[Inny] Bractwa Rycerskie

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

[Inny] Bractwa Rycerskie

Post autor: PrQ »

Słuchajcie, chciałbym dołączyć do bractwa rycerskiego, niestety nie wiem jak się do tegozabrać(kupywać sprzęt czy jak...?) no i nie wiem czy są jakieś w mojej okolicy(tzn. w Toruniu) przoszę o radę...
Prosiak (PrQ)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Hmm... W Toruniu na pewno coś jest - nie wierzę, że miasto z takimi tradycjami nie potrafiło sobie wyhodować grupki zapaleńców... Zachęcam też do przejrzenia artykułu o Ruchu Rycerskim w Polsca z 78 Tawerny RPG.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Czytałem już ten artykuł wcześniej(to przez niego szukam bractwa i założyłem ten temat :( ...). Zna może ktos jakąś stronę na której jest spis wszystkich bractw? Albo może zna ktoś artykuły(i je może udostępnić) o robieniu stroju średniowiecznego? Umiem zrobić tunikę, płaszcz i kaptur, lecz nie wiem jak zrobić portki :? (lubie pobiegać w średniowiecznych ciuszkach jak nikt nie patrzy Będe bardzo wdzięczny za pomoc... :D )
Prosiak (PrQ)
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

http://www.bagrit.pl/bractwa/bractwa.php?lg=pl

Mysle, ze ta strona okaze sie pomocna ;) Powodzenia w szukaniu.
Miechu
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: środa, 3 maja 2006, 21:04
Lokalizacja: Ałów

Post autor: Miechu »

Ja znowu polecam http://www.freha.pl/, jest to forum zrzeszajace ludzi z przeróznych bractw, sa tam setki wiadomosci jak stworzyc strój, jakie elementy sa do tego potrzebne, a jesli czegos nie ma zawsze mozna zapytac. Aha, no i jeszcze (jesli dobrze pamietam) jest tam dzial gdzie różne bractwa prowadza rekrutacje.
Come with me my little ones
Let's revel for the free
Raise your glass and praise the fact
How easy life can be..!
ODPOWIEDZ