the Pirates of Dark Water

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
mqm
Pomywacz
Posty: 50
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 16:13
Numer GG: 0
Kontakt:

the Pirates of Dark Water

Post autor: mqm »

"Piraci Mrocznych Wód" 1991r.
Niedawno kolejny raz obejrzałem zniszczoną kasetę z pierwszą częścią serii. Ten film jest boski :shock: . Przy jego świecie nawet WARHAMMER wymięka :lol: . Mroczny, ponury, bez nadzieji na rzyszłość.
Chciałbym obejżeć całą serię (ma chyba 21 części i nigdy nie była dokończona). Czy ktoś ma namiary na cyfrową wersję tej kreskówki? Chodzi mi o taką z polskimi napisami albo lektorem. W internecie znalazłem tylko wersje po angielsku :( . Niestety rozumiem jako tako co drugie zdanie.
"W szmaragdową noc
W kryształowym zamku..."
Karczmarz
Bombardier
Bombardier
Posty: 650
Rejestracja: wtorek, 14 listopada 2006, 20:44
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: the Pirates of Dark Water

Post autor: Karczmarz »

Hmmm

Genialna bajka. Pamiętam, że jak byłem dzieckiem, podczas choroby zawsze tata chodził do wypożyczalni kaset i przynosił mi kasety z tą kreskówką, co bym sobie oglądał leżąc w łóżeczku. Swego czasu też chciałem zdobyć wszystkie części bo nigdy nie obejrzałem do końca. Ten kościany statek z potworkiem pod pokładem heh.. marzenie. Pamiętam jak robiłem z Dżiajdżojów (:P) postacie z tej bajki i naparzałem się rozrzucając je po salonie :P

Na youtubie jest kilka odcinków, ale jakość nie powala :(
mqm
Pomywacz
Posty: 50
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 16:13
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: the Pirates of Dark Water

Post autor: mqm »

Tak, statek o rozmiarach miasta nazywał się chyba Maystrom a potwór Konstriktus 8) .
Mam nadzieję, że kiedyś ktoś wyda ją w Polsce na DVD. Heh... marzenia :(.
"W szmaragdową noc
W kryształowym zamku..."
Karczmarz
Bombardier
Bombardier
Posty: 650
Rejestracja: wtorek, 14 listopada 2006, 20:44
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: the Pirates of Dark Water

Post autor: Karczmarz »

Hmmm

Wątpię, wszak urywa się w połowie :/ Niedawno skończyłem sobie oglądać wszystkie odcinki na youtubie i kurde, w dzieciństwie to jakieś dłuższe było. Niestety 15 lat temu zrobiono ostatni odcinek, który kończy się na odnalezieniu 8 kryształu (z 13) i dalej cisza. A szkoda.
ODPOWIEDZ