W co teraz gracie?

cRPG Corner
Iselor
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2006, 13:16
Lokalizacja: Łódź

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Iselor »

UP@

To jest to co nazywam prawdziwym cRPG.
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Diabeł »

@UP
To jest to co nazywam postem spamem.

Obecnie Risen 2, ale nie wciąga zbyt mocno. Fajny klimat, uwielbiam piratów ale... No jakoś po prostu do mnie nie przemawia.
W przerwach próbuję Port Royale 3 - ale zasadniczo stabilność na poziomie randomowych zwisów co 15 minut powoduje że olewam tą grę póki nie będzie więcej patchy....
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: BAZYL »

Diabeł pisze:Obecnie Risen 2, ale nie wciąga zbyt mocno. Fajny klimat, uwielbiam piratów ale... No jakoś po prostu do mnie nie przemawia.
Mam podobne odczucia. Czegoś mi w tej grze brakuje, grafika to płaskie tekstury z namalowanymi obrazkami, ruchy ust postaci są tylko symboliczne... Obawiam się, że ta gra spóźniła się o jakieś dwa lata. A sam klimat - może i fajny, ale jakoś nie potrafi mnie on porwać, może jeszcze na to za wcześnie, bo zacząłem niedawno, niemniej póki co w to gram.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Diabeł »

Problem z tym, ze jak gra na początku nie wciąga, to cholernie rzadko się zdarza żeby jednak później wciągnęła. Ale dam szansę chociaż żeby się jakoś fabuła rozwinęła... ;)
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Pita »

Obrazek

Dark Scavenger, dostałem do recki, zabawna mieszanka RPG z point&clickiem, szczerze to wciąga, ma mase wyborów, jest zabawne i ma świetną muzyke. Dobra rzecz.
Har Har Har
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Diabeł »

Przekonałem się do Risena 2. Jednak klimat w tej grze jest zajebisty ;) .
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Alien »

Jezu ludzie skąd wy macie pieniądze na te wszystkie nowe gry? :) Jak sobie pogram w coś nowego raz na 4-5 miesięcy to jestem zadowolony :D
00088888000
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Diabeł »

Z pracy. Jak podrośniesz to zrozumiesz ;)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: BAZYL »

Diabeł pisze:Przekonałem się do Risena 2. Jednak klimat w tej grze jest zajebisty ;) .
A ja nie miałem ostatnio czasu, więc gra cały czas leży i czeka. Może pora do niej wrócić ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Iblisiątko »

Nie bardzo wiem gdzie to upchnąć, więc spytam się tutaj, zważywszy na to, że to w miarę uczęszczany temat.
Wevewolf wkleił sobie do karty postaci wizerunek jakiegoś faceta wyciętego z jakiejś gazety o grach :D pytanie Weve skąd to wyciął jest zupełnie bezsensowne. To człowiek funkcjonujący w jakiejś innej rzeczywistości :D

Mianowicie na wyciętym fragmencie jest siwy koleś z włosami jakoś do ramion (wygląda już na takiego dojrzalszego, ok 50, choć głowy nie dam, bo dość dawno tej karty postaci nie widziałam). Szczupły, taki bardziej męskiej budowy (żaden grubas czy chuderlak) jest w płaszczu (brązowym chyba) takim trochę rozwianym, ma jakąś jasną koszulę i w dłoni trzyma bodajże pistolet. W tle jest jakieś pomarańczowe niebo czy coś w tym guście.
Brzmi trochę jak Devil May Cry, ale to raczej nie to :D

Ech, ktokolwiek coś takiego kojarzy? :( Chciałabym się dowiedzieć skąd jest ten wizerunek, bo bardzo fajnie to wygląda :(
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Alien »

Wycięte z CDA :) i jeśli koniecznie chcesz znaleźć, to wrzuć zdjęcie karty postaci, może ktoś ogarnie co to jest, ale szansa równa zeru jest.
00088888000
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Iblisiątko »

