Hagar a la Bel esprit

Radosna twórczość forumowiczów.
Zablokowany
Bel esprit
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Hagar a la Bel esprit

Post autor: Bel esprit »

Ta - daaa! Po szeregu nieprzespanych nocy, w męczarni i bólu wreszcie spłodziłem ten o to pasek komiksowy, traktujący o Hagarze, wikingu jeszcze do niedawna przewijającym się pod programem telewizyjnym w Gazecie Wyborczej. Komentujcie, piszcie co o tym sądzicie, co trzeba by zmienić etc.

Oto link do pobrania:
http://www.sendspace.com/file/uqh0i5

Przepraszam za nienajlepszą jakość, ale skaner ma już swoje lata i wiecie zresztą, jak to jest.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Co to ma byc? Moze jestem jakis niekumaty, ale wg. mnie to jest zupelnie bez sensu. I na cos takiego potrzebowales kilku nocy?! Toz to gora minuta roboty. Pewnie i tak jest przerysowane i tylko bezsensowny tekst w dymki wstawiles. Nie wiem czym sie chwalisz...
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Bel esprit
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bel esprit »

Widzisz, w poście wyżej pozwoliłem sobie na pewien, można by powiedzieć, żat, z tymi zarwanymi nocami. To rzeczywiście jest robota na minutę, ale rysunki są moje własne.
Behemoth
Majtek
Majtek
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 18:39
Lokalizacja: from the land of Mordor where the shadows lie

Post autor: Behemoth »

Bel esprit pisze:Widzisz, w poście wyżej pozwoliłem sobie na pewien, można by powiedzieć, żat, z tymi zarwanymi nocami. To rzeczywiście jest robota na minutę, ale rysunki są moje własne.
rzeczywiście robota na minute skoro plik do downloadu nazywa się skanuj0001.jpg :D
tak w ogóle to komiks kicha, bo krótki :D wiadomo tyle, że ten Hagar ma awersję do hełmów innych niż on sam ma na głowie :P mam nadzieje, że się rozwinie.
"Wandering the globe around
I saw no miracles nor wonders
Humanity so poisoned by their myths
Why none can see my wings?!
God is Dead!!! Dead !!! Helleluyah!!!"
Vader: Halleluyah (God is Dead)
GG:1362756
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Bel esprit pisze:Widzisz, w poście wyżej pozwoliłem sobie na pewien, można by powiedzieć, żat, z tymi zarwanymi nocami. To rzeczywiście jest robota na minutę, ale rysunki są moje własne.
Skoro rysunki twoje to plus za nie. Fajna kreska, pasujaca do humorystycznych historyjek. Szkoda tylko ze humoru w tym nawet za grosz nie ma. Jak by to powiedzial twoj HAGAL: "Nie podoba mi sie twoj komiks. Cha, cha, cha!".
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

W sumie fajnie narysowane, ma trochę klimatu z oryginalnego Hagara. Tylko zgadzam się z Szelmonem, przydałby się w tym jakiś sensowny humor w komiksie. Uwielbiam Monty Pythona, a oni tam z rzeczy kompletnie bezsensownych potrafili zrobić coś, z czego powodu zwijałem się ze śmiechu. Tu tego niestety nie ma.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

O tak Monty Python jest świetny, a co do komiksu posiedzisz "kilka nocy" więcej, wymyślisz fajne teksty i wtedy to może być zjadliwe [Zjadliwe, czyli jadowite, trujące - dop. BAZYL]. :wink:
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

Wstawka w poście Sir_Ernest_Torrmer pisze:[Zjadliwe, czyli jadowite, trujące - dop. BAZYL]. :wink:
BAZYL przestań szerzyć swoje naciągane teorie.
Zjadliwy - pot. «nadający się do zjedzenia, ale niezbyt smaczny»
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Zapomniałeś napisać o innych znaczeniach:

1. «o słowach, żartach, uśmiechu itp.: bardzo złośliwy»
2. «skłonny do złośliwych zachowań»
3. «o drobnoustrojach chorobotwórczych: zatruwający jadami organizm, w którym się rozwija»
4. «o chorobach, czynnikach zewnętrznych: niszczący organizm»

Mowa potoczna wynika z tego, ze ludzie zjadliwość kojarzą (błędnie) z 'jedzeniem' podczas gdy powinni z 'jadem' :P

Dobra, kajam się, koniec oftopa.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Bel esprit pisze:rysunki są moje własne.
Kupsko prawda. Widzialem gdzies niedawno orginal, w jakiejs gazecie chyba. Rysunki nie sa twoje.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Post autor: Ardel »

A ja powiem tak:
Nie mogę się wypowiedzieć, bo komiksu ani obejreć, ani ściągnąć się nie da ;(
Bel esprit
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bel esprit »

Naprawiłem i teraz powinno się ściągać bez problemu.

http://www.sendspace.com/file/cuupxy

Życzę miłej lektury :P

PS. Rysunki są wzorowane na prawdziwym Hagarze, bo jakżeby inaczej? Ale narysowane odręcznie, z pamięci.
Zablokowany