Czy można stwarzać nowe rasy ?

Kącik Gier Fabularnych
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ale ork mógłby ją związać, podać narkotyki, pobić, itp. Istnieje więc taka możliwość :D
Seto
Kok
Kok
Posty: 1115
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2005, 10:53
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: Seto »

LOD pisze:
Seto pisze:A ja ten ork by jej podał tabletke gwałtu? :D
Nie ma czegoś takiego.


Wiadomości nie oglądasz? :D To jakiś narkotyk jest. A co do krasnoluda i orczycy to przecież zawsze może się trafić jakiś krasnoludzki odmieniec. :P
Obrazek
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ale w świecie fantasy nie ma plantacji marihuany, amfetaminy, kokainy, heroiny i innego tego cholerstwa więc tabletek gwałtu też nie ma.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

LOD pisze:
Solarius Scorch pisze:Chciałbym zauważyć, że ojcem mógłby być także krasnolud, a matką orczyca. Orczyce nie tylko są znacznie bardziej atrakcyjne niż wieść niesie (potwierdzam doświadczeniem!), ale też i dla zakompleksionych karzełków muszą stanowić uosobienie seksu, siły, witalności, rozbuchanej kobiecości i w ogóle jawić im się jako niedostępne walkirie! Howgh!
To chyba jakiś wybitny, bo krasnoludowie mają wrodzoną nienawiść do orków, goblinów i tym podobnych zielonoskórych humanoidów, więc nigdy żaden krasnolud nie dałby tak się zgorszyć i splamić swego honoru. Równie dobrz mógłby się wyprzeć swej rasy o ile to nie jest konieczne by w ogóle taka sytuacja zaistniała.
Eee, na WFRP świat się nie kończy... Ja myślałem głównie o Earthdawnie (choć nie tylko).
A poza tym zawsze jest tak, że zasady sobie, a życie sobie... Nawet w Warhammerze ;)

Ale, hmm, może by tak przenieść tę dyskusję do nowego postu? Jesli w ogóle warto?
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Solarius Scorch pisze:Eee, na WFRP świat się nie kończy... Ja myślałem głównie o Earthdawnie (choć nie tylko).
A poza tym zawsze jest tak, że zasady sobie, a życie sobie... Nawet w Warhammerze ;)

Ale, hmm, może by tak przenieść tę dyskusję do nowego postu? Jesli w ogóle warto?
Nie grałem w Earthdawna, ale wiem że tak jest nie tylko w WFRP. I nadal uważam że krasnolud musiałby być bardzo wybitny i się wyżeknąć swej rasy jeśliby miał się bzykać z orkszycą. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

LOD pisze:Nie grałem w Earthdawna, ale wiem że tak jest nie tylko w WFRP. I nadal uważam że krasnolud musiałby być bardzo wybitny i się wyżeknąć swej rasy jeśliby miał się bzykać z orkszycą. 8)
1) Młody jesteś, pełen ideałów... ;)

2) Bardzo proszę Moderatorów o przeniesienie ostatnich maili do nowego threada - sądzę, że szkoda byłoby tak po prostu uciąć dyskusję jako off-topic, a kontynuować jej tutaj przecież nie można.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Solarius Scorch pisze:1) Młody jesteś, pełen ideałów... ;)
Fakt, ale dla krasnoludów to sprawa honorowa. Coś jak u normalnego człowieka np. nie bicie kobiet i dzieci. Ale podkreślam że dla normalnego człowieka, bo taki co to łamie nie uważam za normalnego człowieka, a za ostatnią szmatę (by nie rzucać przekleństwami). Tak samo normalny krasnolud nie będzie sie bzykać z orkszycą. 8)

Są poprostu pewne granice, których nie można przekraczać by się nie wyrzec swego człowieczeństwa, swej rasy, bycia normalną istotą.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

LOD pisze:Fakt, ale dla krasnoludów to sprawa honorowa. Coś jak u normalnego człowieka np. nie bicie kobiet i dzieci. Ale podkreślam że dla normalnego człowieka, bo taki co to łamie nie uważam za normalnego człowieka, a za ostatnią szmatę (by nie rzucać przekleństwami). Tak samo normalny krasnolud nie będzie sie bzykać z orkszycą. 8)
OK, OK. Po pierwsze, to przecież ja po trochu żartowałem (choć nie do końca). Po drugie zakazany owoc jest najsmaczniejszy, nie? :D
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Solarius Scorch pisze:OK, OK. Po pierwsze, to przecież ja po trochu żartowałem (choć nie do końca). Po drugie zakazany owoc jest najsmaczniejszy, nie? :D
Szukasz niepowtarzalnego smaku? Mars - niepowtarzalny.

Sens w tym taki że nie wszystko co oryginalne, zakazane, niepowtarzalne jest smaczne (łudzę się że każdy widział tą reklamę 8) )
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

LOD pisze:
Solarius Scorch pisze:OK, OK. Po pierwsze, to przecież ja po trochu żartowałem (choć nie do końca). Po drugie zakazany owoc jest najsmaczniejszy, nie? :D
Szukasz niepowtarzalnego smaku? Mars - niepowtarzalny.

Sens w tym taki że nie wszystko co oryginalne, zakazane, niepowtarzalne jest smaczne (łudzę się że każdy widział tą reklamę 8) )
No, niby... Ale mówimy tu o orczycach!! Ludzie - ORCZYCACH!!! Mrrau!
;)
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Solarius Scorch pisze:No, niby... Ale mówimy tu o orczycach!! Ludzie - ORCZYCACH!!! Mrrau!
;)
Życzę udanego... udanej rozmowy z orczycami. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

No ale nie krasnolud orczycę, tylko ork krasnoludkę
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

BLACKSouL pisze:No ale nie krasnolud orczycę, tylko ork krasnoludkę
Racja, krasnoludki też są niczego sobie. Zwaszcza dla niskich orków, z których koledzy się śmieją.

(Moderatorzy! Help! Trzeba naprawić ten temat!)
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Solarius Scorch pisze:
BLACKSouL pisze:No ale nie krasnolud orczycę, tylko ork krasnoludkę
Racja, krasnoludki też są niczego sobie. Zwaszcza dla niskich orków, z których koledzy się śmieją.
1) Krasnoludka zasiekałaby orka
2) Ork jest zbyt tępy by rozpoznać krasnoludkę spośród krasnoludów
3) Orkisze też nienawidzą krasnoludów
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

1) Nie masz pewności - zwykła krasnoludka na mistrza klanu orków?
2) Krasnoludki nie mają brody, w dodatku Dwarf Stone and Steel jaśnie to pisze
Stone and Steel pisze:"They do have very long hair, in which they take as much pride as the males do in their beards. There is no truth to the scurrilous rumour that Dwarf women sport beards"
Poza tym krasnoludki mają piersi :D.

3) Dobra dobra, ork jak nie ma czegoś lepszego to krasnoludkę też :D
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Wiesz, to czy krasnoludki mają/nie mają brody zależy od systemu i MG :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Co do waszej rozmowy, to muszę się wtrącić:

Co do krasnoludek, to one nie miały brud, przynajmniej tak czytałem, na obrazkach często widzę itp..... 8)
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
ODPOWIEDZ