Gwiezdne Wojny - Gry

cRPG Corner
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Asthner »

Knights of the Old Republic I i II. Cykl Dark Forces. Stareńkie X-Wing i TIE Fighter - i co nam się jeszcze przypomni. Ten wątek ma służyć dyskusjom nt. wszystkiego, co związane z tymi grami.

Na początek, przeniosę tutaj odrobinę treści z głównego wątku o SW.
Ravandil pisze:Z grami już nieco lepiej, bo oba KOTORy to jedne z moich ulubionych gier... Oj, długo trzeba było czekać na cRPG w realiach SW, ale jak widać warto było ;) Grałem też w Jedi Academy - ale to było po KOTORze, więc się rozczarowałem... Niby nie można wiele oczekiwać od gry akcji, ale od razu można zobaczyć, jak bardzo mi podpasował system walki z Knights of the Old Republic... Takie tępe klikanie w klawisze średnio mi się podobało ;)
KotORy rządzą, zgodzę się - dopiero Wiedźmin zdołał pokonać moich ulubionych Rycerzy. ;p Ale porównywanie ich z Jedi Academy jest trochę krzywdzące. To nie jest tępe naciskanie klawiszy - a przynajmniej nie musi być. Jest dużo sposobów, żeby uprzyjemnić sobie rozgrywkę. Ja dla przykładu przede wszystkim podbijam poziom trudności: przyspieszam czas do conajmniej 120% normy (jeśli gram po dłuższej przerwie, taka rozgrzewka, oczywiście zawsze gram na poziomie Jedi Master...) i rezygnuję ze stosowania "niefajnych", "power-gamerowskich" technik, staram się możliwie zbliżyć grę do wrażenia bycia Jedi. Do tego stosowałem dodatkowy uprzyjemniacz, tylko tutaj nie jestem pewien, czy nie mijam się trochę z prawdą. ;p Była jakaś komenda w konsoli, która pozwalała zwiększyć mnożnik obrażeń miecza świetlnego. Tak, żeby przejechanie nim przez korpus przeciwnika (tudzież własny...) oznaczało śmierć, a nie "ileśtam punktów obrażeń". W ten sposób pojedynki stały się o wiele bardziej wymagające i satysfakcjonujące (dla poprawienia "feelingu" unikam uciekania i odskakiwania, zostaję zawsze w zwarciu i uczę się refleksu z obroną). Po takim treningu świetna wrażenie dawało przywrócenie szybkości gry do normalnej - wszyscy są tacy wooooolni, mamy wieki na reakcję, a nasz miecz jest zabójczy... Naprawdę można się poczuć, jakby się miało przez cały czas zmysły Jedi (a nie tylko podczas uruchamiania Force Speed).
Dynks polega na tym, że ta komenda mnożąca obrażenia została w Jedi Academy zablokowana... Ale pamiętam też, że jakoś ją obchodziłem. Niestety, za nic sobie nie mogę przypomnieć, jak...
W każdym razie, Jedi Academy dostarczało mnóstwo frajdy, jeśli się wpierw trochę popracowało nad dostosowaniem gry do swoich wymagań. :)
Eriol pisze:
Asthner pisze:Się odezwał wymiatacz... Szkoda tylko, że te "profesjonalne" pojedynki w JA2 - choć oczywiście wymagające, pewnie satysfakcjonujące, etc - mało przypominają "prawdziwe" starcia. To nie ten klimat...
Ej czy ja gdzieś powiedziałem że tak gram. Tak grają najlepsi. I z nimi nie ma mowy na "prawdziwe" starcie.... Ciacham sobie dwoma mieczykami. I nieźle mi to wychodzi ( 2.4 zabitych na śmierć [ok 4500 zabitych], 72.1 % wygranych dueli [ z ponad 400])
Dwa miecze? A fe... Dobra, bez żartów. Ale wiesz, że czuję się tak sobie, kiedy dzierżę dwie bronie. ;p W Jedi Academy też, jak się okazało... Nie ma to jak pojedyncza latarka jednak. :)
Niestety, statystyką się nie pochwalę, bo nie posiadam takowej. ;p Trza to kiedyś zmienić... Ale coś mi mówi, że nawet jeśli wyrobię sobie najlepszy refleks, to w duelu zwyczajnie zjesz mnie doświadczeniem. ;)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Pita »

