SW: Knights Of The Old Republik

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

SW: Knights Of The Old Republik

Post autor: Dante »

Ta gra mnie urzekła a was ??
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

heh.. szczerze mnie takie klimaty nie bawia ;/
mam kuzyna ktory zagrywal sie w ta gre... ale dla mnie sw ... blee!!
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Umrzesz... Umrzesz za te herezje!
Mnie ta gra urzekła pomimo tego, że nie grałem a na screenach dla mnie wygladała nienajładniej. ;P
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Randalf Czarny
Pomywacz
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 18 listopada 2004, 00:30
Lokalizacja: z tawerny "Pod Wiedźmińskim Mieczem"

Post autor: Randalf Czarny »

Ta gra jest tak świetna, że właśnie przechodzę ją trzeci raz.
A tak w ogóle jestem wielkim fanem SW i kupiłem tę grę w wersji angielskiej (nie mógłbym znieść grania w Gwiezdne Wojny w polskiej wersji).
I jescze jedno: szkoda że muszę czekać do lutego na dwójkę... Ale wytrzymam i też kupię ang wersję :)
Homo homini lupus est.
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

Gra zaje...fajna. Ale konirc fabuly mżna odganąć na początku kiedy dowiadujesz sie o ravenie. przechodzić to kolejny raz ?? zabierałem się za to ale jakoś mi nie wychodziło. nie rozumiem po co gre przechodzić kilka razy??
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Ja uważam to za najlepszy cRG ostatnich lat: Fabuła super, Grafa wymiata, Walki lepsze niż w NWN, Masa Questów, I mechanika podobna do D&D.
Randalf Czarny
Pomywacz
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 18 listopada 2004, 00:30
Lokalizacja: z tawerny "Pod Wiedźmińskim Mieczem"

Post autor: Randalf Czarny »

Tu muszę ci, Vircung, przyznać rację, choć tylko po części. Po co przechodzić grę, gdy się zna wszystkei questy na pamięć (jak ja). Tyle że ja tk robię z większością gier - gram inną postacią. Tu, na przykłąda najpierw grałem Jedi Sentinelem, potem Consularem (miał punktów mocy najwięcej ile może mieć główny bohater w tej grze),a teraz Guardianem (siła na maks i dwa miecze świetlne). No tyle,że te trzy postacie były po jasnej stronie, będę musiał pograć jeszcze po ciemnej. :twisted:
A tak na marginesie: mój brat grał już ciemną stroną i zawsze osiągał limit punktów ciemnej strony (wskaźnik na sam dół) już na Tatooinie, podczas gdy ja czempiona jasnej strony osiągałem dopiero około trzeciej star mapy. Jak widać Ciemna Strona jest łatwiejsza i szybsza :)
Homo homini lupus est.
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Eee tam ja miałem fuul poziom złego na taris A maks dobrego na tatoin :D Naprawde gra jest świetna przelazłem 3 razy quardianem. Przez przypadek :D
Randalf Czarny
Pomywacz
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 18 listopada 2004, 00:30
Lokalizacja: z tawerny "Pod Wiedźmińskim Mieczem"

Post autor: Randalf Czarny »

Dante, jak ty to zrobiłeś?? Nie wiem, może nie znam wszystkich questów, jednak...
A najbardziej wkurzające w całej grze jest te 8 poziomów (oczywiście można zejść niżej, ale ja zawsze miałem taki poziom an początku Dantooine) straconych na Taris. Zawsze mógł być lepszy Jedi. Dobrze, że w dwójce będzie już lepiej.
Homo homini lupus est.
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

3 razy?? przez przypadek?? yyy..... dante... kiedy ostatnio byłeś na badaniach okresowych od uzależnień?? jak niekturzy drugi raz zabierają się jak za coś czego nie lubią i to odkladają.
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Lord of Dorkness
Marynarz
Marynarz
Posty: 175
Rejestracja: sobota, 30 października 2004, 16:41
Lokalizacja: 24 & 1/2 century
Kontakt:

Post autor: Lord of Dorkness »

Jedna z moich ulubionych gier. Trzyma klimat SW. Najbardziej mis się podoba zmiana wyglądu postaci gdy łapie punkty ciemnej strony mocy. Ale ma u mnie minusa za ostatnia walkę, Grałem Scoundrelem/Consularem :P Ale może to ja coś źle robiłem :)
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Cóż moje przejścia gier odbywały się tak.
1. Doszłem do 3 mapy (chyba) ale na złość zorientowałem się że mój jedi jest sentinelem Bo wybrałem żółty miecz
2. Raz też byłem przy mapie ale na złość komp wysiadł i formatowałem
3. No i w kącu przelazłem go

