świat systemu

Kącik Gier Fabularnych
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

Ja się na to piszę.

I tak sobie myśle: Może by tak założyć forum a nie przez gg się spotykać - tak będzie wygodniej i prościej. Osobiście nigdy forum nie zakładałem ale mógł by się za to wziąść. Tylko czy jest sens??
Rowerem pod górkę nie zjedziesz...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

ja już mam na swoim koncie sporo for. jedno juz jest nawet zalozone tylko troche go przerobie w kierunku nowo powstajacego systemu i jutro link zapodam
.
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

a mógłbyś troche przybliżyć ten system?
Obrazek
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Mogę zająć się mechaniką walki "piechoty" (na statkach kosmicznych nie znam się, ew. mogę zrobić coś prostego) - mam kilka projektów wykorzystywanych jako alternatywy w innych systemach, wszystkie są zabójcze, szybkie i taktyczne :). Nie stronię także od mechaniki głównej.

Jeżeli potrzebne forum - może założę?
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

a zagadajcie do Admini może dorobia kolejne podforum dla systemu :wink:
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Ja już załozyłem forum. Zaraz dam link.

@edit:
Link http://onlinerpgpbf.mojeforum.net/
Początkowo miało to być forum PBF'owskie ale nie cieszyło się popularnością i chętnie przeznaczę je na forum systemowe. Zaineresowanych zapraszam :)
Mistrz Małodobry pisze:a zagadajcie do Admini może dorobia kolejne podforum dla systemu
To potem. Najpierw niech system się trochę rozwinie ;). Głupio by było bo jak na razie tylko wstęp jest :P nawet nazwy nikt nie wymyślił jeszzce :P
.
M_M
Kok
Kok
Posty: 951
Rejestracja: piątek, 11 listopada 2005, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Sosaria... Kraina rozpusty :]

Post autor: M_M »

właśnie się rejestruje

Ja już sobie zamawiam zajęcie się światem gry.

A i chyba potrzebujemy jakiegoś grafika
Rowerem pod górkę nie zjedziesz...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

MISTRZ_MIECZA pisze: Ja już sobie zamawiam zajęcie się światem gry.

A i chyba potrzebujemy jakiegoś grafika
Światem gry zajmuję się ja ale nic nie stoi na przeszkodzie zebyśmy go tworzyli razem
a co do grafiki to w ostateczności mogę popytać kuzynki czy kumpla bo całkiem fajnie rysują. A teraz już możan temat zamknąć gdyż przenosimy się z nim na osobne forum :D
.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Post autor: Obelix »

otóż chodzi o to w systemie że są sobie tacy ludzie co nie? i są tacy obcy nie? i tych obcych jest sporo no i wyszła nam wojna co nie i w ogóle to niepotrzebnie opowiadam bo moge wkleic jedyny i niepowtarzalny WSTĘP!

tu go macie, pozwalam sie śmiac

"Wyobraź sobie drogę mleczną, całą galaktykę, ogromną przestrzeń, którą możesz eksplorować do woli. Dodaj bogactwo kulturowe. Dużo innych ras niż ludzie. A teraz dodaj
Ogromną ilość nowych miejsc pracy i zawodów, ogromną, ilośc nowych miejsc zamieszkania.
Teraz dodaj dobra materialne – Pojazdy, Broń, Leki, Pożywienie…
Wspaniały świat, aż chce się żyć, co nie?
A teraz dodaj okrutną wojnę wyniszczającą kultury i spopielającą planety. Wojnę, która jest praktycznie wszędzie. Wojnę, która trwa 100 lat i nie chce się skończyć."
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Nie ma to jak w takim krótkim tekscie trzykrotnie napisać "teraz dodaj"...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Aldarion
Pomywacz
Posty: 35
Rejestracja: niedziela, 8 października 2006, 12:24
Lokalizacja: z piekła rodem

Post autor: Aldarion »

Cuż ja również wraz z moim kolegą tworze system autorski którego akcja rozgrywać się będzie w niedalekiej przyszłości. System będzie oparty na książce braci strugackich "piknik na skraju drogi". Chodzić bedzie mniej więcej o to żeby gracze badal tajemnice stref w których wylądowali obcy. Bedzie się wniej można wcielić w stalkerów, naukowców, lub kogoś zupełnie innego. Jeśli ktoś by chciał nam pomóc to zapraszam na moje forum
http://www.karczma-prk.prv.pl/ i gg 1596331 gra jest narazie napisana częściowo na papieże i dopiero ją przenoszę na komputer :[/b]
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 października 2006, 14:57 przez Aldarion, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Memo
Bombardier
Bombardier
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 13:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Memo »

Zanim zaczniesz pisać system, naucz się pisać zgodnie z obecnie panującymi zasadami ortografii.
Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!
Odmiana nicka mego:
M: Memo; D: Mema; C: Memowi; B: Mema; N: Memem; Msc: Memie; W: Memo!
Aldarion
Pomywacz
Posty: 35
Rejestracja: niedziela, 8 października 2006, 12:24
Lokalizacja: z piekła rodem

Post autor: Aldarion »

Zapomniałem do worda wrzucic i troche się spieszyłem : :oops: już jest poprawione :wink:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

Aldarion pisze:System będzie oparty na książce braci strugackich "piknik na skraju drogi".
Eeee, kolejny Stalker? Tych systemow bylo juz w p***u... Moze zapoznajcie sie z nimi i zdecydujcie, czy zrobicie cos lepszego/nowego? Bo jesli nie, to nie ma to sensu.
A na forum Obelixa na pewno zajrze, choc raczej sie nie wlacze aktywnie - juz jestem zaangazowany w dwa takie projekty. Jesli jednak czasu starczy, mozecie liczyc na moj bicz krytyki :)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Solarius Scorch pisze:
Aldarion pisze:System będzie oparty na książce braci strugackich "piknik na skraju drogi".
Eeee, kolejny Stalker? Tych systemow bylo juz w p***u... Moze zapoznajcie sie z nimi i zdecydujcie, czy zrobicie cos lepszego/nowego? Bo jesli nie, to nie ma to sensu.
A na forum Obelixa na pewno zajrze, choc raczej sie nie wlacze aktywnie - juz jestem zaangazowany w dwa takie projekty. Jesli jednak czasu starczy, mozecie liczyc na moj bicz krytyki :)
Solarze, czekam z niecierpliwością na skomentowanie mechaniki, a forum znacznie ruszyło, chociaż jest mało konkretów :).
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

BLACKu, Mistrzu Małodobry i MISTRZu_MIECZA, wy zaglądacie jeszcze na to forum? Bo jakoś tak dawno się nie udzielaliście...
.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja odzywam się tylko, gdy mam coś do powiedzenia :].
ODPOWIEDZ