[D&D] gdzie kupić podręczniki w Lublinie?

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
Nivellen
Majtek
Majtek
Posty: 134
Rejestracja: czwartek, 4 maja 2006, 15:30
Lokalizacja: Lublin

[D&D] gdzie kupić podręczniki w Lublinie?

Post autor: Nivellen »

Nie wiecie może gdzie w Lublinie można kupić podręczniki źródłowe do D&D? W Empikach widzę tylko Księgę Potworów. Dzięki z góry za pomoc
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 października 2007, 23:02 przez Nivellen, łącznie zmieniany 1 raz.
Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, którzy byli przede mną.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce w Valhalli,
Gdzie bohaterowie żyją wiecznie.
Seto
Kok
Kok
Posty: 1115
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2005, 10:53
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: Seto »

Nie wiem ja co jakiś czas jestem w Lublinie i zawsze zachodze do empika i zawsze widziałem tam min 3 podręczniki wśród nich najczęściej był podręcznik gracza i mistrza podziemi. Spytaj się kiedy będą mieli dostawe podręczników i czekaj. Bo oprócz empika to nie wiem gdzie mogą być.
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

W empikach generalnie jest taka akcja, że idziesz do kasy, mówisz jaki chcesz podręcznik (ksiażkę), a oni sprowadzaja ją dla Ciebie, jeśli nie ma na półce.

Poza tym w Lublinie jest całkem sporo dobrych konwentów (informacji szukaj na http://www.irpg.pl) - tam na pewno stoją stoiska sklepów z erpegami i na bank będziesz mógł kupiś wszystkie podreczniki wydane po polsku jakie sa obecnie dostępne na rynku.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
ODPOWIEDZ