Gry komputerowe ogólnie

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Gry komputerowe ogólnie

Post autor: Ripper »

Tu na tym teamcie piszecie o waszych ulubionych grach!!! możecie zasięgnąć pomocy od innych użytkowników. Tipsy/Tricki i inne. I TO WSZYSTKO NA TYM WŁAŚNIE TEMACIE!!! :D
DESTRACTION TRAUCERS
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Największy z Wielkiej Trójcy ERPEGÓW (uwaga, to tylko moje zdanie) - Icewind Dale II. Gra piękna i wspaniała. Druga z moich ulubionych gier to Sacred.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Moja ulubiona gra... DEUS EX! Pisałem już o niej w cRPG Corner. Świetny klimat, znakomita fabuła i wciagająca akcja. Grafika i muzyka wymiatają. Czegóż chcieć więcej?

Druga ulubiona, to będzie... Neverwinter Nights, a trzecia - Unreal Tournament.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Podzielam twoje zdanie, Carchmage. Icewind Dale II to faktycznie cudo wśród eRPeGówek. Wysuwa się na czoło całej tej menażerii. A jeśli chodzi o mnie to lubię cRPG, strategie, trochę shootery i (uwaga, uwaga) PRZYGODÓWKI! Niestety, ten gatunek powoli umiera (jest jednym z najstarszych gatunków gier i powoli dogorywa). Robi się coraz gorsze gry w tym gatunku. Oczywiście zdarzają się perełki (jak Syberia, czy seria Monkey Island), ale to są wyjątki. Większość to gniotki. Niektóre darmowe, autorskie przygodówki, są o niebo lepsze od tych na rynku. Taka jest, niestety, prawda. Ciekawe, czy i RPG-ówek czeka ten los w przyszłości? (zaraz któryś z adminów powie "Wypluj to słowo" (i to pewno Asthner)).

Wypluj to słowo. - dop. Asthner
(Nie wiem, czemu uważasz, że to ja powinienem napisać, ale skoro nalegasz... Oponowałbym, gdybyś przewidywał zagładę karcianek. ;P



[O! Asth, od kiedy jesteś adminem? Czemu się nie pochwaliłeś? ;-P - dop. MAd Phantom]


Piłem do "Asthner", nie "admin". Swoją drogą, muszę zwrócić BAZYLowi na to uwagę. ;P - dop. Asthner


[Lud już uczynił Cie kró... adminem! Teraz czas oficjalnie sięgnąć po władzę! Rewolucja! Do mnie! Do mnie! obstawiajcie wynik! stawka 1 do 2! Na każą wpłaconą kopiejkę wypłacam zwycięzcy jej połówkę! ;-P - dop. MAd Phantom]
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

A kto grał w przygodówkę "Simon The Sorcerer"? Całkiem fajna gierka, nafaszerowana humorem.

W pewnym miejscu (dokładniej, pod koniec gry) można było wejść do chaty, gdzie kilku ludzi grało... w RPG! :D
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Tak, faktycznie byli tacy kolesie. Raz się wsłuchałm w ich rozmowę. Mówię wam, naprawdę warto. Ci kolesie są przezabawni. Podobnie jak cała gra. Była to jej II część. Chyba najlepsza. Nie grałem w jedynkę (niestety). Ale grałm w III część. Była... ech... no cóż... była denna, mówiąc delikatnie. Z grafiką to się spóźnili chyba o jakieś 3 lata, bo tak dennej 3D to aj jeszcze nie widziałem. Dowcipy są czasem fajne, ale w niektórych miejscach zbyt wulgarne (jak kogoś to śmieszy, to fajnie). A to tylko wierzchołek góry lodowej. Rozpisywać się tu nie będę, to nie mam zamiaru zajmować niepotrzebnie miejsca na serwerze :D.
Obrazek
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ulubione girki? q3, cs, bg2, d2:lod i fallout-y! to sa gry! a z przygodowek to ja kiedys w larry gralem (niepamietam ktora czesc, a moje ksywa niepochodzi od tego larrego :D)
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Trudno wybrać pare z kilku setek w szafie ale:
SW: KOTOR, Neverwinter Night, Enemy Teritory, Unreal Turnament, Desperados, Comandos, D2 mi się znudziło.
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

Hej, wiecie co...Graliście może w Icewind dale ale część pierwszą? Ja mam ją na dysku, ale znudziło mi się bo niemogę przejść takiego jednego momentu. Czy ID 2 jest lepsze?????