KOTORy gdy debiutowały na XIe (bo przypominam, że stamtąd pochodzą, wersja na PC to konwersja) ostro namieszały w światku. Ale moją największą Star Warsową miłością są oba Star Wars Racer. Pierwszy na PC, DC, N64 i Arcade namieszał ostro i był zajebistym future-racerem idącym w zupełnie innym kierunku niż legendarny Wipeout. II już tylko na PS2 po prostu rozbudowała wszystkie elementy 1 (był pod-racer Vadera!) w świetny sposób. Oprócz tego lubiłem wszystkie Jedi Knight i SW: RoTJ na SNESa - uznawane za jedną z najbardziej hardcorowych gier wideo wszechczasów. Na co teraz czekam? Hmmm na to, ąz Obisiad lub Bioware zrobi kolejnego KoToRa. Lecz póki co cięzko na to liczyć, Bioware ma chyba z 10 projektów w różnym stadium planowania, a Obisiad robi dla SEGI RPGa na licencji Aliens (!).

EIDT: A tu przyblizona lista gier na tej licencji w razie czego:

Episode I - The Phantom Menace

* Star Wars: Episode I: The Phantom Menace (1999) (Action-adventure) Windows, PlayStation
* Star Wars: Episode I: Jedi Power Battles (2000) (Action) PlayStation, Sega Dreamcast, Game Boy Advance
* Star Wars: Battle for Naboo (2000) (Action) Nintendo 64, Windows
* Star Wars Episode I: Obi-Wan's Adventures (2000) (Action-adventure) Game Boy Color
* Star Wars: Obi-Wan (2001) (Action-adventure) Xbox

Episode II - Attack of the Clones

* Star Wars Episode II: The New Droid Army (2002) (Action) Game Boy Advance
* Star Wars: Episode II: Attack of the Clones (2002) (Action) Game Boy Advance

Episode III - Revenge of the Sith

* Star Wars: Episode III: Revenge of the Sith (2005) (Action) PlayStation 2, Xbox, Nintendo DS, Game Boy Advance
* Star Wars: Revenge of the Sith (2005) Jakks Pacific TV Game

Episode IV - A New Hope

* Star Wars (1983) (Rail shooter) Arcade, Atari 2600, Atari 5200, Atari 8-bit family, Intellivision, Amiga, Atari ST, Amstrad CPC, Acorn Electron, BBC Micro, Sinclair Spectrum, Apple II, Apple Macintosh, Commodore 64, DOS, Nintendo GameCube
* Star Wars (1987) (Platform) Famicom
* Star Wars (1991) (Platform) Nintendo Entertainment System, Sega Master System, Game Boy, Sega Game Gear
* Star Wars Arcade (1994) Sega 32X

Episode V - The Empire Strikes Back

* Star Wars: The Empire Strikes Back (1983) Atari 2600, Intellivision
* Star Wars: The Empire Strikes Back (1985) (Rail shooter) Arcade
* Star Wars: The Empire Strikes Back (1992) (Platform) NES

Episode VI - Return of the Jedi

* Star Wars: Return of the Jedi Ewok Adventure (unreleased) Atari 2600
* Star Wars: Return of the Jedi Death Star Battle (1984) Atari 2600, Atari 5200, ZX Spectrum
* Star Wars: Return of the Jedi (1984) (Action) Arcade

Series titles

Super Star Wars

(Platform)

* Super Star Wars (1992) SNES
* Super Star Wars: The Empire Strikes Back (1993) SNES
* Super Star Wars: Return of the Jedi (1994) SNES, Game Boy, Game Gear

X-Wing

(Space simulation)

* X-Wing (1993) MS-DOS, Mac
o B-Wing (expansion) (1993)
o Imperial Pursuit (expansion) (1993)
o X-Wing: Collector's CD-ROM (1994)
* TIE Fighter (1994) Windows, Mac
o TIE Fighter: Defender of the Empire (expansion) (1994)
o TIE Fighter: Collector's CD-ROM (1995)
* Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter (1997) Windows
o Balance of Power (expansion) (1997)
o X-Wing Collector Series (1998)
* X-Wing Alliance (1999) Windows

Rebel Assault

(Rail shooter)

* Star Wars: Rebel Assault (1993) Windows, Mac, Sega CD, 3DO
* Star Wars: Rebel Assault II - The Hidden Empire (1995) Windows, PlayStation, Mac

Dark Forces/Jedi Knight

(First-person shooter)

* Star Wars: Dark Forces (1995) MS-DOS, Mac, PlayStation
* Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II (1997) Windows
o Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith (expansion) (1998) Windows
* Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast (2002) Windows, Mac, Xbox, Nintendo GameCube
* Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy (2003) Windows, Mac, Xbox

