Oblivion

cRPG Corner
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Oblivion

Post autor: dsadfga_atadf_a »

slyszeliscie o tym ze wychodzi nowy morrowind? wiem ze troche pozno o tym pisze ale jestem ciekawe jakie nadzieje pokladacie w sequelu tej gry. a mzoe jakies linki do stron o tym projekcie?
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Ja mam nadzieję, że będzie lepszy od poprzedniej części (jeśli to możliwe). More quests, more professions, more everything :P. Choć jeśli tylko dorówna swojego poprzednikowi, to i tak będzie dobrze (tak wielkiego pola do popisu, jaki był w Morrowindzie, to ja jeszcze nie widziałem i pewnie prędko nie zobaczę).
Obrazek
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Oblivion to przecudna grafa przede wszystkim (którą widać na screenach tutaj - http://www.elderscrolls.com/art/obliv_s ... ots_01.htm ). Ja się nie mogę doczekać, zeby sprobować. Morrowind mi nie przypadł zbytnio do gustu, wiec liczę na następcę.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

A jak zawsze w tyle i poinformowana, nic o nowym Morrowindzie nie wiedzialam :) No i dalej sie jaram czescia pierwsza bez dodatkow ;)

A screeny z Oblivion CUDNE. Slinotoku az dostalam :)¬
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

i znow bedzie trzeba kompa upgrejczowac :( heh..
moze wyjdzie ta giera na playa2 : :D i wtedy sobie pogram i zeby byla spolszczona.. heh te marzenia.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Jeśli grafika będzie taka, jak na screenach, sterowanie będzie łatwe i przyjemne, tyle questów, co w poprzedniej części, a świat stworzony z takim rozmachem, co ostatnio, to szykuje się nam kolejny przebój wśród cRPG-ów. już się nie mogę doczekać. Chyba z tej okazji sobie nowego procka kupię (bo kiedy ja ostatnio kupowałem. O Jezu! Nigdy :P. Mam taki, jaki dostałem na komunię (czyli... 300 MHz :()).
Obrazek
Hrolf
Pomywacz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2005, 18:20
Lokalizacja: Daleka Północ
Kontakt:

Post autor: Hrolf »

Rzeczywiście, screeny powalające (chyba nie przesadziłem, co? :D). "Kolejny przebój wśród rpg-ów." A kto wie, może i kolejna rewolucja na miarę BG?
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Ja co prawda w Morrka JESZCZe nie grałem (ale zamierzam!) jednak trzymam kciuki za jego kontynuiację, bo... od jej jakości będzie poniekąd zależał Fallout 3 - ten sam silniczek, ta sama grupa produkująca... można powiedzieć, że Nowy Morrek, będzie zarazem zapowiedzią F3 ;-D

btw. sporo informacji o nowym Morrku powinno być na oficjalnej stronie Bethesdy -ale trzeba znać angielski...
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

nie no ja jush sobie tapetke na pulpit z morka nowego wstawilem:) czekam i czekam i mam nadzieje ze na ps2 wyjdzie:) Jak ktos bedzie mial jakies wiesci niech zuci posta tutaj.
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

po screenach można się domyślić że będzie potrzebował jakiegoś "kombajna" a nie kompa (tfu tfu) nprzynajmniej ja nie mam zamiaru modernizować kompa 2 raz przez 1.5 roku :/ ale bądźmy dobrej myśli...
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Zguba
Pomywacz
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 3 lutego 2005, 13:19
Numer GG: 1222286
Lokalizacja: Kronso/Rzeszów

Post autor: Zguba »

dsadfga_atadf_a - wątpię by miało wyjść na PS2... nie wiadomo czy obsłuży (jakby nie było PS2 jest obecnie już znacznie słabsze od średnio-dobrych kompów). Bardziej bym stawiał jak już to na PS3 albo X2... Poza tym nim Oblivion się pojawi to a nóż jeszcze jakaś rewelka sprzętu na rynku będzie.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

hm.. no fakt ps2 juz troche sie zestarzalo ale gierki i tak cudnie wygladaja nie raz lepiej niz na kompach. A na morrka jeszcze troche poczekamy:) wiec raczej kazdy uzbiera kase na nowy sprzet :P
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

