Warcraft III

cRPG Corner
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Warcraft III

Post autor: Brzoza »

Sirion pisze:Według mnie W3 jest jednak lepszy od W2, gdyż mamy jednak 4 strony konfliktu - każda ma swoje plusy i minusy (ale ludzie i tak rządzą 8) ). Wszystko jest idealnie wyważone i żadna rasa nie jest skazana z góry na porażkę. W W2 według mnie były tylko odpowiedniki jednostek po obu stronach....
I co z tego. Obie rasy były również wywazone - ludzie szybsi, a orki silniejsze. Statsy jednostek sobie równychz dówch armii również były inne. Gobliny kamikadze rozpieprzały się z jakąstam siłą nie porównywalną z siłą krasnali kamikadze. To przyklad bo nie pamietam kto silniejszy jest. L
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warcraft III

Post autor: Sirion »

Ale nie da się ukryć, że rozwój obu ras był bardzo bardzo podobny. Peon - Chłop, Grunt - Piechota (nie pamiętam nazwy), Troll/Headhunter - Elven Archer/Ranger, Ogr/Ogr mag - Rycerz/Paladyn itd. Tak samo również przechodził rozwój technologiczny - upgrade w tym samym czasie i chyba identyczne znaczenie budynków. W3 był pod tym względem o wiele różnorodniejszy
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Warcraft III

Post autor: Brzoza »

Ale nie rozumiesz, ja nie mam zarzutu do w3 że jest roznorodny - bo to zajebsita sprawa. Mam zarzut do w3 że jest konretny regres a nie progres, jezeli chodzi o stworzenie klimatu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warcraft III

Post autor: Sirion »

No cóż, ale po co zmieniać to co jest dobre? :D Ja tam uważam, że zmiany nie były zbytnio potrzebne serii. Ciekawe czy Blizzard pokusi się o W4 czy pozostanie przy WoW'ie na razie
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Warcraft III

Post autor: Brzoza »

no i masz rację, bo róznca klimatu między w2 a w3 jest duza.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Faelirvin
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 20:08
Numer GG: 9067592

Re: Warcraft III

Post autor: Faelirvin »

Klimat... jeśli chodzi o mnie, to klimat trójki mi odpowiada. Nawet bardzo. Będę bronił WC3 własną piersią ;) , bo uważam, że jest godnym następcą dwójeczki.
Co do WOW'a, moje uczucia są mieszane. Kapitalny pomysł, niezłe wykonanie, ale czy to aby nie odcinanie kuponów od sprawdzonego pomysłu? Uważam, że to tak jakby pójście na łatwiznę...
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Warcraft III

Post autor: Adamir »

Co do WOW'a, moje uczucia są mieszane. Kapitalny pomysł, niezłe wykonanie, ale czy to aby nie odcinanie kuponów od sprawdzonego pomysłu? Uważam, że to tak jakby pójście na łatwiznę...
Ale pomyśl, po co Blizzard miałby tworzyć nowe uniwersum, skoro miał już gotowe i rozbudowane Azeroth z własną historią, którą zresztą gracze doskonale znają z poprzednich części. Po prostu wzięli sprawdzone rozwiązania z innych MMORPGów i podczepili pod nie świat Warcrafta. Efekt - wciągające, świetnie zrobione (choć nie idealne) MMO.
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Reynard
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 19 października 2008, 22:56
Numer GG: 0

Re: Warcraft III

Post autor: Reynard »

Hmmm, wyznawcą raczej siebie nazwać nie mogę, ale fanem już tak. Jak dla mnie Warcraft III wraz z The Frozen Thorne to jedne z najlepszych (niekoniecznie pod względem bajerów i techniki) strategi jakie kiedykolwiek wyszły. Co prawda grafika nie konkuruje z najnowszymi produkcjami, ale muzyka, dźwięki, fabuła i klimat są wciąż świetne. No i te filmiki... Gdyby Blizzard miał trochę czasu między tymi rzeczami które obecnie robi to powstałby taki film kinowy że klękajcie narody (a tak te dwa filmy które powstają/mają powstać, to będą robione normalnie). Poza tym Warcraft/y to nie tylko zwykła gra ale także doskonale zrobione universum z własną historią.
14113
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 17 stycznia 2011, 14:45

Re: Warcraft III

Post autor: 14113 »

