Gry z serii The Elder Scroll's

cRPG Corner

Czy grałeś w grę z serii TES?

Tak
92
85%
Nie
16
15%
 
Liczba głosów: 108
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze:
Ravandil pisze:Zakończyło się przeleceniem przez teksturę i utknięciem w przestrzeni wirtualnej, gdzie nie było nic oprócz zielonego koloru otoczenia.
Gdzieś wyczytałem, że można w ten sposób (używając zwoju Lotu Ikara) przelecieć przez tę barierę w Labiryncie pod Pałacem Viveka (tam gdzie jest kaplica Trójcy) :) .
Wiesz, jak się umiejętnie wykorzysta bugi w grze, to można osiągnąć bardzo ciekawe rezultaty. Tylko kwestia - jeśli przeleci się przez jaką barierę, to jak potem stamtąd wrócić. Chyba znowu liczyć na bug. A w Morrowindzie trochę się znajdzie, więc w sumie spokojna głowa :) Cuda się zdarzają :wink:
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Tylko kwestia - jeśli przeleci się przez jaką barierę, to jak potem stamtąd wrócić.
Odpowiedź jest nadzwyczaj prosta: Interwencja Almsivi, Interwencja Bóstw lub Przeniesienie :D . Przypomniało mi się jak kiedyś utknąłem na linach będących barierkami w Ald Skar (po prostu wszedłem na linę i nie mogłem z niej zejść ani zeskoczyć), musiałem użyć Interwencji :P .
...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

No ja mam pierścień, który ściągnąłem wraz z modem. A mianowicie ściągnąłem sobie domek i tam do domu był dołączony pierścień, który po włożeniu i akceptacji, od razu ciebie przenosi do tego domu. Jest też taki pierścień w Tribunalu, który przenosi ciebie po założeniu, albo do świątyni Almalexi, albo do Vivec, albo do Sotha Sil. Zdobywa sie go po przejściu misji wszystkich od ów bogini i pokonania jej w ostatnim queście.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Post autor: Elfin »

Ravandil, nie mialem zadnego amuletu powolnego spadania... Niestety zwoj dziala tylko kilka sekund i dodaje 1000 do akrobatyki... Tak wiec upadajac z bardzo wysoka nic sie postaci nie dzieje... Gdy widzimy ze zwoj sie skonczyl to trzeba migiem uzyc drugiego :P Wiec na dluzsze loty proponuje wziac 2... :D
Lea
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: niedziela, 18 czerwca 2006, 20:16
Numer GG: 2956891
Lokalizacja: Celestrin
Kontakt:

Post autor: Lea »

Fajna sprawa... Niestety u mnie takie szybkie przemieszczenie zaowocowałoby mega zwisem kompa :| Zaczynałam na starym dosyć sprzęcie, dopiero potem było lepiej. Nie nadążyłby doczytywać biedaczek, aż by sobie kabelki zapocił. Ale po co się spieszyć, można polatać w tempie tylko lekko przyspieszonym - sprzyja podziwianiu widoków :P
Osobnik, który widzając błyskawicznie zbliżającą się glebę, jest w stanie skupić się i rzucić spella (jeszcze czytając go ze zwoju) jest dla mnie wyczynowcem-hardkorowcem i w ogóle boskim agentem :) Moja bosmereczka nie byłaby taka narwana, nawet po zepsutej mikturze leczenia.
Odnośnie bugów, nagminnie spadałam przez ulice na piramidach w Vivek :? To znaczy gdy po nich skakałam. Najczęściej kończyłam we wodzie zła i mokra, z perspektywą wleczenia się znowu przez te wszystkie doczytywania, ale zdarzały się też zawiśnięcia w pustce.

Pytanie do oblatanych - da się ukraść maskę Viveka? chyba było coś takiego, jakiś obiekt kultu, jak o nim uslyszałam zaraz zaświtało mi pewne postanowienie. Niestety nic nie zdołałam z nią zrobić.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Lea pisze:Pytanie do oblatanych - da się ukraść maskę Viveka? chyba było coś takiego, jakiś obiekt kultu, jak o nim uslyszałam zaraz zaświtało mi pewne postanowienie. Niestety nic nie zdołałam z nią zrobić.
Z tego co wiem, wziąć się jej nie da. Można sobie na nią klikać do woli, próbować podnosić z otwartym ekwipunkiem, a ona nawet nie drgie :wink: . Tylko, że tam były dwie maski. Jedna normalnie leżała na ołtarzyku, a druga pojawiała się dopiero po złożeniu ofiary, tak, że w końcu nie wiem, czy nie dało sie podnieść tylko tej drugiej, czy obu.
...
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Post autor: Zamroczony mrrrok »

Obrazek
hehe fajny bajer :P Dobrze w koncu wiedziec o co chodzi z tymi znaczkami ;)
Obrazek
Obrazek
Max Smirnov
Marynarz
Marynarz
Posty: 201
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 11:40
Numer GG: 0
Lokalizacja: Domek bez Klamek
Kontakt:

Re: Gry z serii The Elder Scroll's.

Post autor: Max Smirnov »

Zwoj Lotu Ikara - zajebiscie przydatny, tylko ze skaczesz POZIOMO. Raz-dwa i jestes pare kilometrow dalej... Jesli spadasz, celuj w jakies strome zbocze. Patrzac w gore i idac 'w zbocze', a najlepiej jeszcze klikajac szybko skok, nic ci nie bedzie niezaleznie od wysokosci upadku.
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Gry z serii The Elder Scroll's.