Co do Deus Ex to naprawde zajefajna giera przeszedłem całą i....chyba przejde se jeszcze raz polecam nie tylko tym którzy lubią shooter'y.

Jeśli chodzi o przygodówy to grałem w "Simon the Sorcerer". Cooltoffa gra o niekoniecznie wspaniałej grafice. "Larry 7" Też był fajny ale wole Simona.

Hej, Dante a którą część Commandosa lubisz??

!!obecnie gram w cs'a!!
DESTRACTION TRAUCERS
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Z grubsza wszystkie ale mam w swojej kolekcji tylko Comandos 3 Destination Berlin i Comandos Behind Enemy Lines.
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Icewind Dale II? Hm, ono jest nie tyle co lepsze od jedynki, ono jest NAJlepsze :wink: Jedynka mnie deczko zniechęciła, poniewaz zaraz po Kuldahar są krypty w potwornie dużych ilosciach... ale mam zamiar sie za nia wziąć.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

Ja w swojej kolekcji Commandosów nie mam niestety żadnej z części ale kiedyś miałem... pierwszą część. Okropnie się nią zachwycałem, bo naprawde była fajna.

A jaką postacią w Diablo 2, bądź 1 lubicię grać, która wam się najbardziej podoba??!!

P.S.Na tym temacie proszę nie pisać o Crackach i zassaniach, bo MAt mi zamknie temat.
DESTRACTION TRAUCERS
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Grałem w D2 Lod na CBN i dorobiłem się nekro level 81 i paladyna level 72. Niestety z uwagi na to jak mnie mój klan wkur*** straciłem radość z diablo.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

:-) hm jesli chodzi o mnie to mam wiele ulubionych gier: DeusEx, Hopkins FBI (wiem wiem nei kazdemu sie podoba:P) potem lubie BG2, Q3 - swego czasu bylem calkiem niezly HL (b. genialna gra gralem w nia dlugo po premierze i zakochalem sei w niej mimo ze byly jush na rynku takie fpp jak Q3, w kotrego takze pogrywalem) :D Morrowind, a z nowszych gierek: Commandos :-) Doom3, ProEvo3. Jesli chodzi o D2 to mailem barba 7x poziom nie pamietam ktory ;-) hmm.. moze mi sie jeszcze jakies tytulyu przypomna to je tutaj walne :]
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

Ja w D2 najbardziej lubiałem grać Barbarzyńcą i Zabójczynią. Masz rację dsadfga_atadf_a Half-Life jest ponoć fajny, ale nie uwierzycie (wstydzę się:P) nigdy jeszcze nie grałem w HL...no...nareszcie...powiedziałem to!!! hehehe :D jaka ulga :D Fakt mam Q3 i gram czasem z qmplami, ale my raczej na osiedlu preferujemy CS'a, i moim zdanie CS jest lepszy od Q3 choć trudno porównać te 2 gry. Miałem kiedyś Hopkins FBI, nawt mi się podobalo choć nie zachwycało.
Ej dante czy to prawda że im dalsza częsc commandosa tym jest trudniejsza i gorsza? Czy raczej to tylko pogloski?? (to pytanie jest nie tylko do Dantego jeśli ktoś zna odpowiedz na nie niech pisze)
DESTRACTION TRAUCERS
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

no fakt im nowszy commandos tym trudniejszy.. Ja sie z tym musze zgodzic. Ostatnio tez sobie pogrywalem w CS ale tego najnowszego i musze przyznac ze gierka fajna ale mialem za duze tyly wiec zrezygnowalem z niej bo zazwyczaj dostawalem łomot. HL jest naprawde dobra gra mozna w nia zagrac nawet teraz po wielu latach od jej premiery i tak gra wciagnie i tutaj apeluje do wszystkich, ktorych nie grali w HL ZAGRAJCIE W NIEGO CHOĆBY JUTRO!!
LukaS
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 17:34
Kontakt:

Post autor: LukaS »

Ja najbardziej lubię Gothic: Noc Kruka, Newerwinter Nights+dodatki(w szczególności HotU), BG2 i Thief'a (niestety w 3 nie grałem bo mam za słabego kompa a to właśnie 3 jest najlepsza)
Wszystkie powyższe gry są u mnie na pierwszym miejscu
Na drugim jest tyle że za długo by wymieniać

A w HL też nie grałem (i bardzo tego żałuję) ale może w przyszłości
ODPOWIEDZ