Kody, tipsy, cheaty, trainery...

cRPG Corner

Czy używacie kodów, tipsów czy trainerów?

Tak, cały czas gram na kodach
0
Brak głosów
Tak, czasami ich używam
1
4%
Tak, używam, gdy nie mogę przejść pewnego etapu
3
11%
Tak, gdy gram n-ty w tę samą grę
8
29%
Nie, wolę się wysilać
4
14%
Nie, kody są dla leszczy
2
7%
Nie, bo nie wiem jak ich używać
0
Brak głosów
Nie, gra ich nie posiada
1
4%
Nie, bo gra traci klimat
9
32%
 
Liczba głosów: 28
gregory16mix
Pomywacz
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 20:57

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: gregory16mix »

Alien pisze:w wiedźmaka NA KODACH!?
Alien pisze:Psujesz sobię pasjonującą przygodę nic więcej...

Tu Alien ma całkowitą racje :smile: Naprawdę lepiej poczekać. I nawet przy echichopsie warto bez kodów się pomęczyć. Zrozumiałbym, gdybyś grał drugi raz tylko dla głębszego poznania fabuły... Ale nie, gdy grasz po raz pierwszy... Gdy ja grałem w Witchera po raz pierwszy to przyznam, że dwa tygodnie do szkoły chodziłem tylko z przymusu :smile:

Mimo wszystko wierze, że więcej tego błędu nie popełnisz :D
Jak usunąć konto z Tawerny??
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: corvus »

Cóż, jak napisałam to był jedyny taki przypadek. Ciekawość zwyciężyła to, że nie lubię grać na kodach.
A poza tym bardzo przyjemnie grało mi się potem raz jeszcze. Zupełnie nie zepsuło mi to zabawy. ;)
jeśli przez szkołę nie mam czasu grać to czekam na najbliższą przerwę świąteczną ( lub gram w weekendy).
Ta, czekać na święta pół roku to rzeczywiście świetny pomysł kiedy człowiek chce sobie pograć. Może u ciebie by to wypaliło, ale u mnie nie ma szans. Jak jest coś nowego to trzeba to poznać, a nie czekać.
enora
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 23 listopada 2009, 18:41
Numer GG: 3228593

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: enora »

W całym moim życiu tylko raz użyłam kodu - gdy po raz pierwszy grałam w Fallouta, na tym się skończyło. Traciłam wtedy tą przyjemność z rozwijania postaci i pobawienia się trochę z wrogami. Teraz to już nie problem. Nie wiem, ile razy bym musiała już zginąć na samym początku, żeby użyć kodu, a już mnóstwo razy mi się to zdarzyło :lol:
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili. - Sokrates
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: Sihamaah »

Kody do Fallouta? Cool story, sis.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
enora
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 23 listopada 2009, 18:41
Numer GG: 3228593

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: enora »

To znaczy może to nie był kod, a program do przerabiania postaci "Flache Fallout" :?
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili. - Sokrates
gregory16mix
Pomywacz
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 20:57

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: gregory16mix »

Ja musze się przyznać do tego, że gdy zostałem świerzym właścicielem komputera cały czas grałem na kodach :( Wspominam z pewnym wyrzutem ten ciemny okres mojego życia… Była to sprawka mojego kolegi :evil: , który do dziś twierdzi, że kody to obowiązek. Dopiero, gdy poznało się bardziej inteligentne osobniki, które wybiły mi to z głowy zacząłem grać na poważnie :smile: Zacząłem od Gothica ;) I teraz staram się grać bez kodów. Nawet odradzam je wszystkim graczom, jeśli chcą mieć zabawę i satysfakcje z gry. Wtedy poznaje się wspaniały i realny klimat gry :!: Jeśli chodzi komuś tylko o zabicie czasu czy poznanie fabuły to kody są właśnie dla takiej osoby. Tylko wtedy niech nie szczyci się ukończemiem gry :idea: Co do grania w grę po raz n-ty… Tu nie mam jednoznacznego zdania. To sprawa osobista, jak kto woli. A graczem mimo wszystko nazywa się każdą osobę, która gra. A czy gra uczciwie czy nie to już inna sprawa...

