[KGF] Opis zaklinacza Aranila,wchodzącego do karczmy

powiedzcie jak wam się podoba opis Aramila

1 Ta to ma być opis lepej się utop z takim opisem
16
89%
2 No lepiej............nie mówić
2
11%
3 Nawet nawet ale mogłes się postarać
0
Brak głosów
4 Dobre ale z małymi błędami
0
Brak głosów
5 Bardzo ciekawe jesteś niezły
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 18
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

[KGF] Opis zaklinacza Aranila,wchodzącego do karczmy

Post autor: Eperiel »

Aramil jest średniej wysokości elf o delikatnych rysach twarzy.Jego czarne jak wegiel wlosy są rozczochrane.
Aramil na sobie ma założoną skórznie,która okrywa tylko częściowo jego cialo.Odkryte po lewej są bialo-żółte spodnie przewiązane opaską,nogawki wciśnięte są do dużych butów z metalowym zakończeniem na palcach. Zbroja także nie zakrywa jego klatki na której wytatułowane są dwa granatowe smoki skierowane głowami do siebie.
Na rękach aramil nosi karawasze prztpięte trzema paskami tak aby nie ograniczały ruchów ręki. Do pasa Aramil przypiętą ma sakwe ,ją zas przykrywa biała wstęga. Na plecach zawieszoną ma kusze i torbe .
W prawej ręce Aramil trzyma dębową włócznie zakończoną z jednej strony posrebrzanym grotem a z drugiej małym szpikulcem.
Powolnym krokiem po otwarciu drzwi wchodzi do środka, na bawiących się
ludziach nie wywarlo to znacznego zainteresowania , jedynie mała grupka siedząca przy ścianie patrzyła w jego strone jakby na niego czekała i właśnie stronę tejże grupki skierował się Aramil.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Wiesz co?
Możnaby zamieścić Twój tekst w Tawernie, tylko po to, żeby CIę skompromitować. Krótki o niczym, z błędami... 1, a to i tak za wysoka ocena...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Wiesz co? Nie przedobrzaj. To jest miejsce na tzw. "inne" teksty. Takie, które nie paują do innych kątów i kącików. A opis postaci można na spokojnie dać w temacieNajciekawsza Postać, o ile byłby to ciekawy opis. A to? Masa błędów, na co jestem szczególnie wyczulony, sztampa, opis jak milion innych. Dobry komentarz do oceny. Idź się utop z czymś takim.
Lord de Bill
Pomywacz
Posty: 72
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 16:58
Numer GG: 3273175
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Lord de Bill »

Pokazałeś klasę. Jakąś pierwszą podstawówki w najlepszym razie, ale klasę. Głupio wypominać błędy interpunkcyjne, ale tylu powtórzeń nie daruję. Na dziesięć zdań w sześciu występuje 'Aramil'. Co drugie zdanie? Zdecydowanie za dużo. Wybacz, ale 1.
Nordycka Zielona Lewica
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

Post autor: Eperiel »

No tak wiedziałem że nie przejdzie ale dzięki za szczerą ocene
Wystarczy mi tyle ocen
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Nekonushi »

Ale nam nie wystarczy gnębienia cię. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

P.K(ot).L. pisze:Ale nam nie wystarczy gnębienia cię. :twisted:
Ach ta nasza ludzka złośliwość :wink: Też to mam :P Ale właśnie - w sumie o niczym, napisane bez celu, szczególnie że autor się przyznał, że "wiedział, że to nie przejdzie". Lepsze opisy dobry MG wymyśli na poczekaniu podczas sesji.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

Post autor: Eperiel »

W sumie to z kumplem założyłem się czy jak wymyśle opis na poczekaniu
to będzie on nawet dobry
I przegrałem
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Buahaha. Z czym do ludzi?! Ja w tym czasie, nad którym pisałeś ten opis, wymyśliłbym i opisał jaką kolwiek inną, o wiele bardziej ciekawą postać. Przjeżyj sobie rekrutacje, tam to są opisy, nie to co tu.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

Post autor: Eperiel »

hahaha
to napisz i wystaw zobaczymy jak cię ocenią aha i napisz to w 15 minut ok?



