W co teraz gracie?

cRPG Corner
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Pita »

Jestem po dłuższych partiach w Dark Souls PC - pod względem dostosowania do PC jest tragedia, ale sama gra i nowe dodatki, balans etc wyśmienite. Świetna gra, ale trzeba mieć pada, dobry monitor/tv, wrzucić fixa do rozdziałki - za to minusy konwersji.
Har Har Har
Canaris
Majtek
Majtek
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 6 września 2007, 11:10
Numer GG: 4053357

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Canaris »

Skyrim .
Jak nienawidze Bethesdy to tak trzeba przyznać że ta gra im wyszła . Chociaz jest sporo wad ( mała różnorodność broni, troche takie fetch questy i pare innych ) ale generalnie wczuwa jest i gra sie całkiem przyjemnie.

P.s. Po raz pierwszy w serii Elder Scrolls defaultowe laski są ładne :shock: - jak sobie przypomne ile modów trzeba było zeby zmienić te Fablivionowe i Oblivionowe paszczury w coś ładnego, to sie aż za głowe łapie :D
A gdy Aleksander ujrzał ogrom swego imperium , gorzko zapłakał albowiem nie było już nic do podbicia .
Obrazek
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Alien »

A ja poszukuje vampire the masquerade bloodlines. Wie ktoś gdzie można znaleźć? Bo sklepy jak i wszelkiego rodzaju darkwarezy są puste.
00088888000
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Jasiek »

Alien pisze:A ja poszukuje vampire the masquerade bloodlines. Wie ktoś gdzie można znaleźć? Bo sklepy jak i wszelkiego rodzaju darkwarezy są puste.
Tylko Steam. Niedawno była przecena -75% i tam też wyłapałem. Normalna wersja pudełkowa już nie istnieje. Specjalnie dla Ciebie obadałem też eBaya xD No, chyba że Amazon i 25$ + wysyłka za wersję używaną Ciebie kręcą.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Alien »

Dzięki za info :) Niestety stwierdziłem że grę tą da się dorwać jedynie przez neta. Tak samo PES6 - kupić szans nie ma :)
00088888000
Killmaker96
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 13:31

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Killmaker96 »

Aktualnie pykam ponownie w pierwszego Wiedźmina,szykuje zapisy na trójkę.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...
Brendol
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 lipca 2014, 13:11
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Brendol »

Oooo... W końcu jakiś fan FM'a :)
Jaką grasz drużyną? Ja jestem już w 2017 roku, gram Juventusem i powiem Wam, że Pogba i reszta naprawdę dają radę :)
http://arturbrzozowski.blog.interia.pl/ - blog o efektywnym zarządzaniu flotą samochodową.
Farvall
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 15 sierpnia 2014, 12:48

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: Farvall »

Najlepiej stworzyć cos swojego, cos dzięki czemu macie wpływ na całość rozgrywki. Są takie gry :)
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: scorez »

Wczoraj skończyłem grać w Helltaker na steamie. Stworzyłem własny harem pełen demonic i teraz szukam nowej rozgrywki. Coś godnego polecenia?
https://www.youtube.com/watch?v=qyjXlKlH0YA
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Reaktywacja cRPGc: W co teraz gracie?

Post autor: BAZYL »

Ja nie jestem już na bieżąco w gierkach, jeśli w coś gram, to najczęściej jest to Gwint, relaksacyjnie.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Shin Ryu
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2020, 21:56

Re: W co teraz gracie?

Post autor: Shin Ryu »

Elo :)
Ja nadrabiam zaległości z PS3 i PS4.
Na PS3 biegam po dżungli w Farcry 3, a na PS4 zbieram "?" w Batman - Arkham Knight. Potem dodatkowe misje i zabieram się za Star Wars Battlefront II.

Edit:
Na PC było za free na gogu więc łyknąłem i odpaliłem sobie Eye of the Beholder. Ściągnałem sobie mapki do gry i po obejrzeniu wszystkich, zacząłem się zastanawiać, jak ją skończyłem na Amidze. Dawno już takich labiryntów nie widziałem. A po głowie chodzi mi trylogia Ishar...
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: W co teraz gracie?

Post autor: kaziu »

Ja ponownie przechodzę VTMB(mam nadzieje że dwójka będzie ok chociaż bo czuje słabiznę fabularnie) oraz Cultist simulator, bo zawsze chlałem być w jakimś bractwie okultystycznym, a sama gra jest klimatyczna tak jak powinna być gra o kultystach.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Moge zmienaic tytul odpowiedzi!

Post autor: Alien »

Mało. Jeśli już to nadrabiam starocie - dwa lata temu udało mi się w końcu przejść Mass Effect 3 i pierwszą część Wiedźmina. Generalnie coraz częściej granie kończy się po godzinie czy dwóch i bezpowrotnym wyłączeniu tytułu. Okazjonalnie pogrywam w Civ 6.
00088888000
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: W co teraz gracie?

Post autor: Grim »

Jedi Fallen Order. Dotarłem na sam koniec gry w trybie hard i dowiedziałem się że jednak można mieć więcej przedmiotów leczących niż tylko 3... Have fun killing Second SIster I guess...
For Honor & BIG Money!
Mesmera
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 29 czerwca 2020, 22:51

Post autor: Mesmera »

Transformice i Forge of empires. Był czas gdy grałam w Wild Terra
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: W co teraz gracie?

Post autor: Alien »

Kusi mnie zakup ps4 na dwa - trzy miesiące i przejście tych kilku exow. W sumie lista nie jes krótka, bo z 5-6 tytułów się znajdzie ;) Warto kupić konsole dla takiego God of War czy to samograjka?
00088888000
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: W co teraz gracie?

Post autor: BAZYL »

E tej chwili to chyba lepiej już ciułać na ps5, bo największe hity będą dostępne na obu, a na tej drugiej w końcu pojawi się kolejnych 5-6 tytułów, które będziesz chciał ograć.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
ODPOWIEDZ