Project Eternity

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Project Eternity

Post autor: Jasiek »

W sumie to się zdziwiłem, że nie ma tematu o tej grze. Co prawda jest dopiero w fazie powstawania, ale ciekawi mnie: co o niej sądzicie?
Będzie hit, czy będzie kit?
Niedługo zbiorę wszystko co wiadomo o niej do jednego wpisu na swoim blogu, a do tego czasu info na ten temat najlepiej wziąć STĄD

EDIT: mam tu wejścia, ale mam olania, to trochę więcej, byście nie musieli się naklikać :P
Jest to gra cRPG, tworzona przez Obsidian Enterntainment. Ludzi od m. in. Neverwinter Nights 2, Knights of The Old Republic 2, czy Fallout: New Vegas. W ekipie mają ludzi którzy pracowali nad takimi hitami jak Baldur's Gate, Icewind Dale czy Planescape Torment. I ci ludzie, by uniknąć negatywnego wpływu producentów na grę, postanowili zebrać kasę na Kickstarterze na tytuł, który "ma być hołdem dla tytułów dawnej epoki". Czyli duchowy spadkobierca trzech wymienionych przeze hiciorów. Jeżeli to was zainteresowało, to polecam link powyżej i zapraszam do dyskusji :)
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Re: Project Eternity

Post autor: Jasiek »

Zgodnie z moją zapowiedzią, stworzyłem ładny pakiet informacji o tej grze i zamieściłem na swoim blogu :D

Zachęcam do lektury i późniejszej dyskusji http://yetiograch.zz.mu/gry/project-eternity-co-wiemy/ :)
ODPOWIEDZ