Rogue Squadron

(Action/Space simulation)

* Star Wars: Rogue Squadron (1998) Windows, Nintendo 64
* Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader (2001) GameCube
* Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike (2003) GameCube
Racer

(Racing)

* Star Wars: Episode I Racer (1999) Windows, Mac, Dreamcast, Nintendo 64, Game Boy Color.
* Star Wars: Racer Arcade (2000) Arcade
* Star Wars: Racer Revenge (2002) PlayStation 2

Galactic Battlegrounds

(Real-time strategy)

* Star Wars: Galactic Battlegrounds (2001) Windows, Mac
o Star Wars: Galactic Battlegrounds: Clone Campaigns (2002) Windows, Mac

Starfighter

(Action/Space simulation)

* Star Wars: Starfighter (2001) Windows, PlayStation 2
o Star Wars: Starfighter Special Edition (2001) Xbox
* Star Wars: Jedi Starfighter (2002) Xbox, PlayStation 2

Galaxies

(Massively multiplayer online role-playing game)

* Star Wars Galaxies: An Empire Divided (2003) Windows
o Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed (2004) Windows
o Star Wars Galaxies: Episode III Rage of the Wookiees (2005) Windows
o Star Wars Galaxies: The Total Experience (2005) Windows
o Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan (2005) Windows
o Star Wars Galaxies: Starter Kit (2005) Windows
o Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures (2006) Windows

Knights of the Old Republic

(Role-playing game)

* Star Wars: Knights of the Old Republic (2003) Windows, Xbox, Mac
* Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords (2004) Windows, Xbox

Battlefront

(First-person shooter)/(Third-person shooter)

* Star Wars: Battlefront (2004) PlayStation 2, Windows, Xbox, Mac
* Star Wars: Battlefront II (2005) PlayStation 2, Windows, Xbox, PlayStation Portable
* Star Wars Battlefront: Renegade Squadron (2007) PlayStation Portable

Lego Star Wars

(Action-adventure)

* Lego Star Wars: The Video Game (2005) Windows, PlayStation 2, Xbox, GameCube, Game Boy Advance, Mac
* Lego Star Wars II: The Original Trilogy (2006) Windows, PlayStation 2, PlayStation Portable, Xbox, Xbox 360, GameCube, Nintendo DS, Game Boy Advance
* Lego Star Wars: The Complete Saga (2007) PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo DS, Wii

Empire at War

(Real-time strategy)

* Star Wars: Empire at War (2006) Windows, Mac OS X
o Star Wars: Empire at War: Forces of Corruption (expansion) (2006) Windows

Other titles

* Star Wars: Jedi Arena (1983) Atari 2600 - set during the time of episodes IV through VI
* Star Wars Chess (1994) (Chess program) DOS, Sega CD, Windows - set during the time of episodes IV through VI
* Star Wars Screen Entertainment (1994) (Screensaver) Windows
* Star Wars: Shadows of the Empire (1996) (Third-person shooter) Nintendo 64, Windows - set between episodes V & VI
* Monopoly - Star Wars Edition (1997) (Board game) Windows - set during the time of episodes IV through VI
* Star Wars: Masters of Teräs Käsi (1997) (Fighting) PlayStation - set during the time of episodes IV through VI
* Star Wars: Yoda Stories (1997) (Adventure) Windows, Game Boy - set between episodes V & VI
* Star Wars: Rebellion (1998) (Real-time strategy) Windows - set during the time of episodes IV through VI
* Star Wars: Behind the Magic (1998) (Multimedia encyclopedia) Windows
* Star Wars Trilogy Arcade (1998) (Rail shooter) Arcade - set during the time of episodes IV through VI
* Star Wars: Super Bombad Racing (2001) (Kart Racing) PlayStation 2 - set between Episodes I & II
* Star Wars: Demolition (2000) (Racing) PlayStation, Dreamcast - set during the time of episodes IV through VI
* Star Wars: Force Commander (2000) (Real-time strategy) Windows - set during the time of episodes IV through VI
* Star Wars: Bounty Hunter (2002) (Action) PlayStation 2, GameCube - set between episodes I & II
* Star Wars: The Clone Wars (2002) (Action) PlayStation 2, GameCube, Xbox - set between episodes II & III
* Star Wars: Flight of the Falcon (2003) (Action/Space simulation) - set during the time of episodes IV through VI
* Star Wars Trilogy: Apprentice of the Force (2004) Game Boy Advance - set during the time of episodes IV through VI
* Star Wars: Republic Commando (2005) (First-person shooter) Windows, Xbox - set between episodes II & III
* Star Wars: Lightsaber Battle Game (2005) Handheld TV game - set throughout the entire saga
* Star Wars: Lethal Alliance (2006) (Action-adventure) PlayStation Portable]], Nintendo DS - set between episodes III & IV
* Star Wars: The Best of PC (2006) (Compilation) Windows
* Star Wars: The Force Unleashed (2008) (Action-adventure) Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Wii, Nintendo DS - set between episodes III & IV
Har Har Har
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Hiro »

