Komiks w klimatach NS

Radosna twórczość forumowiczów.
Zablokowany
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

[szept] Tylko nie mówcie klonerowi... On mnie na śmierć zaspamuje![/szept] :D
Obrazek

Obrazek
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Uważam, że najlepiej byłoby, żeby dżon miał taką kreskie jak miał, a OSF, mial taką kreskę jak ma. Dzięki temu wiadomo było by kiedy akcja dzieje się z której strony 'barykady'.

Ponawiam zapytanie o "Puszkę" (nie "Puszka" :evil: )
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Tak czytam ten komiks i muszę powiedzieć że jest coraz lepszy. Wreszcie fabuła między odcinkami się klei i rysunki są lepsze niż na początku. Słowem: dobrze.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Komks jeszcze żyje? Miała być przerwa, ale nie taka długa ;P
Chciałbym następne odcinki ;]
I tak nikt tego nie czyta...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Tak bywa jak nikt się nie odzywa i nie ocenia cudzej pracy...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Spoko, żyje! Po prostu wyjazd mi się nacznie przdłużył. Ale BAZYL też ma rację. Każdy komentarz jest dobry. WIęc do roboty! Ja również wznawiam działalność po przerwie.
Obrazek

Obrazek
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Hmmm tak się zastanawiam, kim jest ten szef CoB-a i Klonera, czy jest również inspirowany jakąś postacią z forum czy czysto wymyśloną? ;>
I tak nikt tego nie czyta...
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

Na mój gust to jeśli mam wybierać między klimat a humor, to jestem za humorem. Choć przyznam, rysunki w klimacie wyglądają nieźle w dobrym tego słowa znaczeniu :).
Hakuna matata!
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ja myślę, że rysunki fajne nawet szczególnie fajny się wydał mi ten rysunek co był taki duuuuży, jeden obrazek komiksowy, on jest chyba przed ostatni aktualnie. Tylko problemem jest fakt, że komiks raczej się kojarzy z humorem, a NSkomiks wydaje się niezbyt wesoły... przynajmniej jak dla mnie.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

W ostatnim odcinku żart trochę zbyt przewidywalny jak dla mnie... Może najlepiej byłoby zrobić tak, że w komixie bardziej stawiać na klimatyczność, a humor dodawać w takich akcentach jak Joint wagen, czy postacie Klonera i CoB-a ;]
I tak nikt tego nie czyta...
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Ej, wszyscy się dobierają do mnie BAZYL i BLACKSouL robią ze mnie niziołka, a Impostor jakiegoś zgreda, który słucha się jakiegoś większego zgreda :D To mi się nie podoba! (Ale kreska i komiks są świetne ;) )
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Mi sie podobała akcja z rewizją. Pokazuje ona jedną z dziwnych prawd RPG. Każdy przeciwnik ma coś co może się przydać. Gdzie t trzyma to juz inna sprawa 8)
Meniyaki tsukete shinugaii!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Mi też sie podobało - taki obraz graczy - że jest trup to musza być pedeki i skarby. Kiedys sie z graczami umówiliśmy ze na jednej sesji nie ograbimy żadnego trupa. MG tak sie zdziwił i nie wiedział o co chodzi, ze cała przygodę zepsuł :lol:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Jeszcze wkurzają mnie w komiksie wstawki angielskie jak np. napis w ostatnim komiksie "You'are tricked by OKF" czy jakoś tak... Nienawidzę jak się miesza polski z angielskim. Mamy piękny polski język i nie przeplatajmy go z angielskim, bo to wygląda albo jak by się chciało upodobnić do krajów anglojęzycznych bo są "lepsi", albo jak by się chciało być trendy, screnchy i gezy... Takie jest moje zdanie.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Eee tam mi to nie przeszkadza.
Co do nazwy komiksu, nie jest taka zła, a trudno będzie wymyślić lepszą SENSOWNĄ propozycję ;)
I tak nikt tego nie czyta...
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Wybacz, ale wstawki angielskie były, są i będą. Taki już mój styl. Zaznaczam zresztą że Kloner jeszcze ani razu nie odezwał się po polsku. Gość aż do końca będzie nawijał wojskowym slangiem po angielsku. I tyle!
Obrazek

Obrazek
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

LOD pisze:Jeszcze wkurzają mnie w komiksie wstawki angielskie jak np. napis w ostatnim komiksie "You'are tricked by OKF" czy jakoś tak... Nienawidzę jak się miesza polski z angielskim. Mamy piękny polski język i nie przeplatajmy go z angielskim, bo to wygląda albo jak by się chciało upodobnić do krajów anglojęzycznych bo są "lepsi", albo jak by się chciało być trendy, screnchy i gezy... Takie jest moje zdanie.
A może autorowi chodziło o klimat? W końcu akcja komiksu dzieje się w Ameryce. Może o to Impostorowi chodziło?
Hakuna matata!
Zablokowany