Komiks w klimatach NS

Radosna twórczość forumowiczów.
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Obrazek
Oto i obiecany arcik. Taką śmierć to by się chciało spotkać, nie?
Obrazek

Obrazek
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

impostor pisze:Taką śmierć to by się chciało spotkać, nie?
Spotkać? Takiej to bym nawet piwo postawił albo (ja/o)bola.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Impostor napisał że nie ma komentarzy, więc jak komentuję:
1 Nigdy nie piszę komentarzy, nie umiem rysować, więc troche głupie i nie na miom poziomie by było jakbym napisał "eee, do doopy, ja umiem lepiej ale mi sie nie chce" czy coś w tym stylu.
2 Drugi powód czemu nie komentuję- mało które powiązania i żarty rozumiem, a poza tym zgubiłem się w fabule i nie za bardzo wiem o co chodzi :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Chodzi o to, że główny bohater zmierza do Ministerstwa Komiksu a ci źli mu chcą przeszkodzić.

Co do dwóch ostatnich komiksów.

Fajnie załatwiłeś tych złych, ciekawy pomysł, a tego z cysterną jakoś nie złapałem.
Meniyaki tsukete shinugaii!
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

Właśnie,cczemu akurat latająca cysterna? I czemu samolot? Czy chodzi o to, że chcą odlecieć z wodą?
Ten plusk i cos dookoła Dżona to woda z cysterny, tak?
Hakuna matata!
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Z tego co pamiętam to były dwa kfiatki, bądź jeden przekręcony :P Mianowice chodziło o "CZy mi się zdawało, czy nad nami przeleciała 100 metrowa cysterna?" A w drugie wersji był zamiast "cysterna" była "Wyverna"
Od dziś płacę Eurogąbkami.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

impostor pisze:Po drugie - wszystkim tym, którym nie chciało się nic pisać, należy się goblińska strzała wbita krytykiem w tyłek.
Co jak co, ale ja już swój komentarz dałem na samiutkim początku, dla odświerzenia pamięci:
LOD pisze:Ja myślę, że rysunki fajne nawet szczególnie fajny się wydał mi ten rysunek co był taki duuuuży, jeden obrazek komiksowy, on jest chyba przed ostatni aktualnie. Tylko problemem jest fakt, że komiks raczej się kojarzy z humorem, a NSkomiks wydaje się niezbyt wesoły... przynajmniej jak dla mnie.
Cytat ze str.6 tego tematu i zdania tego nie zmieniam. Nie bawi mnie ten komiks, a i fabuła badziewna, aczkolwiek komiks czytam, bo trza być na bierzący gdy nastąpi jakaś zmiana na lepsze oraz wychodzę z założenia, że nie można się wypowiadać o czymś o czym się nie ma pojęcia. Te 2 kliknięcia nie są tak dużym kosztem by nie móc się dowiedzieć co i jak... :roll:
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Latająca cysterna przewozi paliwo. Paliwo jest potrzebne do odpalenia silnika. A przyznaję się do błędu, że w prawym dolnym rogu komiksu nie napisałem "to be continued". Co miałoby oznaczać, że kontynuacja historii o cysternie będzie rozciągnięta na jeszcze kilka odcinków.
Obrazek

Obrazek
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Super komiks... czytam go od początku i jakoś mi się nie zdarzyło komenta dowalić... weź wykorzystaj jakieś motywy z warhammera?
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Post autor: Azrael »

eee...ldzie on nie ma kontynuacji od 9października!
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Post autor: Obelix »

i bardzo dobrze bo nikt nie komentował a impostor odniósł (słuszne zresztą) wrażenie że się fabrykuje na darmo

ale troche szkoda bo komiks fajny był...
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Post autor: Azrael »

Mi też się podobał... i co tu było komentować skoro wysztko było cacy?
Może chciał pochwał.... :?: [Przypominam, ze to nie jest temat do komentowania komiksu! - dop. BAZYL]
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Re: STNKNS - Specjalny Temat Na Komiks Neuroshimowy

Post autor: impostor »

Powiem jasno, krótko i z treścią :D zrobię wam kolejny odcinek komiksu, ale jak mi jej porządnie nie skomentujecie, to już nigdy nic w tym guście nie ujrzycie :D (przynajmniej nie od mojej strony). Idziecie na taki układ? xD

I jeszcze malutki product-placement :D na moim deviantarcie <url>www.impostor1.deviantart.com</url> jest też inny komiks w klimacie postapokaliptycznym, tyle że na terenie zniszczonej rosjii. niedługo wyjdzie 3 strona wstępu :D
Obrazek

Obrazek
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: STNKNS - Specjalny Temat Na Komiks Neuroshimowy

Post autor: Tevery Best »

Całkiem niezły, choć poprzednie odcinki były lepsze. No cóż, niedługo, miejmy nadzieję, wrócisz do formy.
Durga
Majtek
Majtek
Posty: 110
Rejestracja: niedziela, 25 grudnia 2005, 14:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: Thorris

Re: Komiks w klimatach NS

Post autor: Durga »

Powiem krótko: mogło być lepiej, choć nie mówię, że było źle. Moim zdaniem cały komiks jest bardzo dobry. Aha i lepiej gdy rysujesz ołówkiem chyba. Wiem, że to trochę pracochłonniejsze, ale....

Pozdrawiam
"Niewiedza nie stanowi usprawiedliwienia dla nieprzemyślanych działań. Gdy się nie wie, gdy ma się wątpliwości, warto jest zasięgnąć porady..."
Malutkus
Marynarz
Marynarz
Posty: 314
Rejestracja: poniedziałek, 12 grudnia 2005, 16:58
Numer GG: 9627608
Lokalizacja: prawie Gliwice

Re: Komiks w klimatach NS

Post autor: Malutkus »

Dobra, każą komentować to jedziemy.
Tym razem przewaga tekstu nad rysunkami. Czy to dobrze... nie mnie to oceniać, ale osobiście wolałbym odwrócić te proporcje. Wiem, że takie było założenie, ale jednak brak jakichkolwiek szczegółów trochę zawodzi*.
Poza tym muszę się zgodzić, że poprzednie odcinki były lepsze. Ten humor jakoś do mnie nie trafił, nie wiem, czy to tylko moje odczucie, czy jest po prostu trochę wymuszony.
Dobra, zabrzmiało tak, jakby mi się nie podobało, a jest całkiem nieźle. Po prostu wszystkie ogólne zalety były podawane już wcześniej. Poza tym trzeba dbać o Twój rozwój, a na to najlepsza krytyka.;) Teraz czekamy na ciąg dalszy (bo będzie, prawda?) z nadzieją, że będzie jeszcze lepiej.
Aha, jeszcze takie pytanie: czy będzie kontynuacja poprzedniego wątku (tego z samolotem)? Bo to się ciekawe zaczynało robić... :)

*Piszę to z pełną świadomością, że ja nawet na takich połamałbym ołówek, a pewnie i rękę.
Obrazek
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: Komiks w klimatach NS

Post autor: Obelix »

odcinek fajny, mlaś mlaś mlaś :P (Bez skojarzeń!)

rozwalił mnie nocny łowca "ale ja cche rybki chodowac! akwarium kupic!"
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Zablokowany