Seria Gothic

cRPG Corner

Najlepsza część serii Gothic to:

Gothic
5
50%
Gothic 2
5
50%
Gothic 3
0
Brak głosów
Arcania: Gothic 4
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Nie wiem może się nieznam? Ale dla mnie debil bez imienia, kóry jest chłopcem na posyłki zawsze zotanie debilem bez imienia, który jest chłopcem na posyłki. Bezimienny to był fajny, ale ten z P:T :) Ale jak pisałem: może się nie znam????
Har Har Har
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

W Gothicu bohater to... ekhem. Nie chcę przeklinać :D. Bezimienny z Tormenta to jest przykład arcydzieła. Nie widziałem lepszego bohatera w cRPG :).
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Fakt! Bezimienny z Tormenta był jednym z najbardziej ciekawych bohaterów i z zapartym tchem odkrywało się kolejne smaczki z jego przeszłości... Natomiast w Gothicu osobowość bohatera raczej kiepsko się prezentuje. Sami ją stopniowo rozwijamy i dochodzimy do pewnych osiągnięć. Jego przeszłość raczej nie jest tak dominującym bodźcem jak w Tormencie :)
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

no bezimienny to bylo COS! 8 godzin przed kompem, zeby dowiedziec sie co bedzie dalej... tylko heroes 3 mnie tak wciagna jak torment.

a teraz bede szybszy niz ktorys z modow :D

back to topic
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

Gothic, Gothic, Gothic... Tej gry nie zapomnę do końca bytowania na tym padole łez...Wszyszy moi kumple którzy pograli przez kilka minut w 1 mówią że jest do dupy. Ja mam za sobą I i II i nadal uważam że I jest lepsza. Jednak I ma coś w sobie, takiego "cosia" co mi zwiększyło produkcje sliny
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
Seto
Kok
Kok
Posty: 1115
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2005, 10:53
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: Seto »

JA Gotchica I przeszedłem 3 razy teraz gram po raz pierwszy w Gotchica II i mam co do tej gry pare pytań:

1. Jaki poziom trzba mieć żeby jako tako radzić sobie z misjami w kolonii górniczej? Mniej więcej jaką broń(obrażenia) trzeba by mieć żeby sobie tam radzić? Chodzi mi głównie o te misje z oodziałami kretów którymi dowodzą palladyni.
Obrazek
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Nie wysoki. Powinieneś sobie poradzić jeśli należysz już do jakiejś organizacji. Przed orkami uciekaj!!!
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Seto
Kok
Kok
Posty: 1115
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2005, 10:53
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: Seto »

Mam 10lvl i jestem w bandzie Lee. Nawet 2 orków zabić mi się udało :D. A miecz mam z obrażeniami 45.
Obrazek
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

To idealnie :) Powinno ci się udać. Staraj się omijać Orków jak tylko możesz. Powodzenia
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

eee...Jak tak czytam wasze wypowiedzi na temat orków w Gothicu II...to zaczynam sie bać, ze coś nie tak u mnie pod kopułą...Ja jak poszedłem do Khorinis, miałem 22 lvl...nie wiem jak ja to zrobiłem... :D Wyrżnołem wszystkie orki, odciagając po jednym :D a potem wszedłem sobie spokojnie do zamku...:D
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Wiesz ja mam z kumplem sposób jak na 10 poziomie wyrżnąć wszystkie orki :) czasochłonny, ale skuteczny :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Velociraptor
Majtek
Majtek
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 13 października 2005, 11:59
Numer GG: 8368308
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Velociraptor »

Kloner pisze:Wiesz ja mam z kumplem sposób jak na 10 poziomie wyrżnąć wszystkie orki :) czasochłonny, ale skuteczny :P
Też kiedyś w to się bawiłem, stawałem na skale niedaleko gdzie jest ta niby barykada na ziemie orków, i prułem do nich z łuku - trochę to trwało ale nawet skuteczne :P
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Mi w Gothicu zawsze podobało się jak goniła mnie masa orków a ja do miasta i późnej za to jazdę miałem. Albo w I strażnicy nie przepuszczali do zamku - wystarczyło wyjąć broń, oni też wyjmowali, wbiec i schować i już się było. Oraz masa podobnych innych rzeczy - zawsze mnie to cholernie bawiło. A gra była dla mnie nierówna klimatem - zjednej strony fajne NPCi, świat, przeciwnicy itd, a z drugiej zmienianie się w żuki, lochy pełne kościotrupów, główny bohater.... Polscy lektorzy byli świteni, za wyjątkiem oczywiście głównego bohatera... A Gothic I rządził, II mniej rządził, a różnica poziomu trudności między GII a nocą kruka to śmiech na sali. Ale ogólne giera może być.
Har Har Har
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

Za jakiś czas wyjdzie Gothic III. Podobno w trójce nie będzie czegoś takiego jak w I czy II. Nie mamy grać słabeuszem, tylko już lekko rozwiniętym kolesiem. A i kilka przedmiotów z II nam skapnie. :wink:
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Grałem, i przeszedłem obie części, i bardzo mi się podobały. I to dlatego zagłosowałem na: Zajefajna gra, ponieważ jest w niej zarąbista grafa, dzwięk ciekawy, no i misje są zaklepiste. Lubię ten rodzaj gry, ale już dużo z niej nie pamiętam bo grałem w nią cho, cho...
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Jedna z pierwszych cRPG na kompa w jakie grałem. Godziny spędzone po ciemku, kiedy przemierzałem świątynie Śniącego. Gra poprostu kultowa, GII też fajoski, ale to już nie to samo. Nigdy nie zapomne tej gry!!!
<łzy wzruszenia>
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
ĆVIRO
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 20 lutego 2006, 20:07
Lokalizacja: OCHODNE

Post autor: ĆVIRO »

Ia tesz grałem w pirwszego cRPG Gothica tylko że drugą część. Ale prawdę mówiąc to wszystkie części są fulwypas.
ODPOWIEDZ