Warcraft III

cRPG Corner
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Filmiki Blizzarda sa najlepsze ze wszystkich filmikow gier kompuerowych. Tutaj nie mozna miec watpliwosci. Widzialem tylko jeden filmik do gry, ktory moglby konukorwac z filmkami Blizzarda, a mianowicie wstepny filmik do Warhammera 40k Dawn of War - ktory rowniez jest naprawde swietnym wstepem do gry :!: I owszem masz racje Warcraft 3 to glownie i przedewszystkim RTS, czyli gra strategiczna okraszana bohatreami o cechac wzietych z gier RPG. Warcraft 3 idzie glownie na grywalnosc, ale rowniez i na sport (moj kumpel wlasnie poprzez granie na Battle Necie zarabia kase przez sponsorow i przez CW - clan wars, jak i rowniez rozne turnieje...) - zatem to juz nie tylko gra, ale tak samo jak starcraf - sport, na ktorym mozna zarobic grube pieniadze (WCG - World Cyber Games - przykladowo..).Reszta sama mowi za siebie.. 8)
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Villemo
Bombardier
Bombardier
Posty: 622
Rejestracja: wtorek, 4 października 2005, 15:21

Post autor: Villemo »

CZy wiesz, że w jednym zdaniu napisałeś trzy razy słowo filmik? :D Ale masz rację wstępy z Warcrafta są najlepsze.
Fie fye foe fum,
I smell the blood of the asylum.
X-Chikitta
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 10 czerwca 2005, 17:30
Kontakt:

Post autor: X-Chikitta »

ja troszkę zaluje, ze w warcrafcie jest tyle elementów RPG... wolałbym klasycznego RTSa, ale fakt, bohaterowie byli swietnym pomysłem, a limit jednostek jest konieczny na BN :wink: (matuniu jak ja uwielbiam gre na BN... ZA KALIMDOR!! :D ). kampania tez jest spoczo szkoda tylko ze taka łatwa :( napociłem sie przy tylko kilku misjach LOL... (gra jest łatwa z wyjątkiem ostatniej misji całej gry [z dodatkiem] zdobycie Tronu Mrozu było cholernie trudne, zwłaszcza w porównaniu do wesołego spacerku w poprzednich misjach o.O Stwierdze jedno - WarCraft 3 to moja najulubieńsza gra :]
Zycze z tego miejsca wsyztskim warcraftofilom GL&HF :]
I ha ha!
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

Pożyczyłem, pograłem, oddałem...moja przygoda z WC(:D) ograniczyła sie do tych trzech słów. W sumie to tylko w III grałem. Może byłem za młody? Może trzeba spróbowac raz jeszcze? Chyba tak! :D
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Przeszedłem WC II i III z dodatkami i uważam że: po pierwsze gra ma niezłą fabułę i świat, po drugie jest zbyt przereklamowana ( jak wszystko od Blizzarda) a filmiki podobnej jakości mają dziesiątki innych gier video.
Har Har Har
Luke76
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2006, 21:02
Lokalizacja: Ashenvale, ew. California Petrykozy :)
Kontakt:

Post autor: Luke76 »

Bardzo się zagrywałem, pamiętam, w Warcrafta III. Ta gra nieodparcie kojarzy mi się z latem i z wakacjami, szczególnie kampania orków.
Filmiki są bajerne, co u Blizzarda jest standardem właściwie.
notabene, żeby pograć przez BN, specjalnie założyłem sobie stałe łącze (znaczy zakupiłem), choć to zdecydowanie sie zmieniło w obecnej sytuacji, bo obecnie żaden ze mnie pro, a i grać grałem raczej mało. Choć fakt faktem, gra się zupełnie inaczej niż w kampanii, tutaj liczy się refleks i świetne umiejętności.
per aspera ad astra... *Seneca*
Black_Jack
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 22 kwietnia 2006, 13:02
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Post autor: Black_Jack »

