Seria Heroes of Might and Magic

cRPG Corner

jaka czesc (+ dodatki) byla najlepsza ?

heroes 1
0
Brak głosów
heroes 2
5
3%
heroes 3
155
88%
heroes 4
13
7%
heroes 5
4
2%
 
Liczba głosów: 177
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Moim zdaniem najlepszy jest Armageddon's Blade. Choć Shadow też jest świetny.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

obydwa są dobre a w połączeniu to... heh miud cid i orzeszki :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
baron

Post autor: baron »

Ale armageddon to poprostu poezja


no może gogi :evil: są trochę za słabe ale tak to jest z tymi strzelającymi :wink:
timon
Majtek
Majtek
Posty: 92
Rejestracja: niedziela, 5 września 2004, 11:51
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: timon »

zgadzam się ale tylko jeżeli mówimy o oficjalnych dodatkach. a ogólnie to dla mnie zawsze WoG rulezz
[reklama] szczególy na stronie http://www.wog.acidcave.prv.pl [/reklama]
Pozdrawiam
Timon
---------
Kosci zostały rzucone, jak głosi stare powiedzonko nekromantów
Velociraptor
Majtek
Majtek
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 13 października 2005, 11:59
Numer GG: 8368308
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Velociraptor »

No ale oczywiście Shadow bez Armageddona jest beznadziejny. Muszą być dwa naraz i wtedy po prostu jest trójeczka genialna :P :wink:
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"
erbello
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 31 października 2005, 14:30
Lokalizacja: Szydłowiec
Kontakt:

Post autor: erbello »

Trójka genialna jest wtedy, gdy bogowie się przebudzą i na naszej własnej rzyci poczujemy ich siłę :)

http://daugavpils.udens.lv/newtownwww/img/build/08.jpg
Miasto, które zobaczymy w WoG 3.59.
Co o nim myśliicie?

Premiera Przebudzenia jest dla mnie ważniejsza niż v5.0, ponieważ w przypadku tego pierwszego jestem pewien, że się nie rozczaruję, poza tym średnio lubiłem Disciples.
...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Graficznie troche odstaje od reszsty miast. Nie mowiac od zgola innym klimacie :/ Jakos srednio mi sie podoba, co nie zmienia faktu ze sciagne uaktualnienie do WoGa :P (ktory bedzie sie u mnie wlokl nie milosiernie)
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

Najlepiej mieć oba dodatki do III najlepiej masz max artefaktów i mozliwosci niz bys miał tylko np: Armagedon's Blade
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ile razy ja grałem na kodach :lol: :lol: :lol:. Później nieco zmądrzałem i uznałem, że cheaty mi psują zabawę :).
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Oddałem głos na czwartą część. Czemu? Bo najwięcej w nią grałem i to właśnie z nią kojarzy mi się świat Heroes.

Godamn! Tylko muszę pożyczyć od kogoś płytkę... :)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja wolę 3. Heroes 4 był dla mnie czymś gorszym, mało w niego grałem i po dwóch dniach powróciłem do 3. Ach, pamiętam jeszcze jak grałem z kumplami w trzech na jednym kompie. To były czasy. A nie dawno kupiłem oryginał Heroes 3 z dodatkami. Fajnie się gra. Polecam każdemu.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

W 4 moim zdaniem jest skopany przedewszystkim podział pieniądza. Trza mieć zasilenie z kopalnie by móć opłacać najwyższe jednostki bo inaczej, kicha...
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

W 4 jest skopany rozwój miasta. Nie ma ulepszania jednostek i trzeba wybierać między jedną a drugą, co mi się wydaje głupie. Poza tym, bohaterowie są traktowani jako jednostki.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Akurat to że bohaterowie to lepsze jednostki mi zbytnio nie przeszkadza. To że nie ma ulepszeń też, tylko skopane rozdzielenie co do "gospodarki" miast i zresztą większość związane z rozbudwą. Oprócz tego w heroes 4 brakuje tego magicznego czegoś zwanego klimatem który by cię przykuł do monitora na długie godziny... tak to ciebie zupełnie krócej trzyma.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Dokładnie, gdy zobaczyłem dwójeczkę to grałem w nią ile się dało. Gdy zobaczyłem sobie taką czwóreczkę, to po paru godzinach się zniechęciłem. Heroes 2 i 3 miały unikatowy, magiczny, baśniowy klimat, a czwóreczka jakaś taka nie pociągająca. W jedyneczkę nigdy nie miałem okazji zagrać.

Co do trójeczki, z internetu można ściągnąć ciekawy dodatek Wrath of Gods wprowadzający do gry nowe jednostki, zamki i kampanie. Nie znam strony dodatku, ale bardzo polecam.
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

Macie racje ze IV jest zwalona na maksa wogule ze druzyna złozona z samych wysokolvlowych bohateroiw rozwala kazdego i dobija mnie to ze zeby muiec jakas jednostke trzeba zrezygnowac z drugoej to kompletna klapa wogule IV niema tego klimatu co III nieraz w trojke w kilka osob gralismy na jednym kompie dzień w dzień:)
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Mój rekord w siedzeniu przy kompie z kumplami to 13 godzin. Oto siła przyciągania Heroes'ów. Nie ma bardziej magicznej gry od tej.
ODPOWIEDZ