Jestem fanem Warcrafta i Świata Blizzarda. Ale nie jestem uzależniony.
O tej grze mogę mówić wiele, przeczytałem książki które ISa wydała. Ciekawe były, polecam tym którzy mają nadmiar wolnego czasu. Co do samej gry.
Nie mam żadnych zastrzeżeni. Fabuła, muzyka, filmy, cały Świat jest po prostu wspaniale opisany. Do czasu gdy nie wkroczył WOW(World of Warcraft)
Dziesięć lat po wojnie z Archimondem, wojna ruszyła na nowo. Ciąg dalszy fabularny jest naprawdę ciekawy, ale jest minus. MMO. Gra która nie ma zakończenia...dlatego mogę mówić o niej wiecznie co mi się podoba a co nie. Z pewnością, jest to brak własnego wyboru punktów umiejętność itp...No ale się rozpisałem.
Warcraft 3 oraz jego dodatek. Zakończył już dla mnie tę wojnę.
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia
bOdziO Wolf
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 20:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz(HQ)/Gdańsk(studia)
Kontakt:

Re: Warcraft III

Post autor: bOdziO Wolf »

Mnie do dzisiaj boli, że gra nie doczekała się drugiego dodatku. Swoją drogą warto zauważyć, że gra jest nadal niesamowicie popularna. Głównie za sprawą bardzo dobrego edytora map pozwalającego (dzięki możliwości pisania skryptów) tworzyć naprawdę ciekawe mapy - i to nie tylko strategiczne. Dzisiaj kumpel pokazał mi kilka świetnych: wśród nich wiele map typu rpg i zręcznościowych. W jednej można było np. wcielić się w 300 Spartan, w innej stoczyć walkę z Hadesem, w jeszcze jednej bronić bazy umiejętnie ustawiając różnego rodzaju wieże obronne czy nawet zagrać w Starcrafta (łazimy sobie Marines i rozwalamy Zergi, nawet fajny system broni i amunicji do tego zrobili).
Zobaczyłem tą grę znowu po 5 latach i naprawdę przeżyłem miłe zaskoczenie.
alberto
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 09:29
Kontakt:

Re: Warcraft III

Post autor: alberto »

uwielbiam warcrafta.... mozesz podesłac jakies linki gdzie mozna pobrać sobie te mapy?? z checia bym pograł w ogóle ciekawi mnie temat 300 bo lubie ten film:)
Fotograf Wejherowo - Fotograf Wejherowo
cHipis
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 30 marca 2011, 23:26
Numer GG: 24835428

Re: Warcraft III

Post autor: cHipis »

Nigdy nie będzie drugiego dodatku. Blizzard zakończył prace na Warcraft-em III, i skupił się na World of Warcraft,Star Craft,i Diablo.a szkoda bo warctaft III i W3 FT wymiatały. :smile:
Are you fucking kidding me !?/
Will Treaty
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 16 lipca 2011, 18:42
Numer GG: 36290423

Re: Warcraft III

Post autor: Will Treaty »

Warcrafta ||| przeszedłem parę razy raz nawet w dwa tygodnie :D .Gra według mnie jest prawie doskonała po pierwsze wspaniała fabuła , grywalnośc ,grafika jak na tamte czasy wspaniała.Ale prawie bo jak kilka razy się przejdzie to jednak jak wszystko się nudzi mam nadzieje,że powstanie gra ,która mi się nigdy nie znudzi. ;) :smile:
ardek123
Pomywacz
Posty: 69
Rejestracja: wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warcraft III

Post autor: ardek123 »

Warcraft 4 będzie, ale nie teraz. Blizzard słynie z dopracowywania swoich gier, więc minimum 5 lat. Co do W3, to kupiłem oryginał tylko dla tych, zrobionych przez ludzi, mapek. Pamiętam jak w szkole grało się w LANie-coś pięknego.
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Warcraft III

Post autor: Alistar »

Jestem ciekaw jakby W4 wyglądało ;) znając blizzarda, bardzo poważnie podeszli by do tytułu, tak jak przykładają się do innych swoich tytułów ;D
Przecież każdy chyba w internecie (interesujący się grami) widzi rozgłos i plotki na temat Diablo 3 ;D
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
Targowo.Istore
Majtek
Majtek
Posty: 85
Rejestracja: wtorek, 30 listopada 2010, 11:56

Re: Warcraft III

Post autor: Targowo.Istore »

To bardzo dobra informacja i mam nadzieje,że faktycznie będzie nowy Warcraft 4. Już nie moge sie doczekać,ponieważ jestem wielkim fanem tej strategii.
W naszym sklepie znajdziesz gry planszowe, karciane, figurkowe jak i wszelkie akcesoria do nich potrzebne.
Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie tego czego szukacie to...wystarczy do nas napisać a my już zajmiemy się resztą.

www.targowo.istore.pl
ODPOWIEDZ