Tori
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 6:38 pm Temat postu:
Buahaha. Z czym do ludzi?! Ja w tym czasie, nad którym pisałeś ten opis, wymyśliłbym i opisał jaką kolwiek inną, o wiele bardziej ciekawą postać. Przjeżyj sobie rekrutacje, tam to są opisy, nie to co tu.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Skoro piszesz to w 15 minut, zakładasz sie ze swym wyimaginowanym przyjacielem*, sam twierdzisz że wiedziałeś "że nie przejdzie" to po świstaka (sory Falka) to publikowałeś tutaj? Oo
Nie mówiąc że jak na kwadrans to i tk wyjątkowo denna "praca" jest ;P


*Czasem nawet starcy nie mogą powstrzymac się od ironii ;)
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

Post autor: Eperiel »

yo nie jest mój przyjaciel tylko kolega, a to po prostu był zwykły zakład a kto miał ocenić jak nie wy


Server Revres
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 7:13 pm Temat postu:
Skoro piszesz to w 15 minut, zakładasz sie ze swym wyimaginowanym przyjacielem*, sam twierdzisz że wiedziałeś "że nie przejdzie" to po świstaka (sory Falka) to publikowałeś tutaj? Oo
Nie mówiąc że jak na kwadrans to i tk wyjątkowo denna "praca" jest ;P


*Czasem nawet starcy nie mogą powstrzymac się od ironii Wink
Archimonde
Szczur Lądowy
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 11 marca 2007, 20:02

Post autor: Archimonde »

eee nie chce cie obrazić ale beznadziejny tekst powiedz to szczurom to może będą sie śmiać
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Archimonde pisze:eee nie chce cie obrazić ale beznadziejny tekst powiedz to szczurom to może będą sie śmiać
Eeee, nie chcę Cię obrazić, ale przydałoby się trochę interpunkcji w postach. Tu przecinek, tam kropka, tam gdzieś wielka litera. To (prawie) nie boli, a o wiele ładniej wygląda.

Co do tekstu daję mocną 1 :wink: . Za co? To już wyjaśnili moi poprzednicy.
...
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

Post autor: Eperiel »

No dziękuje za szczerą ocenę (taką mam nadzieję)
Jakby były jeszcze jakieś błędy to napiszcie
(w końcu człowiek nie jest doskonały i uczy sie na swoich błędach) :D
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Sorry ale za ten czas, który zmarnowałeś pisząc beznadziejny opis (o błędach już nie wspominając) to mogłeś sobie pójść do biblioteki i zobaczyc jak się pisze opisy. Skoro wiedziałeś, że nie przejdzie to po co sie w ogóle zakładałeś z tym twoim kolegą? I po co dawałeś to do tego podforum?
Niktórych ludzi nigdy nie uda mi sie rozszyfrować...
.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

yo nie jest mój przyjaciel tylko kolega, a to po prostu był zwykły zakład a kto miał ocenić jak nie wy
Ale tak naprawdę to mój tata :>.
Skoro wiedziałeś, że nie przejdzie to po co sie w ogóle zakładałeś z tym twoim kolegą?
Przegrywanie sprawia niektórym perwersyjną przyjemność. To coś jak masochizm albo egoistyczne użalanie się nad sobą. Szczególnie lubią to emo.
to napisz i wystaw zobaczymy jak cię ocenią aha i napisz to w 15 minut ok?
Ja w 15 minut napisałem na kompie Nordina, jest w którymś temacie o rekrutacji, a są to ponad dwie strony. Nie chce mi się tego kopiować...

Zrobiłeś dużo dziwnych, podejrzanie brzmiących błędów, np.

Jego czarne jak węgiel włosy są rozczochrane. -> Jeśli już to napisałbym tak: "Jego rozczochrane włosy są czarne jak węgiel."

"dużych butów z metalowym zakończeniem na palcach" -> Ujmij to w słowa - klamra, metalowe wzmocnienia, śrubki, kolce, bo nie wiadomo o co chodzi.

"Zbroja także nie zakrywa jego klatki na której wytatułowane są dwa granatowe smoki skierowane głowami do siebie." -> Zbroja jest po to, by zakrywać i chronić. Czemu zbroja nie zakrywa klatki? Naprawdę dziwna postać oO. Pewnie wzorowałeś się na rysunkach z podręcznika DnD albo czymś podobnym...

"W prawej ręce Aramil trzyma dębową włócznie zakończoną z jednej strony posrebrzanym grotem a z drugiej małym szpikulcem." Zawsze trzyma ją w ręku? Możnaby napisać, że zazwyczaj posługuje się tą dębową włócznią.

Resztę potraktowałem z politowaniem, nie będę wytykał błędów interpunkcji. Zanim napiszesz jakieś zdanie, pomyśl nad jego sensem i spróbuj ubrać w bardziej barwne słownictwo tak, by całość stanowiło idealną kompozycję.
Zablokowany