczywiście wiele elementów oceniamy krytyczniej ale to wynika z doświadczenia (no jeżeli się ją ma) a nie tylko pyka od czasu do czasu w stylu Zabiłem pierwszego goblina, teraz jestem gotowy na smoka - w takim wypadku się nie dziwię, że jest to szare i nudne bo ile można. Jakby rpg było takie jak mówisz to pewnie nie było by Tawerny Rpg ponieważ wiele osób jest po 20 i dalej się w to bawią i tworzą gazetkę. Popatrz chociaż by na Portal oni są grubo po 20 a stworzyli Neuro i Monastyr.
Nie pamietam kto o tym pisał ale gdzieś jest ziom co ma 30 na karku, żonę, dzieci i "co piatek biegnie z bananem na twarzy na sesję" za co mu szacunek.
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Nie pamietam kto o tym pisał ale gdzieś jest ziom co ma 30 na karku, żonę, dzieci i "co piatek biegnie z bananem na twarzy na sesję" za co mu szacunek.
U mnie też jest taki, nazywamy go Big Masterem, bo oprócz rpg gra w karcianki, bitewniaki, aktywnie bierze udział w konwentach... Dlatego nie zgodzę się, że po 20stce RPG robi się szare.

Dla mnie RPG było szare jakieś dwa lata temu (sic!), ale znalazłem kilka drużyn, obczaiłem trochę systemów i znów RPG nabrało dla mnie znaczenia :].
ODPOWIEDZ