[LEP, LEP]
Alien pisze: Corvus- nie rozumiem cię... jeśli przez szkołę nie mam czasu grać to czekam na najbliższą przerwę świąteczną ( lub gram w weekendy).
Alien :smile: spokojnie, a z tymi świętami chyba troszkę przesadzasz ;) Ja tam wole kilka nocy zawalić :D chodzić ledwie żywy, ale być szczęśliwy, że mogę grać ;)
I nie atakuj tak Corvus’y :idea: :D Pisała przecież, że to było tylko raz i się więcej nie powtórzy :smile: :smile:

Opcja edytuj zobowiązuje. Proszę nie pisać posta pod postem, zwłaszcza zaledwie siedem minut po napisaniu poprzedniego - dop. Phoven
Jak usunąć konto z Tawerny??
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: Alien »

corvus pisze:Cóż, jak napisałam to był jedyny taki przypadek. Ciekawość zwyciężyła to, że nie lubię grać na kodach.
A poza tym bardzo przyjemnie grało mi się potem raz jeszcze. Zupełnie nie zepsuło mi to zabawy. ;)
jeśli przez szkołę nie mam czasu grać to czekam na najbliższą przerwę świąteczną ( lub gram w weekendy).
Ta, czekać na święta pół roku to rzeczywiście świetny pomysł kiedy człowiek chce sobie pograć. Może u ciebie by to wypaliło, ale u mnie nie ma szans. Jak jest coś nowego to trzeba to poznać, a nie czekać.
tak trzeba poznać - to prawda , ale zamiast na kodach można do szkoły parę dni nie chodzić ;)
00088888000
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: Wevewolf »

zostałem świerzym
słownik ortograficzny też chyba niedawno kupiłeś, co?
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
gregory16mix
Pomywacz
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 20:57

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: gregory16mix »

Wevewolf pisze: słownik ortograficzny też chyba niedawno kupiłeś, co?
Z reguły staram się nie pisać z błędami i przed każdy wysłaniem posta sprawdzam pisownie w edytorze tekstowym. Tym razem tego błędu niestety nie wykryło.
Po za tym to temat rozmowy w tym wątku jest nieco inny niż przez Ciebie poruszony... Pisz na temat...
Apropo :smile: Zdania zaczyna się Wielką literą ;)
Jak usunąć konto z Tawerny??
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: Alien »

zdania zaczyna się wielką literą !? nie no weź nie żartuj ;P
tyle że lepiej sprawdzić napisany tekst osobiście ...
00088888000
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: Wevewolf »

Z reguły staram się nie pisać z błędami i przed każdy wysłaniem posta sprawdzam pisownie w edytorze tekstowym. Tym razem tego błędu niestety nie wykryło.
Po za tym to temat rozmowy w tym wątku jest nieco inny niż przez Ciebie poruszony... Pisz na temat...
Apropo Zdania zaczyna się Wielką literą
łosz! żeś się namęczył żeby skombinować ten post... Ja cię nie mogę... "ciebie" z dużej litery... po trójkropku też duża litera... Winszować, winszować. Ale tego "świerzy" ci nie zapomnę, nie ma mowy. I twojego cudownego programu który ci tego byczka nie znalazł też :)

ale masz rację, come back do tematu.

Te kody... Wydaje mi się że są trochę bezsensu jeśli grasz na serio i chcesz czerpać z grania jakąkolwiek przyjemność, czy może satysfakcję ale później... hm, w sumie, czemu nie :D Fajnie tak poszpanować w III gothica ze wszystkimi czarami i robić rozpierduchy w miastach albo przywoływać tysiące orków w khorinis i oglądać walkę ;) Jednym słowem, w zasadzie jestem na TAK.
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: Alien »

Wevewolf - tak do takiego zastosowania kodów nic nie mam . Ale nie znoszę ludzi którzy nawet nie spróbują ( tekst mojego kolegi z klasy z przed premiery GTA 4 na PS3) " Ja jutro kupuję czwórkę... trza będzie na informatyce kody spisać...
:? :? :?
00088888000
gregory16mix
Pomywacz
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 20:57

Re: Kody, tipsy, cheaty, trainery...

Post autor: gregory16mix »

Wevewolf pisze: Te kody... Wydaje mi się że są trochę bezsensu jeśli grasz na serio i chcesz czerpać z grania jakąkolwiek przyjemność, czy może satysfakcję ale później... hm, w sumie, czemu nie :D Fajnie tak poszpanować w III gothica ze wszystkimi czarami i robić rozpierduchy w miastach albo przywoływać tysiące orków w khorinis i oglądać walkę ;) Jednym słowem, w zasadzie jestem na TAK.
Tego jeszcze nie testowałem. Ale jak znajdę czas to może spróbuje rzezi miast na Gothic II :lol:
Już mam pomysł :idea:
Spoiler: Zaznacz cały
Tchnienie śmierci (dla wtajemniczonych)
Jak usunąć konto z Tawerny??
ODPOWIEDZ