Pomocy!!!

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
Iselor
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2006, 13:16
Lokalizacja: Łódź

Pomocy!!!

Post autor: Iselor »

1. Ludzi z Łodzi i okolic, którzy interesują się fantastyką a zwłaszcza komputerowymi i klasycznymi RPG proszę o kontakt na mój e-mail.
2. Wszyscy, którzy wiedzą co zrobić, aby na współczesnych komputerach uruchomić stare gry (np. Stonekeep) oraz aby stare tytuły, które się uruchamiają, ale "chodzą" dziwnie wolno (Anvil of Dawn, Doom, Heretic itd.) działały normalnie (bo ustawienie trybu Zgodności nic nie daje) także bardzo proszę o pomoc.
3. Kupię ORYGINALNE gry:
- Anvil of Dawn
- cykl Eye of the Beholder
- cykl Ishar
- Elder Scrolls 2: Daggerfall
- Albion
- cykl Lands of Lore
- cykl Yendorian Tales
- Betrayal in Antara
- Betrayal at Krondor
- Perihelion
Akceptuję zarówno wersje gier w wersjach w jakich wydał je dystrybutor, jak i na płytach, które zostały kiedyś dodane do czasopism (np. wiem że Betrayal at Krondor był kiedyś dodany na płytach zarówno Gamblera jak i CDA)
W przypadku cykli, proszę o kontakt także w sytuacji gdy posiadasz chociaż jedną część cyklu.
Adam "Iselor" Wojciechowski
Na wszystkie ogłoszenia odpowiadajcie na mój e- mail:
iselor86@poczta.fm
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Zdaje się że spełniam pierwszy punkt :D maila dostaniesz jutro. :D Jeżeli chodzi o sesje to średnio mam czas (ach ta matura). Ale jestem otwarty na propozycje...
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Jeżeli chodzi o sesje to średnio mam czas (ach ta matura). Ale jestem otwarty na propozycje...
U mnie sesja wyłania sie z mroku ale jak cos to też z chęcią moge pogierować więc dajcie znać jakby co :twisted:
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Iselor
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2006, 13:16
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Iselor »

Panowie, póki co żaden mi maila nie wysłał:)
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Omawiamy twój problem więc czekaliśmy, że ty dasz odzew. Jak będę miał możliwość przeczytać co Force ray odnośnie czasu to będę mógł jakoś sie do tego ustosunkować i dorzucic swoje 3 grosze. I tak samo wy będziecie mięli wgląd w moje plany i możliwości w terminach i ogólnie jeżeli bysmy mięli sklecic jakąś sesję.
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Skasowałem poprzedniegpo posta...
Napisze na forum:

Najbardziej leży mi d20 ale jestem otwarty na propozycje :D Moge mistrzować ale chetnie bym sobie zagrał. Teraz najchetniej w cos gdzie są karabiny maszynowe a nie różczki. Nalezy od czasu do czasu słodkie przegryźć kwaśnym ogórkiem... Co do czasu hmm moje godziny urzedowania sa sztywne... Niedziele po południu mam wolną i jest to termin bez dyskusji. Ewentualnie w Piątki w Game lordzie na Pietrynie mozemy sie spotykac ale bede musieł rzucic moja drużyne wiec odpada. Poza tym mozemy grac przez gg albo z pomoca fantasy grounds. Na razie tydzień mam wypełniony problemem z komputerem. GG moje jest tu na dole wiec po łikendzie omówimy wszystko jak trzeba.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Hmmm...

No dobra jakoś może się zgramy jak coś to na gg Cię będę szukał :D

A a na te wasze piątkowe sesje macie może jak cos miejsce dla jednego gracza tylko szczeże bo odmowę zrozumiem jak coś. :wink: :twisted:
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Iselor
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2006, 13:16
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Iselor »

Wyś;ijcie mi namiary na mój gg: 3534918....a weekendy mam zazwyczaj zajete (studia), niestety i nienawidze sf, postapocalyptic itp. Tylko fantasy...Nie grałem w RPG już chyba z rok, mówie tu o papierowym RPG....
ODPOWIEDZ