Etherlords II

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
KA2o
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: sobota, 30 lipca 2005, 15:20
Lokalizacja: Z małej dziury w czasoprzestrzeni.

Etherlords II

Post autor: KA2o »

Nie jestem pewny czy ta gierka zalicza się do karcianek, ale moim zdaniem to taka karcianka z elementami RTS i całkiem niezłą grafiką. Zapraszam do napisania waszego zdania na temat tej gierki i jeżeli znacie inne gry na kompa z elementami karcianki to piszcie!( Oprócz Magic the gathering). Etherlords II było dołączone do ostatniego numeru CD-A .
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Cóż, Etherlords łączy w sobie mnóstwo elementów uproszczonego M:tG z kilkoma elementami Heroes of Might and Magic, samemu niewiele dodając. Bardzo przyjemnie mi się w to pykało (choć doświadczenie z M:tG sprawiło, że sama gra wydała się bardzo prosta... :P), ale jakoś nie chce mi sie zaczynać kolejnej kampanii. Może jeszcze wrócę do Lordów Eteru, ale to i tak świadczy o tym, że pewnych elementów grywalności temu programowi brakuje... ;)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja tylko w jedynke gralem, ale po chyba 3 misji kampani mi szczena opadla jaki poziom trudnosci tam byl, jak dla mnie to za wysoko... w 1 przegieli, a z tego co slyszalem to 2 tez takie super niebylo...
Iskendarian
Pomywacz
Posty: 32
Rejestracja: piątek, 19 sierpnia 2005, 12:52

Post autor: Iskendarian »

w 1 przegieli, a z tego co slyszalem to 2 tez takie super niebylo...
Heh, nie przesadzajmy, skoro ja w dwójce przeszedłem kilka pierwszych misji, a w jedynce wysiadłem na drugiej ;] Etherlords było całkiem przyjemne, dość ciekawe i bardzo grywalne. Ale i tak nie aż tak bardzo grywalne jak Magic w realu... ale cóż, nie można mieć wszystkiego :] Ogólnie pisząc: interesująca gra dla każdego miłośnika karcianek.
"Bez przerwy pić też się nie da, więc się dokształcam"
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Fajna giera przyciągnęła mnie na kilka dni. Dużo razy grałem z kolegą na jednym kompie 1vs1 i świetnie się bawiliśmy. Dobra gierka. Polecam. Została chyba umieszczona niedawno w CDA.
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

Naprawdę przyjemna gierka ale w jedynce doszedłem do 2 misji, w piątce do aż (!/?) 5.Lekko przegięte, brak innowacji ale mimo wszystko prawdziwą przyjemność sprawiało mi po raz kolejny podchodzenie do tejsamej walki, za każdym razem zmieniając talię i taktykę.
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Miło się grało. Przeszłam całe Etherlords 2, ale raczej nie powtórzę tego... :? Ani z tą ani z żadną inną grą tego typu... Nie jest to wina gry, bo ta moim zdaniem jest niezła. Po prostu ja nie umiem grać w karty... ŻADNE!
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

ekhm... nie umiesz grać i przeszedłeś całą... jestem pod wrażeniem.
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Alrikus pisze:(...) i przeszedłeś całą... (...)
Ech... jestem kobietą 8) . Cóż... Nie Twoja wina, że nie wiedziałeś. To ten nick :lol: Nieważne. Przeszłam tę grę, ale nie obyło się bez powtórek, ciągłego ładowania gry i dobrych rad przyjaciół. Porównując czas, który spędziłam nad tą grą do czasu, który spędzili inni gracze... Cóż... Trudziłam się dziesięć razy dłużej...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Ależ to jest w Etherlordsach najfajniejsze! WIelokrotne powtażanie bitew tylko po to, by się przekonać, jaką kiepską talię ułożyliśmy :D W dodatku gdy zaczyna się nowa kampania, trzeba się od nowa taktyki uczyć, bo stare już nie działają z nowymi kartami (ale odkrycie!) I przez to wszystko gra starcza na bardzo długo. A tyle się teraz narzeka na krótkie gry...
Obrazek

Obrazek
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Ja grałem w 1 i 2. Nawet fajna gierka chociaż Magic w realu jest lepszy.
ODPOWIEDZ