[inny] pomoc dla larego

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

[inny] pomoc dla larego

Post autor: laRy »

jesli chcecie mnie wspomoc w walce z moja matka (czyt. pomoc mi przekonac moja mamuske, zeby dala mi pomalowac pokoj na czarno :D) slijcie maile z tamatem "Czarny pokoj dla laRego" na adres: czarny_pokoj_dla_larego@tlen.pl


prosze nieusuwac! post i cala akcja jak najbardziej powazna!!!
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

laRy Zadam Ci oczywiste pytanie:
Dlaczego chcesz pomalować swój pokój na czarno, a nie np. na niebiesko?

Dark_Voyager
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

A sa czarne farby wogle? -_-.. hm.. chyba,z e smola chcesz pomalowac pokoj.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

1. czarne farby sa.
2. chce czarny pokoj bo mi sie tak podoba, tylko moja matka ma cos przeciwko :D
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Szczerze? Moim zdaniem dziwny pomysł. Nie dziwię się, że twoja matka ma coś przeciwko. Pokój będzie ciężko potem przemalować na jakikolwiek inny kolor (bo przecie nie bedziesz mieszkał tam całe życie), moim zdaniem już lepiej se go wytapetowac na jakiś ciemny, niekoniecznie czarny kolor (w ostateczności zakleić sciany mrocznymi plakatami :D ). W lato wtakim czarnym pokoju byś miał niezłą zasmażkę (bo chyba masz w pokoju okna? :D ). Poza tym kolor nas otaczający ma pewien wpływ na nasz nastrój, więc w czarnym pokoju mi by było cięzko się cieszyć, raczej bym miał ciągle doła.
Heh, LaRy, pewnie nei spodziewałeś sie tego typu odpowiedzi :P Oczywiście od ceibei (i twojej matki) zależy decyzja, ale ja jestem na NIE.
żyję
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Jak dla mnie - pomysł idiotyczny. Wyjątkowo zgadzam się z Waltosem ;)

Moja siostra też chciała mieć czarny pokój (ten sam wiek, te same odpały), ale jej przeszło.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

laRy pujdź z mamą na kompromis tzn. Kup białą tapete wytapetuj cały pokuj a następnie tapete pomaluj na czarno. Będzie ją potem łatwo zerwać i niepowinno być śladu. A niepowinno być widać że to na tapecie jest pomalowane ;]
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Co do okien to istnieją żaluzje, zapewne jak już chcesz malować swój pokój na czarno to światło będzie dla ciebie przeszkodą. To przynajmniej wstawisz żaluzje i problem znika.

Co do samopoczucia ubieranie się na czarno daje nam jakby pewność siebie, ale patrzenie na czarną tapetę czy ścianę tą pewność siebie wymazuje, a wzamian wprowadza uczucie przygnębienia, żalu ( sam dobrze wiem mam czarną meblościankę w pokoju, może to nie ściana, ale kiedy na nią dłużej patrzę to powstaje uczucie pustki ), więc odradzam takiego pomysłu. Po co masz się jeszcze bardziej się przygnębiać, a przy okazji unikać światła dziennego?

Dark_Voyager
Suhar
Majtek
Majtek
Posty: 124
Rejestracja: piątek, 21 stycznia 2005, 19:33
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Suhar »

ja kiedy miałem pokój wymalowany na czarno i jak już jakimś cudem udało mi się zasnąć to miałem koszmary :P
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.
I sure could use a vacation from this

Bullshit three ring circus sideshow of
Freaks
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

eeeeeee tam. co do zlego samopoczucia to ja teraz takie mam... tapety w kwiaty... ja od tego depresji dostaje. a co do przygnebienia: ja jestem inny! czarny kolor (im wiecej tym lepiej) mnie... uspokaja! prawie nikt w to niewierzy... ale ja slucham death (black, trash, itp.) metalu przy zasypianiu (wtedy moge szybciej zasnac)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

laRy pisze:eeeeeee tam. co do zlego samopoczucia to ja teraz takie mam... tapety w kwiaty...
To obklej ją sobie plakatami. Albo znajdź sobie inną.
a co do przygnebienia: ja jestem inny! czarny kolor (im wiecej tym lepiej) mnie... uspokaja!
Że jesteś inny, nie wątpię. Pokaż mi dwie takie same osoby (ani słowa o Kaczyńskich!:P).
Nadmierne uspokojenie może doprowadzić do depresji, zwłaszcza w czarnym pomieszczeniu. Zresztą, sam się przyznałeś, że masz już złe samopoczucie, po co to pogarszać?
prawie nikt w to niewierzy... ale ja slucham death (black, trash, itp.) metalu przy zasypianiu (wtedy moge szybciej zasnac)
No i? To nie jest argument. Ja też zasypiam przy metalu, też mnie to uspokaja. Może to nie jest trash czy black metal, ale to dlatego, że w kwestii gatunków metalu jestem ignorantką i nazwy mam gdzieś.
Zresztą, jak się uprę, to i przy hardcore-techno zasnę :P

Co ma muzyka do tapety? Co ma piernik do wiatraka?

Jak chcesz wyjść na dziwaka i rodzinnego satanistę, to maluj, na zdrowie.
Może będzie Ci to poprawiać samopoczucie i Cię uspokajać, ale za to cała rodzinka będzie Ci to samopoczucie psuć i doprowadzać do pasji.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

pf ja bym slal meila tylko po to zeby mu pomoc bo jest na forum. Czlowiek uczy sie na bledach, a przemaluj sobie pokoj na czarno (:
ODPOWIEDZ