Seria Diablo

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Dobra Hack 'n' Slash to action rpg.
Goat
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2005, 16:38
Kontakt:

Post autor: Goat »

Nie spierajmy sie jakim do jakiego gatunku gire mozemy zaliczyc Diablo, bp na ten temat mozna stworzyc osoby post. Ale czy ktos modyfikowal gre za pomoca róznych dodatków (nie chodzi o patche) tak jak to robicie w Morrowindzie czy NWN ??
Ciemność jest wieczna, a światłość jest tylko skryciem dla ciemności
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Mody? Używałem Slaughter czy czegoś takiego. Cała mapa była potworkami zawalona w chwilę dobiłem do 30 poziomu i miałem wiele rzadkich przedmiotów. Ale szybko mi się nudziło...
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja kiedys (w czasie kiedy jeszcze niebylo d2: lod) sie bawilem takim modem co sie zwal "BOSS MOD", zmienial wszystkie potworki w andariel, duriela, mephisto, diablo i izuala (chyba). niezla zabawa :D
Eberk
Majtek
Majtek
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 25 grudnia 2005, 16:36
Numer GG: 0
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Eberk »

Ja też grałem w Diablo LoD i nie mam zastrzeżeń. Jest to gra stara więc nie można się przyczepić do tego że jest tylko jedna kamera.
Wiecie co ja niewiem jak wyjdzie Diablo 3 ale mogliby nie zrobić tego błędu co w poprzednich częściach, to znaczy:
1. To trochę dziwne że tam nie robi sięnic poaza tym że idziesz i łupiesz w czerepy tych potworów, i tylko kupujesz uzbrojenie,
2. Rozwój postaci jest bardzo ograniczony nie można zrobić postaci takiej jak by się chciało tylko tyle że wybierasz Nekromanta, Barbarzyńca czy Czarodziejka, według mnie to trochę nudzi ż nie moż np. Druidem znać trochę magii żywiołów.

Nie wiem co wy o tym myślicie ale może jeszcze powrucicie do tego tematu i odpowiecie na ten post. Mimo te rażace błędy to i tak gra się fajnie i gra wciąga.
A tak w ogóle to może wie ktoś kiedy wychodzi diablo?
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Eberk pisze:jak wyjdzie Diablo 3
Uwaga! JAK wyjdzie Diablo 3 a jakoś tak się na to zbytnio nie zapowiada 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

diablo 3 wyjdzie miesiac po duke nuken for (n)ever :D

ale na serio, chyba nikt niewie kiedy dokladnie wyjdzie d3, nawet blizzard.
Goat
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2005, 16:38
Kontakt:

Post autor: Goat »

Dopóki Blizzard zarabia niezła kase na WoW to nie zabierze sie na robienie nowej gry czyt. Daiblo 3
Ciemność jest wieczna, a światłość jest tylko skryciem dla ciemności
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

nie o to chodzi, oni juz podobno pracuja nad d3, ale dodatki do WoW-a maja pierszenstwo. jak WoW straci na popularnosci to prace nad d3 rusza pelna para. ale to moze potrwac.
Goat
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2005, 16:38
Kontakt:

Post autor: Goat »

Tak samo jakpracuja nad Nuke Duke For(n)ever hehehen
Ciemność jest wieczna, a światłość jest tylko skryciem dla ciemności
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Jesli chodzi o Diablo 3, to narazie sie jakos nie zapowiada... Natomiast, zespol, ktróy kiedys w dużej mierze był odpowiedzialny za Diablo 2 tworzy obecnie nowa grę pod tytułem: "HalleGate London". Wiecej na ten temat możecie przeczytać, w CD-Action, jednak nie pamietam dokladnie którym, ale wydaje mi się, iż jest to któryś z numerów od Października w górę :wink: .
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Chyba miales na mysli Hellgate: London ;)
Gość

Post autor: Gość »

Diablo to jedna z pierwszych gier w jakie grałem, w przeddzień premiery, dostalem kompa...i kumpel przyszedł do mnie i dał mi te trzy znamienite dyski, i tak sie zaczeło...kiedy sie skończyło? Nie skończy się nigdy, dopóty będę grał, dopóki, mój palec wskazujacy będzie w stanie wykonywać ruchy poruszające lewy i prawy przycisk myszy...
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

Diablo III? Nagrywali już muzykę do Diablo III :D Orkiestra symfoniczna :D Jest chyba nawet na wp, jakaś wiadomośc na ten temat...:D
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Taa. Parafrazując pewien słynny cytat: Plotki o powstawaniu Diablo ]I[ są cokolwiek przesadzone. Ale je również słyszałem że Blizzard i 3D Realms się ze sobą pogodziło i wypuszczą Duke Nukem Forever i Diablo]I[ w tym samym czasie
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 14:58 przez impostor, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
Raven
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: niedziela, 26 marca 2006, 16:54
Numer GG: 2708525
Lokalizacja: myszków dolnych

Post autor: Raven »

Ta jasne, a Rydzyk zostanie Prymasem Polski. Jak już zostało powiedziane póki Blizzard zarabia krocie na WoW i DII, niepowstanie kontynuacja tego drugiego. A szkoda bo chociaż nie jestem fanem gier typu Hack 'n' Slash< to przy DII zobaczyłem wiele wschodów słońca :wink:
cwany-lis
Majtek
Majtek
Posty: 81
Rejestracja: czwartek, 24 marca 2005, 14:11
Numer GG: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: cwany-lis »

Tylko Blizzard potrafi zarabiać krocie na grach które zrobił już kilka lat temu 8) to się w głwie nie mieści normalnie i tym większy mam szacunek do tej firmy którą stać na luksus robienia gry bez goniących ja terminów wydawniczych.

A jeśli to kogoś zainteresuje to zapowiadany na ps2 i x boxa Starcraft : Ghost został skreślony z list wydawniczych. Blizzard mimo to nie traci zainteresowania konsolami tylko że tym razem nextgen. Możliwe że Ghost powstanie na całkowicie nowym silniku.
Obrazek
ODPOWIEDZ