Submarine Titans

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Submarine Titans

Post autor: Obelix »

nie widziałem gdzie umieścić więc daje tutaj

a więc, co sądzicie o wg. mnie najlepszej grze strategicznej po star crafcie? ktoś w ogóle ją zna? jakimi gracie rasami? i taka ogólna pogadanka na temat tej gry

ja odrazu wprowadze temat taktyk ofansywnych i obronnychm, jeśli ktoś stosuje jakąś konkretną to jaką? ja osobiście na defensywną zawsze okopuje baze warstwowo w wyrzutnie średnich torped (STOLP) i budowanie tych generatorów fal dźwiękowych na wyższych wzgórzach.
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Ja kiedyś na gwiazdke dostałem tę gre ale mi się nie spodobała. Dlatego nie mam żadnych taktyk :mrgreen: Tam wogole są jakieś ras :?: Może jak będe miał troche wolnego czasu to zagram.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Post autor: Obelix »

no bo są :P 2 ludzi i 1 jakichś obcych

Ludzie
-White Sharks
-Black Octopi

Obcy
-Silicon (LOL)

ja w życiu Rekinami grałem, Ośmiorniczki i Silikony mi jakoś nie podeszły
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Post autor: Ardel »

Ja znam. GrAŁEM MAŁO, ALE GRA MI SIĘ SPODOBAŁA. Grałem Silikonowymi - najciekawsza nacja w grze. Całkiem miłe technologie. Ja głównie stawiałem na obronę. Czekałem aż wrogowie na niej polegną i szybko robiłem teleport (majne libe technolodżi) do ich bazy i mission completed.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Post autor: Obelix »

no! jeden porządny obywatel :P ja osobiście silikonowymi nie grałem dużo bo.... ich okręty są za mocne :P nie lubie robić taktyki w stylu "WJAZD!" bo za łatwe to do zoganizowania, a Rekinków lubię za nazwe i ciekawe statki
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Post autor: Ardel »

A ja nie lubie grać rekinami przeciwko silkom, bo czasami można się nieprzyjemnie zdziwić. A jeśli chodzi o ośmiorniczki, to nie podobają mi się jako całokształt (słabi!)
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Próbowałem grać w tą grę ale zupełnie mi się nie spodobała, była chyba z jakąś gazetą, może jak znajdę to zainstaluję i spróbuję po latach. Jak grałem to grałem zwykłymi, czyli chyba rekinami. Generals i Empire Earth 2 i tak wymiatają :P

Zresztą po zainteresowaniu tym tematem widać jak dużo osób grało w submarine titans :P
Obrazek
ODPOWIEDZ