Alien pisze:Wycięte z CDA :)
Domyśliłam się :D :D :D

Niemniej istnieje jakiś 0.0000001% procent szansy na cud, że ktoś jednak będzie wiedział o co chodzi :D (Iblis naiwna jak zwykle)

edit: Weve twierdzi, że postać ma jedną rękę nad głową, a w drugiej ma jakiś srebrny proszek, pod nogami chyba ma błyskawice i gdzieś w tle jest chyba kawałek krzyża (Weve krzywo to z gazety wyciął) :D a i to co postać ma na nogach to RACZEJ jeansy :lol:

edit2: Oto ten nieszczęsny wycinek Obrazek
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Świtań
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2011, 23:00
Numer GG: 41736694
Lokalizacja: Ciemno tu...

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Świtań »

To brzmi jak opis Geralta wrzuconego w świat S.T.A.L.K.E.R.A. :D. Może miał jakieś znaki szczególne, albo coś w tym rodzaju?:D. Wiesz może czy bardzo stary był numer tego CDA? Jak będę miał bliższe namiary to mogę przetrząsnąć kilka numerów :D



Troche stare to zdjęcie :D Przypomina jakby Painkillera...
"Zobaczyć i nie zrozumieć - to dokładnie to samo, co wymyślić."
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Iblisiątko »

Świtań pisze:To brzmi jak opis Geralta wrzuconego w świat S.T.A.L.K.E.R.A. :D. Może miał jakieś znaki szczególne, albo coś w tym rodzaju?:D. Wiesz może czy bardzo stary był numer tego CDA? Jak będę miał bliższe namiary to mogę przetrząsnąć kilka numerów :D



Troche stare to zdjęcie :D Przypomina jakby Painkillera...
:D :D :D :D Rozśmieszyły mnie twoje domysły :D, dzięki za dobre chęci :*, już znalazłam i rezultat mnie zaskoczył. To nawet nie jest gra, ktoś w CDA musiał recenzować tę książkę jak to czasem mają w zwyczaju :)
Swoją drogą nie sądziłam, że do google można przesłać obraz i on wyszukuje podobne (tak to właśnie odkryłam).
TADAM!:

Obrazek
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Alien »

Właśnie zbliżam się do końcówki MW3 i szczerze mówiąc bawię się naprawdę dobrze. Gra ma nawet coś w rodzaju fabuły :D
00088888000
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Iblisiątko »

Alien pisze:Właśnie zbliżam się do końcówki MW3 i szczerze mówiąc bawię się naprawdę dobrze. Gra ma nawet coś w rodzaju fabuły :D
W co grasz? :D


W Minecrafta na kompie Wevewolfa, na swoim linuxie mogę sobie co najwyżej pograć w pasjansa, albo w wyścigi pingwinów :lol:
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Pita »

Zapewne chodzi o Modern Warfare 3.

Ja się złapałem za łeb jak wróciłem na chatę, gdzie przyszły wszystkie paczuchy i pre-ordery:

PC: Thief, Thief II, Thief III, Świątycznie Pierwotnego Zua, Dark Mesiash of Might & Magic, Void, Dead Pixels, Antologia Blizzarda, Command & Conquer: First Decade, DLC do Issaca...

PS2: Maximo 2, Capcom vs SNK2, Street Fighter Anthology, Black, Devil May Cry 3, Tony Hawk cośtamcoś

PS3: Binary Domain, nowe Earth Defence Force, Final Fantasy XIII-2, Dragon's Dogma.

PSX: Fear Effect 2

Obecnie zatem liżę po trochu wszystko, skupiem się jednak zapewne na Binding of Isaac: Wrath of the Lamb i Dragon's Dogma (które wygląda na "RPG z otwartym światem w 3D wreszcie zrobiony dobrze")
Har Har Har
ODPOWIEDZ