[KGF] Opis zaklinacza Aranila,wchodzącego do karczmy

powiedzcie jak wam się podoba opis Aramila

1 Ta to ma być opis lepej się utop z takim opisem
16
89%
2 No lepiej............nie mówić
2
11%
3 Nawet nawet ale mogłes się postarać
0
Brak głosów
4 Dobre ale z małymi błędami
0
Brak głosów
5 Bardzo ciekawe jesteś niezły
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 18
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

Post autor: Eperiel »

Tak chodziło mi że zawsze trzyma ją w ręku.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Eperiel pisze:Tak chodziło mi że zawsze trzyma ją w ręku.
To lepiej zainwestuj w zręczność tej postaci, bo jak będzie spała i chciała się podrapać, to w oko może się dziabnąć XDXDXD.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

BLACKs pisze:
Eperiel pisze:Tak chodziło mi że zawsze trzyma ją w ręku.
To lepiej zainwestuj w zręczność tej postaci, bo jak będzie spała i chciała się podrapać, to w oko może się dziabnąć XDXDXD.
To tak, jak część postaci z mojej drużyny, przyspawani do swojej broni i nigdy nie ściągają zbroi, nawet do spania :) Wolę nie wiedzieć nawet, jak owy Aramil sie załatwia, ale może mieć z tym problemy. Ale jeśli doczepimy się do wszystkich nielogiczności, to sie okaże że ten cały Aramil w ogóle ma fuksa, że dożył swojego wieku :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

Post autor: Eperiel »

Nie trzyma ją tylko kiedy nie potrzebuje dwóch rąk lub idzie spać .
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Nekonushi »

Zdecyduj się wkońcu.
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Nie trzyma ją tylko kiedy nie potrzebuje dwóch rąk lub idzie spać .
A to bardzo perwersyjne jest, ja bym się bał człowieka ciągle chodzącego z włócznią. Rozumiem, że niektóre babcie preferują się podpierać ciupagą, ale włócznia? Pomyśl, że skóra na ręku postaci musi być zdarta taką katorgą, jaką jest trzymanie badyla. Pełno drzazg zmniejsza twoje punkty żywotności, musisz wykonywać rzuty obronne i dopisać zdanie w opisie: Aramil ma twardy, nieładny naskórek na dłoniach, bo za dużo razy w dzieciństwie bawił się włócznią.

I bez skojarzeń zoboki.
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

Post autor: Eperiel »

Tak, tak drąg na włócznie wcale nie był wygładzony miał za to pełno drzazg i wcale nie był hartowany aby nie każdy cios mieczem rozłupał włócznie na pół.
Widziałeś ty kiedyś włócznie BLACKs :D
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Eeee, hartowanie drewna? :lol: Waleczenie włócznia vs miecz? Widziałeś Ty kiedyś taki pojedynek i hartowanie drewna? :lol:
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

Post autor: Eperiel »

Tak widziałem walkę włócznia vs miecz np. w filmie ''heros''
A nie hartuje się drewna w ognie ?
myślisz że na włócznie bierze sie byle jaki badyl zeskrobuje się go z kory i wystarczy.
Chyba ktoś cię okłamał Tori
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Na filmie to ja dużo rzeczy widziałem (ludzie biegający po ścianach, skaczący na 10m itp. i jakoś nie uważam tego za realistyczne), a więc, Eperiel, przestań opierać swoją wiedzę na filmach czy grach, bo tam raczej nic zgodnego z rzeczywistością nie znajdziesz.
...
Eperiel
Pomywacz
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 11:50
Kontakt:

Post autor: Eperiel »

To był akurat film średniowieczny oparty na faktach i latających głąbów po ścianach nie widziałem :P
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

A ja w filmie pt "Obłędny rycerz" Widziałem jak kmiot został rycerzem, przez wiele pojedynków robił w wała wszystkie komisje, a pod koniec sam Książe mianował go na Sir Lichtensteina. I to też było oparte na faktach :lol:

Hartowanie to utwardzanie czegoś ( a właściwie to stali, tylko i wyłącznie stali, nie drewna!), a im twardsza włócznia, to tym szybciej się złamie. W ogniu można co najwyżej prostować/wyginać w nawet najbardziej skomplikowane kształty, ale z hartowaniem to nie ma nic wspólnego. Kij na włócznię się nie robiło z "badyli", czyli gałęzi, tylko z młodych drzewek, które (jak zresztą łuki) były smarowane oliwą, trzymane w wodzie itp, aby były bardziej sprężyste i bardziej wytrzymałe! Sprężystość to całkiem inna cecha niż twardość :P Gdyby włócznie były twarde i sztywne, to przy byle trzaśnięciu/uderzeniu/wbiciu by kruszyły się jak kopie...