A to co się szykuje (na konsole tylko niestety) czyli The Force Unleashed? Nie wiem za wiele, ale po screenach widziałem, że szykuje się wiele zabawy mocą. Poza tym efekty miodnie wyglądają.

A z gier to grałem w KOTORa (oczywiście :) ), Star Wars Racery, swego czasu Star Wars: Episode I: The Phantom Menace, w Academy i Outcasta również. No i w Battlefronta II, chociaż tak nie miałem okazji z żywym przeciwnikiem.

A jeśli chodzi o Academy to zgodzę się z Ashtnerem. Chociaż KOTOR miał w sobie to coś unikalnego, że w wodnym mieście latałem od gościa do gościa tylko po to by posłuchać jak on sobie "bulgotał". Ale KOTOR jak to cRPG, dużo da się zrobić. Np. ostatniego pojedynku z Malakiem wcale nie stoczyłem na miecze. Uciekałem i stawiałem miny, rzucałem granaty. Mało klimatyczne, ale prawie bez straty HP :evil:.
Ashtner pisze:Dwa miecze? A fe... Dobra, bez żartów. Ale wiesz, że czuję się tak sobie, kiedy dzierżę dwie bronie. ;p W Jedi Academy też, jak się okazało... Nie ma to jak pojedyncza latarka jednak. :)
Ja tam w Academiku zawsze brałem... jak to się nazywało, laska? No taki mieczyk w stylu Dartha Maula. Za "motylka" :). Nie lubiłem jednego mieczyka, chyba w KOTORze też nie miałem pojedynczego.

Przez was się stęskniłem do nawalania mieczami ech.
Obrazek
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Pita »

http://gry.o2.pl/zapowiedzi/?co=pokaz&id=651 tu masz zapke niestety dosc stara, ale w zasadzie niewielel nowych wiadomosci wyplynelo od tego czasu. Poszukaj na gametrailers.com rowniez filmowo z SW:FU
Har Har Har
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Obelix »

Ja mało gralem w SW-y, jakieś episode I miałem ale to była strzelanka, potem racer w którego przestałęm grac bo sie zrobił za trudny, Jedi Outcast który ssał to 50% walk trzeba było rozegrac na miecze świetlne którymi nie wiadomo było jak walczyc i Jedi Academy który jest dużo przyjemniejszą kalką Jedi Outcast, w KOTORA nie miałem przyjemności grac i żałuje
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Eriol Velcrow »

Jak zwykle Asthner pisze:Dwa miecze? A fe... Dobra, bez żartów. Ale wiesz, że czuję się tak sobie, kiedy dzierżę dwie bronie. ;p W Jedi Academy też, jak się okazało... Nie ma to jak pojedyncza latarka jednak. :)
Niestety, statystyką się nie pochwalę, bo nie posiadam takowej. ;p Trza to kiedyś zmienić... Ale coś mi mówi, że nawet jeśli wyrobię sobie najlepszy refleks, to w duelu zwyczajnie zjesz mnie doświadczeniem. ;)
To jeszcze zależy od tego jak spróbujemy zagrać.... Przy próbie udawania "prawdziwej" walki posiekasz mnie na kawałki.
A co do refleksu... To nie wszystko... radze popatrzeć choć jak grają inni.... Np. poruszanie myszką by zwiększyć prędkość ciosu itp.
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Eriol Velcrow »

Dobra, dyskusja trochę siadła.... A jakie są wasze opinie o KotOR'ach??
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Asthner »

KOTORy gdy debiutowały na XIe (bo przypominam, że stamtąd pochodzą, wersja na PC to konwersja)
Pita, daj już spokój z tym konsolowym wojowaniem. Przy omawianiu jakości gry nie ma to najmniejszego znaczenia, czy była ona na X'a, na PC-ta, czy na toster. ;p
[Swoją drogą, jeśli ktoś z graczy nie zauważył, że to konwersja, to ja mu gratuluję spostrzegawczości. Jeśli zauważyli wszyscy, to im, Pita, ubliżasz. ;P]


