Baldurs Gate Wrota Baldura

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Mistrzu

Baldurs Gate Wrota Baldura

Post autor: Mistrzu »

Bardurs jest ciekawa gra ale nie gralem przez neta.Jezeli ktos gral to niech opowie czy wogole ktos tam gra i takie tam rzeczy.Co znalazl,najtrudniejszy qest i wiele innych.Chetnie bede czytal wasze odpowiedzi.Mozecie pisac kim najlepiej(weglug was)sie gra.
Kiwi
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:10
Lokalizacja: okolice Leszna
Kontakt:

Post autor: Kiwi »

Eghm, coś trzeba Ci wyjaśnić. BG w multi to to samo co BG w singlu, tylko że możesz walczyć ramię w ramię z kumplami. No i nie ma tutaj osobnego serwera (jak np. sławny BattleNet), tylko ty albo kolega zakładacie takowy na swoim kompie, a druga osoba (czy tam ilu was jest) się podłącza. Jak coś przekręciłem to proszę o sprostowanie ;).
DuchX
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 19:33

Post autor: DuchX »

Kiwi pisze:Eghm, coś trzeba Ci wyjaśnić. BG w multi to to samo co BG w singlu, tylko że możesz walczyć ramię w ramię z kumplami. No i nie ma tutaj osobnego serwera (jak np. sławny BattleNet), tylko ty albo kolega zakładacie takowy na swoim kompie, a druga osoba (czy tam ilu was jest) się podłącza. Jak coś przekręciłem to proszę o sprostowanie ;).
Dokladnie tak jest :)
"Czlowieka mozna zniszczyc, ale nie pokonac"
Ducha nie mozna ani zniszczyc ani pokonac.
Ducha X - nawet nie pytaj ;)
Szarik
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2005, 09:59
Numer GG: 2197747
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Post autor: Szarik »

Śmiem twierdzić, że multi i single w Balurku to jednak nie to samo :) Przygoda a i owszem ta sama, ale zupełnie inaczej się gra. Razu pewnego wraz z dwoma znajomymi od NWN postanowilismy zagrać sobie w baldurka II. Wyszła niemal "papierowa" sesja! Bawiliśmy sięprzednie. Od 21 do 5 rano nie wyszliśmy z lochów Irenicusa, a biegliśmy tylko do wyjścia. Wczesniej umóiliśmy się, że "nie znamy" przygoddy i gramy "na powaznie" czyli bez myszkowania np. po lochach zakłądając, ze nasze postacie są naprawde przestraszone i chcą jak najszybciej sięwydostać... no ale cóż, było nas trzech złych i to nie mogło dobrze wpłynąć na nasze interakcje ;) Było nas dwóch bardów ico chwila tłukilśmy się na pięsci bo jeden drugiem "podkradł rym", godził nas najczęście jczarodziej rzucając na nas pajęczynę albo inne oplątanie, żebyśm yprzestali się bić :D Do dzisiaj to wspominam jako moją najlepszą sesję w cRPG
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

Próbowałem grać w BG(1) przez GameSpy'a .Włączyłem GS'a znalazłem kilka 'sesji' klikam na join na jedną z nich.. i włącza się normalnie BG i nic :( Może mi ktoś szczegółowo wytłumaczyć jak się podłączyć do gry w sieci??
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Wedłóg mnie najlepiej wojownikiem,łowcą lub wieloklasowcem z magiem i wojownikiem a przez nata nie grałem ale przeszedłem całą gre...
Prosiak (PrQ)
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

ja teraz jestem w podziemiach candlekeep (zaraz Sarevok chyba)
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

W Baldurs Gate w multi pograć teraz chyba można tylko po sieci.. Przez GS raczej tego nie zrobisz, ponieważ już w to się nie gra. Jak chcesz w cRPGa pograć przez neta i przez GS to jednym z popularniejszych jest FTBOS (Fallout Tactis)... A i tak opanowanie i odpowiedni dobór charów jest, no cóz dość wymagany... A wracając do tematu, to jak nie sieć lokalna - to ewentualnie jakaś kawiarenka internetowa, ze sprawną siecią wewnętrzną i odpowiednim doborem kumpli... Innej opcij nie widzę, jeśli nie masz włąsnej sieci domowej... :roll:
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

ale na gs'ie jest czasem duzo ludzi ! np. 4 sesje w kazdej po 2-3 graczy a ja nie moge sie do nich dolaczyc! i nie wiem jak sie moge do nich dolaczyc.
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Jesli masz IP zewnetrzne, pelna instalacje BG i dodatku, takie same ustawienia gry /bufor, szybkosc odswiezania SI itp/, to przepisz adres ip od serwera i przez gra dla wielu graczy sie polacz z tym serwerem recznie.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

W sumie fajnie bylo by se pograc tak w starego dobrego baldurka. Przydalo by sie cos takiego zorganizowac ^^
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja bym sie na to pisal, ale bez dodatku (bo niemam i nigdzie dostac niemoge :() a polska i niemiecka wersja chyba powinny dzialac razem :D
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Bez dodatku raczej w BG nie pograsz przez neta.. tzn o ile sie orientuje jest to niemozliwe:)
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

Ja mam Bg + dodatek i Bg2 + dodatek i mozemy grac :P
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Poczekajcie, az mi sie sesja skonczy (jeszcze z 2 tygodnie :P), to cos wykombinujemy.
Teraz trzeba pomyslec, jakby to laremu bg1 z dodatkiem przemycic.
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

mozemy mu wyslac na mail'a kazdy po kilka plikow :P
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

Ja mam pytanie. Zaciąłem się w wierzy Durlaga na bodajże trzecim poziomie podziemii. Tym z wielkim dywanem z sobowturniakiem i dwoma posągami-przełącznikami. Zdobyłem wszystkie kamienie otwierające i nie wiem jak ich użyć. Narzazie udało mi się dostać tylko do saali treningowej i pierwszej części sypialni! Pomocy!

Lukas
ODPOWIEDZ