BTW, z tego co wiem, to film powstał duuuuużo poźniej po średniowieczu :P Więc "średniowieczny film" nie może istnieć :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Eperiel pisze:To był akurat film średniowieczny oparty na faktach i latających głąbów po ścianach nie widziałem :P
Eperiel, za każdym razem gdy z Tobą rozmawiam mam wrażenie że jestes tylko prowokacją kogoś pragnącego ośmieszyć tzw. ludzi młodych, czyli młodzież :)
Nie będę tu wymieniał wszystkich rzeczy o któryś mówiłeś wcześniej, na forum i na Gadu bo byłoby zbyt chamskie... nawet jak na mnie ;) Jednakże opieranie swej wiedzy na filmach uważam za przykład ogólnego poziomu twych myśli, wypowiedzi etc. ;P
Film przedstawia walki w jak najbardziej efektowny sposób, pamiętaj o tym! Jeśli w filmie ktoś walcząc kijem wymachuje nim w najbardziej efektowny sposób to nie spodziewaj się że taki sposób "walki" jest bardziej skuteczny, niż silne mocne pchnięcie albo "podwójna dźwignia"... które tak efektowne nie jest ;P
Secundo - włóczni sie raczej nie hartowało (choć tu pewny nie jestem, przedstaw jakieś dowody to Ci uwierze Eperielu) ;P
A tak btw: Co to za film "Heros" O_o? Jakoś dziwnym trafem czegoś takiego znaleźć nie mogę, co najwyzej jakiś serial i znane wszystkim "Hero"
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Boże... dajcie chłopakowi spokój. Niech sobie żyje, może nie napisze więcej takich pierdół. A jak tak dalej będziecie nawijać, to niedługo będzie to temat o największej liczbie odpowiedzi na całym forum... a chyba nie chcecie, żeby to wyróżnienie przypadło tak lipnemu tekstowi? :wink:
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Tevery Best, nie przesadzaj. Każdy chce się jakoś wyżyć, a na tym forum nie zbyt wiele możliwości na wyładowanie swojej agresji :wink: .
Tevery Best pisze:a chyba nie chcecie, żeby to wyróżnienie przypadło tak lipnemu tekstowi?
I tu tkwi problem, bo o wiele łatwiej coś objeżdżać niz chwalić :) .
...
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

"Nie będę tu wymieniał wszystkich rzeczy o któryś mówiłeś wcześniej, na forum i na Gadu bo byłoby zbyt chamskie... nawet jak na mnie"

Myślałem, że się do tego posuniesz. A dlaczego gadasz do każdego nastolatka z forum na GG? Podejrzane... ^^


"A nie hartuje się drewna w ognie ?"

Ja proponuję ją jeszcze przed tym hartowaniem polakierować.

A tak BTW. Nie zauważyłeś, że włócznia w "Hero" jest wykonana z innego typu drewna? Taki giętki materiał nie był wykorzystywany przy włóczniach wojsk europejskich, chyba jedynie w Azji... Daj spokój.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

BLACKs pisze:"Nie będę tu wymieniał wszystkich rzeczy o któryś mówiłeś wcześniej, na forum i na Gadu bo byłoby zbyt chamskie... nawet jak na mnie"

Myślałem, że się do tego posuniesz. A dlaczego gadasz do każdego nastolatka z forum na GG? Podejrzane... ^^
Nie do każdego, on potrzebował grafika :P Nie martw sie Blackusiu jestem ci wierny :P (mały skok w bok nikogo jeszcze nie pozbawił wiernosci :>)
A serio:
Proponuje przenieść tą dyskusję do tematu "Kusze", "Włócznie", "Broń Średniowieczna", "Broń" etc. Jeśli go jeszcze nie ma - założyć, nikt nie zabrania. :) Bo w końcu jakis modek zauważy że robimy offtopic, i co wtedy?*
I tu tkwi problem, bo o wiele łatwiej coś objeżdżać niz chwalić .
Szczególnie gdy autor wygłasza twierdzenia przez które niektórzy przewracają się w grobach ;P


*I wtedy BUM
Zablokowany