Moją opinię o Rycerzach znasz: są prawie tak dobrzy, jak Wiedźmin. ;P
[Hmm... Wziąć dziecko obdarzone wielką wrażliwości na Moc, zafundować mu morderczy trening w Kaer Morhen i poddać eksperymentalnym mutacjom, których obiektem był Geralt... Ała? Darth Gwynbleidd? ;p]

Ale w Rycerzach podobało mi się przede wszystkim to, że są pierwszą od dawna produkcją LucasArts, mającą naprawdę star-warsowy klimat. Widać po tych grach, że nie były skierowane do młodszego, niewyrobionego pokolenia fanów, których trza wabić dzieciakami rozwalającymi gwiezdne bazy i śmiesznymi gun-ganami. :)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: kaziu »

Moja lista gier SW jest zdominowana przez Kotry 1 na pierwszym miejscu i 2 na drugim(dziwne) potem jest Sw: Jedi Academy który przez pewien czas zdominował liste(mp ftw) potem reszta tatałajstwa ;]
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Azrael »

Ja osobiście chciałbym polecić grę w JK:JA i JK:JO, nie tylko jako gry single - ale również multi.
Trudno jest mi powiedzieć która część jest lepsza (JO ma lepszy klimat, oraz historię, natomiast JA grafikę i rozwój postaci) przeszedłem oby dwie - i obydwie były wspaniałe w trybie multi.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Asthner »

A co, chcesz się umówić na potyczkę z Eriolem i ze mną? ;)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Eriol Velcrow »

Najsampierw Kubi załatw sobie działające JA ;)
A co się tyczy nowych wyzwań(czyt: przeciwników) to zapraszam wszystkich chętnych
Azrael666 pisze:Ja osobiście chciałbym polecić grę w JK:JA i JK:JO, nie tylko jako gry single - ale również multi.
Trudno jest mi powiedzieć która część jest lepsza (JO ma lepszy klimat, oraz historię, natomiast JA grafikę i rozwój postaci) przeszedłem oby dwie - i obydwie były wspaniałe w trybie multi.

W mojej skromnej i nic nieznaczącej opinii w singlu lepszy jest Outcast ale w multi wymiata Akademia.
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: kaziu »

SW: jedi academy wciągneło mnie ponownie a to za sprawą modów.
Ninjamod + weapon mod rlz, szkoda tylko, że mocy jedi niema, ale i tak rozgrywka jest ciekawa. W modzie znajduje się walka wręcz, tzn na pięści.(fajne rzuty są ^^)

A tu link z filmikiem : http://pl.youtube.com/watch?v=yWZbKWSbzm8
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Pita »

W Soul Calibur 4 (takie fajne mordobicie na konsole, czyli coś o czym PCtowcy pojęcia nie mają) pojawi się Yoda (na Xboxie 360) i Darth Vader (na PS3).

http://www.gametrailers.com/player/29550.html
Har Har Har
Falandar
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 01:23
Numer GG: 5951765
Lokalizacja: Drawsko Pom/Wrocław

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Falandar »

rogue squadron - dla mnie the best of the best :) Dobra byla misja na takiej planecie z wulkanami, gdzie lecialo sie bombowcami - totalny armageddon. Albo rozwalanie tych olbrzymich machin zaczepiajac linki jak w V czesci SW.
Albo mystery of the sith, cala gre biegalem czekajac na walke z innym jedi, rozwalanie frajerow z pistolecikami bylo zenujco proste, ale kiedy natrafilo sie na typa z latarka... caly dzien klnalem ze to bez sensu i sie nie da, a jednak :)
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Eriol Velcrow »

rogue squadron - dla mnie the best of the best :)
Taa.... to była gra. Pamiętam ile czasu poświęciłem by przejść ją na 100%. Chyba nadal mam gdzieś save'y..... I pamiętam też jak się wkurzałem kiedy kolejne części wychodziły tylko na konsole :( no ale taki już los PeCetowca ;)
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
Falandar
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 01:23
Numer GG: 5951765
Lokalizacja: Drawsko Pom/Wrocław

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Falandar »

Nie wiedzialem, ze sa dalsze czesci RS na konsole. A na ktore PS dokladnie wychodzily?
ODPOWIEDZ