Szukamy wspólokatorów (Kraków)

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
gwwiazdka
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2012, 11:07

Szukamy wspólokatorów (Kraków)

Post autor: gwwiazdka »

Witam,

Razem z chłopakiem planujemy wynająć mieszkanie, a ponieważ wychodzimy z założenia że ważniejsze jest to z kim się mieszka niż gdzie, postanowiliśmy zacząć od szukania współlokatorów. Mieszanie będziemy wynajmować w Krakowie, w okolicach bronowic, dla osób które nie znają Krakowa, bronowice są w okolicach kilku największych krakowskich uczelni AGH, UR, UP.
Generalnie szukamy ludzi niekonfliktowych, miłych i niezbyt hałaśliwych. Szukam tutaj ponieważ chcielibyśmy znaleźć kogoś o podobnych zainteresowaniach. Chłopak gra w gry fabularne i maluje figurki do w40k. Ja składam modele statku, oboje lubimy planszówki. Nie tolerujemy techno i hip-hopu. Chłopak pracuje w serwisie komputerowych, ja studiuje edukacje techniczno informatyczna, więc informatycy również są mile widziani.
Nie lubimy zbytniego pedantyzmu, bez przegięcia też w drugą stronę, ale osoby którym przeszkadza szklanka w zlewie, czy okruszek na dywanie, to według mnie lekka paranoja.

Jeśli znajdą się jacyś studenci którzy od października planują wynajmować mieszkanie w Krakowie, to dajcie znać. Można pisać na maila kuba@smallweb.pl, albo dzwonić 790 466 114.

Jak już będziemy mieli zebraną ekipę, to zajmę się szukaniem mieszkania, a ponieważ jestem osoba dość upartą, to będę szukać dopóki, dopóty nie znajdę czegoś ładnego i taniego.

Ps.
Przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne, starałam się poprawić wszystkie, ale mam z tym problemy.

Pozdrawiam wszystkich.
ODPOWIEDZ