Czy ja jestem zacofany?

cRPG Corner
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Ja pamietam, ze jak mialem po raz pierwszy ff7, to 1 plytka byla uszkodzona. Ograniczalo sie to do tego, ze 3 filmiki byly nie do otwarcia (motocykl, kometa i cos jeszcze ;))+jakis plik mial blad, przez co nie mozna bylo wyjsc z planetarium po pokazie Bungehagena ^_^

Kumpel to ominal, zastepujac pliki na plycie innymi itp. Nie wiem jak to zrobil, ale dzialalo ^_______^
Eon
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 9 maja 2006, 22:57

Post autor: Eon »

Destynka, próbowałaś może przeczekać? Mój kumpel miał taką wersję, której objawy pasują do tych opisanych przez Ciebie. Również czarny ekran zamiast filmu. Obszedł to właśnie czekając i naciskając akcję - w celu przewinięcia ewentualnych dialogów podczas takiego filmu.

Nie gwarantuje, że zadziała, ale jakaś szansa istnieje i nie jest ona zerowa
Destynka
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 12:13
Numer GG: 1672556
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Destynka »

Hmmm spróbuje. Zawsze moge spróbować ten filmik wyłuskać z płyty na PC :) Tyle że musze znowu tam dojść XD
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Jezeli dzieje sie tak przez uszkodzenie plyty, to mozesz sprobowac uzyc Bad Copy (taki program do odzyskiwania danych).

Ja zawsze, jak chce grac w FF7, to wrzucam wszelakie filmiki na twardy - praktyczniejsze
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Ja nie mam takich problemów, że utknęłam bo coś i koniec. Jak utknęłam to pół roku się biedziłam ale dałam w końcu radę 8) I tak przeszłam już wszytskie posiadane przeze mnie gry cRPG i to wielokrotnie za każdym razem bawiąc się tak samo (przypominanie sobie tego wszystkiego również może porywać :wink: )
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Ja mam tak w Morrowindzie kiedy nie moge czegoś znależć :evil: to włanczam jakąś poczciwą gre w stylu Jedi Academy po 2 dniach wracam do Morrowinda i włala problem rozwiązany.
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

WinterWolf pisze:Ja nie mam takich problemów, że utknęłam bo coś i koniec. Jak utknęłam to pół roku się biedziłam ale dałam w końcu radę 8) I tak przeszłam już wszytskie posiadane przeze mnie gry cRPG i to wielokrotnie za każdym razem bawiąc się tak samo (przypominanie sobie tego wszystkiego również może porywać :wink: )
To gratuluje Ci determinacji :P Ja tam jak czegoś nie mogę przejść/znaleźć ( np. zostało mi 2 fiolki z życiem, a mam do usieczenia jeszcze wrogów na których nawet 10 fiolek to za mało, sprawe rozwiazuje inny save, i nakupienie fiolek :D) to trochę sie irytuje.
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
ODPOWIEDZ