A, zanim Oblivion wyjdzie to zdązymy zagrać jeszcze w NWN 2... moze bedzie lepsze od jedynki, bo jedynka mnie nie pociągnęła w swój barwny rzekomo swiat. Ale wiadomo - cos co było hitem (grafa) dziś może być kiepskie. Wiec lepiej grać w nowsze... albo 2D! Morrowind w 2D - to byłoby coś! 2D nigdy się nie zestarzeją... [łezka w oku, wzruszenie, następna scena...]
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

ej ludzie jest trailer z gry! oficjalna strona elderscrols.com czy jakus tak.. wejdzcie ja zassalem polecam wersje high! grafa wymiata! na filmiku jest troche zamazana ale i tak jestem pooood wieeeeeeeelkim wrazeniem..
KA2o
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: sobota, 30 lipca 2005, 15:20
Lokalizacja: Z małej dziury w czasoprzestrzeni.

Post autor: KA2o »

Ciekawi mnie czy w nowym morku będą lepsze środki lokomocji. Mam dosyć przechodzenia z jednego miasta do drugiego przez kilka godzin, natykajac się (przy odrobinie szczęścia :wink: ) na stadko szczurków.
Fajnie by było gdyby twórcy umieścili w grze kilka samochodów i motocykli... oczywiście napędzanych siłą mięsni ( a la flinston :P ) albo magii. (Chyba za dużo grałem ostatnio w SA). Oczekuje po tej gierce wiele, bardzo wiele i mam nadzieje, że sie nie zawiodę. ( Tak samo mam nadzieje, że załapie sie do beta testerów Herosa V, ach te marzenia :D).
Iskendarian
Pomywacz
Posty: 32
Rejestracja: piątek, 19 sierpnia 2005, 12:52

Post autor: Iskendarian »

Ciekawi mnie czy w nowym morku będą lepsze środki lokomocji.
Mają podobno być konie :)

Na Obliviona też czekam z niecierpliwością. Jak sami twórcy piszą będzie mniej questów niż w Morrowindzie, ale gracze mają tego nie odczuć, bo i tak ma ich być bardzo dużo. Zresztą jeśli chcecie sobie o tej grze poczytać w naszym ojczystym języku, to zajrzyjcie na pod ten adres: http://www.oblivion.pl , znajduje się tam wiele ciekawych rzeczy na temat tej gry.

Wiecie co, grafika grafiką, ale tam ma być Havok nawet :D
"Bez przerwy pić też się nie da, więc się dokształcam"
KraveN
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2005, 12:45
Kontakt:

Post autor: KraveN »

KA2o pisze:Ciekawi mnie czy w nowym morku
dsadfga_atadf_a pisze:slyszeliscie o tym ze wychodzi nowy morrowind?
Falka pisze:A jak zawsze w tyle i poinformowana, nic o nowym Morrowindzie nie wiedzialam
TO NIE JEST NOWY MRREK ANI MORROWIND 2!!! Tylko ES 4: Oblivion !!!
(wiem czepiam sie ale to dla mnie jak herezja)

Oblivion zotał ogłoszony grą E3 (drugi polski Wiedźmin :twisted: ), i będzie graficznie bardzo dobry, kiedy bedzie dostepny w sprzedarzy. Czemu, bo na przykład Gothic III (dla mnie największy przeciwnik Obliviona), posiada bardzo dobra grafike, a jeszcze biorąc pod uwage pęd rozwoju grafiki. To niestety Oblivion bedzie tylko bardzo dobry (jeśli twórcy nic nie zrobią)
Niech nam żyje Jasio kiep, ten typ co wymyślił Piwo, Piwo, Piwo !

Amrug- s 8 z 8 m 4 Hp: 100/100 U: Latanie, Targowanie się E: miecz krótki, 2x łuk krótki, 2x pszeszywanica D 250 L 0 Pn 5
ODPOWIEDZ