W co teraz gracie?

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

jA TAM DUZO GRAM TERAZ W nWN AHA NAJPIERW TY NAPISZ NA JAKICH SERVACH GRASZ BOI JA JAKOŚ NIEMAM ULUBIONYCH :P
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

NARESZCIE!!!
dorwalem sie w empiku do falla1! i id2 :) niebedzie nauki :)
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

Do falla 1 nie rwałem sie tak jak do 2 i tak uwazam ze 2 jest dużo lepsza od a juz w ogóle od BOSa tylko real time tam był dobry i nic więcej. Ale fallout 1 też jest spoko z 8 razy to przeszłem..i polecam
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

SteeltH pisze:jA TAM DUZO GRAM TERAZ W nWN AHA NAJPIERW TY NAPISZ NA JAKICH SERVACH GRASZ BOI JA JAKOŚ NIEMAM ULUBIONYCH :P
Jakoś specjalnie się nie będę wychylał - Ilimar

Póki co nie mam postaci (ostatnią skasowałem bo mi się znudziła i czekam na autorke... I coś mi się Dysk kaszani.... :(
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Mi by sie spodobał kącik o Falloutach. Jestem dosyć nowy więc po przeczytaniu tekstu o tym że Wally(tak to sie pisze?) był poprzednikiem przybysza z krypty i nikt go nie może znaleść to prowie sie... zlałem ze śmiechu...
Prosiak (PrQ)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Kojarzę ten tekst :D I pamiętam jeszcze o tym że potrzbny wiosce był chip uzdatniajacy wodę ponieważ ktoś wrzucił mydło do studni... :lol:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Nom, i jeszcze byla mowa o jakims tam smoku pluszowym (popularny w usa, nie pamietam jak sie nazywal), ktorego nikt nie chcial szukac ^^

W sumie to w tawernie byly chyba z 3 kaciki o falloucie. Krypta 13 roxx
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Ja czytałem Radiated a ten smoczek to Barney tu chyba było nawiązanie do filmu pt.Mafia(polecam) ale oby zrobili kącik falla bo to super gra.... :wink:
Prosiak (PrQ)
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Na dniach się szykuje Dungeon Sige II - no coż znów się straci troszke swojego czasu przed kompem na przyjemnościach 8) .
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

No DS II bedzie fajna gierka... niedawno zaczolem grać w tibie i zajefajna gierka myślałem że bedzie gorzej a tu takie rozbudowane no... :P
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Post autor: Narmo »

Ja w ogole nie gram, ale przez wakacje zaintalowalem sobie Diablo 2 i wlasnie 2 akt koncze. heh... ile to juz lat... (?) ta gra ma cos w sobie.
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
Ratzing
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2005, 22:04

Post autor: Ratzing »

Oblivion... Kiedy wyjdzie Oblivion?? :wink:
A aktualnie gram w Morrowinda :lol:
Szczury! Wszędzie! Aaaa!
Iskendarian
Pomywacz
Posty: 32
Rejestracja: piątek, 19 sierpnia 2005, 12:52

Post autor: Iskendarian »

Oblivion powinien się pojawić wraz z nowym Xboxem :)
A obecnie gram w... Morrowinda i czasem zahaczam też o KotOR II. Hm, ciekawe kiedy pojawi się kontynuacja tegoż :)
"Bez przerwy pić też się nie da, więc się dokształcam"
Ratzing
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2005, 22:04

Post autor: Ratzing »

Kiedy wyjdzie Oblivion w sensie "nie mogę się doczekać" :wink: Bo na razie oficjalna premiera jest przewidywana na święta.
Zapomniałem dodać, że pogrywam w Gothicka I i II+Noc Kruka. Tak dla relaksu. :wink:
Szczury! Wszędzie! Aaaa!
Damiano

Post autor: Damiano »

a ja przez was uzleznilem sie od Tibia kiedy jeszcze niemialem neta przeczytalem w trpg troch oniej ja kupilem neta to sie uzaleznilem iw cignolem 3 kumpli a oni nastenych 3 i tak teraz muze grac po 2 godziny dzinei albo przynajmniej posiedziec z pu godziny na forum a krypta 13 ma wrucic albo ...... ( sami sie domyslcie )
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

A ja sobie tera gram w Daggerfalla i walcze z bugami ;)
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja sie do starego dobrego starcrafta + bw dorwalem i siedze i siedze i siedze i gram :D ta gra ma w sobie to COS!
ODPOWIEDZ