Post autor: Elfin »

Niekoniecznie.... On dodaje 1000 do akrobatyki wiec jak uzyjesz drugiego pod koniec lotu to przy upadku nic Ci sie nie stanie... Ale wiadomo ciezko jest je zdobyc. :( wiec takie uzywanie jest ryzykowne... A ja mam jeszcze pytanie... Gram zwiadowca... Czy ktos moglby mi podac sposob na zdobycie lepszego luku niz stalowy dlugi luk?? Bo na razie nie chce go robic daedrycznym bo potem sie okaze ze jest lepszy.... Cena nie gra roli.. trudnosc zdobycia i koszty nie robia roznicy... I jeszcze jakby co to szukalem w poradnikach i nie znalazlem..... :wink:
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Gry z serii The Elder Scroll's.

Post autor: Solarius Scorch »

Elfin pisze:Niekoniecznie.... On dodaje 1000 do akrobatyki wiec jak uzyjesz drugiego pod koniec lotu to przy upadku nic Ci sie nie stanie... Ale wiadomo ciezko jest je zdobyc. :( wiec takie uzywanie jest ryzykowne... A ja mam jeszcze pytanie... Gram zwiadowca... Czy ktos moglby mi podac sposob na zdobycie lepszego luku niz stalowy dlugi luk?? Bo na razie nie chce go robic daedrycznym bo potem sie okaze ze jest lepszy.... Cena nie gra roli.. trudnosc zdobycia i koszty nie robia roznicy... I jeszcze jakby co to szukalem w poradnikach i nie znalazlem..... :wink:
Nie wiem czy Cię to interesuje, ale jest świetny mod o nazwie po prostu "Marksman Mod", autor to Intelligentsia. Nowe rodzaje broni strzeleckiej, nowe strzały... Polecam.
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Re: Gry z serii The Elder Scroll's.

Post autor: Zamroczony mrrrok »

Ja wiem gdzie jest jeden przyczejtowany sie chyba "Diabelski Łuk" nazywa (swoją drogą jaka mrrroczna nazwa :P )Chyba jak go uzyjesz to stajesz sie niewidzialny na 30 s ;] tyle wystarczy ale costam jeszcze ma wspolnego z obrazeniami od ognia-przecie to Diabelski Łuk :D
Znajduje sie gdzies na Polach Kummnu (czy jakos tak?) niepamietam dokładnie pilnuje go zaklinacz niezły na poziomie trudnosci 50 miałem małe problemy(!!! :shock: ) i jakis woj ... chyba Bosmer z toporem oburęcznym ( LOL ;D)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Gry z serii The Elder Scroll's.

Post autor: Solarius Scorch »

Hmm... Brzmi jak jakiś mod.
Jesteś pewien, że to podstawka?
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Re: Gry z serii The Elder Scroll's.

Post autor: Zamroczony mrrrok »

Tak tak na sto procent mam gieroje z Extra klasyki bez modow bo mi sie net ostatnio troche j*** i głupia 4,5 mp3 zciaga 20 min-żal.pl :P wiec ich nie zsysałem
Obrazek
Obrazek
Mariuss
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 23 października 2005, 14:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Gry z serii The Elder Scroll's.

Post autor: Mariuss »

Ostatnio zdobyłem Dodatek do Obliviona Knights of the Nine. Z tego co widzę, nawet fajne to jest.Aczkolwiek spodziewałem się czegoś zapierającego dech w piersi, tak jak pierwszy raz gralem w OBliviona.. :)
.. Strona klanu Baldur's Gate..
Children of Bhaal

url=http://ubanimator.com]Obrazek[/url]

Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Gry z serii The Elder Scroll's.

Post autor: Szelmon »

Mariuss pisze:Ostatnio zdobyłem Dodatek do Obliviona Knights of the Nine. Z tego co widzę, nawet fajne to jest.Aczkolwiek spodziewałem się czegoś zapierającego dech w piersi, tak jak pierwszy raz gralem w OBliviona.. :)
Knights of the Nine to NIE JEST dodatek, tylko zbior modow. Pierwszy i jedyny jak dotad dodatek nazywa sie Shivering Islands.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Gry z serii The Elder Scroll's.

Post autor: Ravandil »

Szelmon pisze:
Mariuss pisze:Ostatnio zdobyłem Dodatek do Obliviona Knights of the Nine. Z tego co widzę, nawet fajne to jest.Aczkolwiek spodziewałem się czegoś zapierającego dech w piersi, tak jak pierwszy raz gralem w OBliviona.. :)
Knights of the Nine to NIE JEST dodatek, tylko zbior modow. Pierwszy i jedyny jak dotad dodatek nazywa sie Shivering Islands.
Knights of Nine, oprócz różnych modów zawiera tytułowy moduł, który od biedy można potraktować jak dodatek, bo jest troszkę rozleglejszy :) Ale "normalnym" dodatkiem jest faktycznie dopiero Shivering Islands.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: Gry z serii The Elder Scroll's.

Post autor: Ardel »

A mnie najbardziej w Oblivionie śmieszy coś takiego co zwie się: 'stalowy, żelazny, zardzewiały itp łuk'

Gdy to zobaczyłem chciałem to w skrypcie pozmieniać, ale ni ch..ja
ODPOWIEDZ