Co do moich poziomów to było łatwe.
1. Jako zły zrobiłem wszystkie zlecenia lałem po ryju piwoszy i robiłem wszystko źle łącznie z zabiciem Ukrytych Beków i złych słów w rozmowach.
2. Jako dobry poprostu dałem kase gościom z nagrud i byłem miły i grzeczny. Jeszcze 2,3 zadania na Tatooin i normalnie miałem fuul paska niebieskiego.
Moge przyznać że Kotor to gra w, której gram najlepiej z moich innych gier.
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

Nie no kto mówił że SW to ble???? Zaraz ja i moje bractwo skopiemu mu tyłek! e? że co? O cholera! Powiedziałem bractwo? miałem na myśli moich bracholi z dzielni! (wybacz mi Lordzie Levy!) ech... a co do Kotora to oprócz tego że ma śmieszny skrót ma też fajową grafikę ale może po pewnym czasie trochę się znudzic. Zwłaszcza jak się bez przerwy morduje niewinnych, yyy znaczy tych złych.
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Jak dla mnie jeden z najlepszych cRPG na kompa.. Kliamt, bogactwo swiata, klimat :wink: , rozbudowane postaci, klimat, zasady D&D, kliamt, wybor dobrej oraz zlej strony, klimat, kilka roznych zakonczen i czy wspomnialem juz o KLIMACIE tej gry?? :twisted: Bo czuc w niej bylo MOC, po prostu to bylo czuc!! Przechodzilem dwa razy, a jeszcze do niej kiedys z pewnoscia wroce! :roll:
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Iskendarian
Pomywacz
Posty: 32
Rejestracja: piątek, 19 sierpnia 2005, 12:52

Post autor: Iskendarian »

Pierwsza część rzeczywiście była dobra, ale nie tak dobra jak druga ;P Najbardziej w "jedynce" irytowało mnie to, że już na długo przed końcową walką moja postać osiągnęła maksymalny poziom doświadczenia. Z kolei KotoOR II... jest bardziej złożony. W końcu nasi towarzysze przygód mają własne zdanie na temat tego jak postępujemy. Dzięki zaufaniu możemy zmieniać nawet ich charakter. Oprócz tego druga część ma bardziej złożoną fabułę, bardziej mroczną i, według mnie, bardziej ciekawą niż część pierwsza. Tam nawet najbardziej błahy wybór może mieć kolosalne znaczenie. Nie wspominająć już o lepiej przedstawionej relacji: mistrz-uczeń. Tu naprawdę czuć jak zdobywasz doświadczenie, jak stajesz się coraz potężniejszy, chociaż twoja potęga i tak jest po części fikcją... ale nie będę zdradzał fabuły tym, którzy jeszcze w KotOR II nie zagrali ;] Jeśli miałbym porównać obie te gry, to "dwójka" przypadła mi do gustu o wiele bardziej niż "jedynka".
"Bez przerwy pić też się nie da, więc się dokształcam"
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Dla mnie KOTOR to super gra polecam wszystkim fanom i nie fanom Star warsów!!!!!!
Prosiak (PrQ)
KraveN
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2005, 12:45
Kontakt:

Post autor: KraveN »

KotOR to po prostu gra taka jak Baldur (ci sami goscie), przechodzisz i ciagle chcesz i jeszcze raz, jeszcze raz i tak w kółko. W sumie przeszedłem KotOR-a 10 razy. Naprawde ! Ta gra tak mnie wciagnęła ze po koniec przechodziłem ją w dwa dni. Co do dwójki, to po ogolnym rozrachunku wypada słabiej (w moim prywatnym odczuciu). Minus "2" to fabuła (ciagle bardzo dobra ale nie tak jak w "1").

A tak z innej beczki jaki osiągnęliście poziom w "2" ??[/list]
Niech nam żyje Jasio kiep, ten typ co wymyślił Piwo, Piwo, Piwo !

Amrug- s 8 z 8 m 4 Hp: 100/100 U: Latanie, Targowanie się E: miecz krótki, 2x łuk krótki, 2x pszeszywanica D 250 L 0 Pn 5
ODPOWIEDZ