Ja jestem zapalonym akolita!!Jakis rok temu nie wyobrazalem sobie dnia bez WC3...pozniej mi przeszlo ale czasem wracam do tego RTSa..glownie po to zeby obejrzec filmiki badz zapykac na BN.Wg mnie WC to jedna z najleszpych strategii tego swiata..miejmy nadzieje ze kiedys wyjdzie WC4
TiBiA AnD GoThIc ROX!!!!!!!!!!
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Nie no Warcraft III jest genialny. Bardzo dobrze pamiętam godziny spędzone przed kompem(podobnie jak wschody słońca). Jedna z lepszych gierek w jakie grałem.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Daywalker
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 23 kwietnia 2006, 16:04
Numer GG: 1097585
Lokalizacja: Twierdza Bogów

Post autor: Daywalker »

Jak dla mnie to Warcraft 3 bez dodatku jest o wiele lepszy pod względem fabuły za to z drugiej strony silnymi stronami dodatku są jednostki jak i Bohaterzy. Co do BattleNetu trzeba spędzić wiele godzin żęby sobie na nim poradzić jeżeli nie rozbudowujecie się w ciągu 2-3 macie Rasha xd
.::Widziałem to czego jeszcze nikt nie widział, Doznałem ekstazy której wszyscy pragną.
Znienawidziłem osoby które mnie zdradziły
::.
szturm
Mat
Mat
Posty: 426
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 11:56
Numer GG: 8991900
Lokalizacja: sie wial szturmis? ^^
Kontakt:

Post autor: szturm »

tja... BN... wszystkie TD'ki, HW, i inne ^^ WC wymiata!!!!!! :D
szturm! a nie Szturm -.-

Tim, tirim tim.


I think you're the same as me...
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Daywalker pisze:Jak dla mnie to Warcraft 3 bez dodatku jest o wiele lepszy pod względem fabuły za to z drugiej strony silnymi stronami dodatku są jednostki jak i Bohaterzy.
Dla mnie WIII bez dodatku nie istnieje zarowno fabularnie jak i gameplayowo
Har Har Har
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Pita ma rację, ja już bez dodatku grać w to niepotrafie :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Daywalker
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 23 kwietnia 2006, 16:04
Numer GG: 1097585
Lokalizacja: Twierdza Bogów

Post autor: Daywalker »

To prawda dodatek wprowadza ogromne zmiany ale od czegoś musiało się zacząć 8) Ale i tak fabuła w dodatku jest sux,
.::Widziałem to czego jeszcze nikt nie widział, Doznałem ekstazy której wszyscy pragną.
Znienawidziłem osoby które mnie zdradziły
::.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Daywalker pisze:To prawda dodatek wprowadza ogromne zmiany ale od czegoś musiało się zacząć Cool Ale i tak fabuła w dodatku jest sux,
Zaczęło się od Warcrafta jedynki, a fabuła jest dobra, moim skromnym zdaniem oczywiście :P[/quote]
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Max Smirnov
Marynarz
Marynarz
Posty: 201
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 11:40
Numer GG: 0
Lokalizacja: Domek bez Klamek
Kontakt:

Post autor: Max Smirnov »

Chociaż uwielbiałem WC I i II, to trójka zupełnie nie przypadła mi do gustu. Może za stary po prostu jestem. Filmiki były znakomite, ale grafika w grze... Jak dla mnie beznadzieja, zdecydowanie za mało wielokątów i dziwaczna koncepcja artystyczna. W misjach też nie znalazłem nic, czego bym nie widział setki razy w innych RTS'ach. Cut-scenki z udziałem herosów z gry oraz ich dialogi konkretnie zniechęciły mnie do wczucia się - nie chciałem mieć nic wspólnego z tymi cześkami, jak z "genialnego" filmu Dungeons & Dragons. Ale jak mówię, może za stary na to jestem. Ale w takim razie dlaczego tak mi się spodobał Dawn of War: Winter Assault?
EDAS
Szczur Lądowy
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 31 sierpnia 2006, 15:11
Numer GG: 0

Post autor: EDAS »

Ja w Warcrafta pogrywam chętnie, ale zawsze z dodatkiem. Jakoś tak mi lepiej idzie. Jest więcej jednostek, kilku ciekawych bohaterów. I ceny jednostek lepsze.
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Dla mnie najlepszą rzeczą w W3 RoC i FT jest fabuła, była poprostu genialna, chyba lepszej w żadnym RTS-ie nie widziałem.
I tak nikt tego nie czyta...
ODPOWIEDZ