KOKURS NA LOGO KOMIKSU "Bohaterowie Ragnaroka"

Radosna twórczość forumowiczów.
Zablokowany
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

KOKURS NA LOGO KOMIKSU "Bohaterowie Ragnaroka"

Post autor: Waltos »

Ogłaszam konkurs na logo komiksu "Bohatery Ragnaroka"! Logo to ma być w przeciwieństwie do komiksu ładne (uznawany trójwymiar). A oto jego kryteria:
:arrow: logo nie może być większe niż 400 x 400 pikseli,
:arrow: dozwolone są wszelkie formaty rysunku
:arrow: największa wielkość obrazka to 1000 kb, ale myślę, że wszystkim tyle starczy,
:arrow: praca ma być czytelna i nie opluta :lol: ,
:arrow: liczy się oryginalność pracy - ma się w niej zawierać tytuł komiksu ("Bohaterowie Ragnaroka dla niewiedzących :P ),
:arrow: pracę wysyłacie na moje PW.

Prace przyjmuję do 1 lutego. Nagrody to: oficjalna przynależność to twórców komiksu (póki co jest nas trzech :D ) oraz nagroda - nie-pso-dzianka (jednak nie liczcie na żadną rzecz a tym bardziej pieniądze... No dobra, 1 gr mogę dać :lol: )
żyję
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

No to jak stoi sprawa z tym logiem? Bo ja, Khazar i jeszcze ktoś wysłaliśmy rysunki i nic nie wiemy. Oświeć nas, poteżny Waltosie :D .
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Z tego, co wiem, to wygrał...






















(fanfary)























(kolejne fanfary)


























(i jeszcze trąbka)
































(na dole wynik)






















RUNIQ!!!
Gratulacje! Twói avik był faktycznie the best. (podaje rękę, gratulując) Jeszcze raz gratulacje!
Rozumiem, Waltos, że logo wstawisz na forum.
Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


heh, miałem wziać w tym udział i... zapomniałem ;-P
Ale i tak zrobię to logo i je tu wrzucę - choćby jako ciekawostkę ;-D
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Tak, potwierdzam wygraną Runiqa, ale nie miałem czasu o tym napisać (a może zapomniałem? :D ) w każdym razie na konkurs przysłano 4 aviki (3 autorów) w tym jednego avika wsiąkło. A aviki przysłali Darkelfft, Runiq i Khazar. Oficjalne miejsca to:
Runiq - 1 miejsce
Khazar i Darkelfft (egzekwo) - 2 miejsce i niewiele im obu brakowało do 1 miejsca. W następnym odcinku komiksu zaprezentuję wszystkie loga.
żyję
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Runiq tylko pogratulować pierwszego miejsca i głównej nagrody:D. Ja chcę nagrodę pocieszenia :D :D
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Khem Khem szkoda że nagrda to należenie do twórców komiksu a Runiq już należy :wink:
PS: Niedługo zaczne robić komiks w formie html jak prosiłeś waltosie a dziś sprubuje skończyć moją część komiksu.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Hej, hej, HEJ! Dante, nie dobieraj mi roboty. Ja już od jakiegoś czasu robię stronkę komixu. Do połowy lutego powinienem już zrobić (tak jak woj. mazowieckie na ferie, czyli 14-27 lutego).
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Za pierwszym razem nie załączyłem. Za drugim już tak.

YEAHHHHH!!! Taaak! Tak! Tak tak! Ale nagroda mnie rozwaliła. :D

Aha, Waltosie, o komiks się nie bój. Wyrobię się na pewno.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

A my, Waltos, wciąż czekamy na obiecane loga. I gdzie one są?
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Waltosa ostatnio nie ma na necie. GG ma wyłączone, na forum nie bywa... Dlatego nie dziw się, Khazar, że jeszcze nie ma obiecanych log. Komiks też stanął.
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Sory, powinienem niedługo (dzisiaj?) dać loga (a komiksu to Dante jeszcze nie zrobił... chyba), a przedtem nic nie pisałem, bo mi z głowy wypadało, albo grałem w Rome: total War (a gierka wssssysa!). A częsciej powinienem być za tydzień, bo mi się wtedy ferie zaczynają :D
żyję
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

O cholera! powiedziałeś że ja robie następny odcinek teraz zaczną mi na gg sępić bym się pośpieszył o nieeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rany jak ja go zrobie w tym miesiącu to możecie być uradowani :P
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

To może zamiast komiksu Dantego, daj mój. Chyba, że to popsułoby całą fabułę... A ty Dante, "spieszaj" się!!

Co do log: Mnie tam aż tak na nich nie zależy, ale żeby do środy były, bo sie inni niecierpliwią. I w ogóle chciałbym zapobiec zamieszkom. :)
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Obrazek
Logo Khazara. Jak widać brakuje jednej litery.


Obrazek
Logo Runiqa. Jedyne zastrzeżenie, to to, że trochę badziewne, ale ogólnie najlepiej mu wyszło.


Obrazek
Logo Darkelffta. Trochę zamzane.

Ale do wszystkich log mam jedno zastrzeżenie - 2 z nich były robione w paincie i zapisywane w formacie jpg, a jak już dawno zauważyłem obrazki z painta zapisywane w takim formacie są brzydkie (bo się rozmazują paskudnie). Ogólnie najlepsze logo - logo Runiqa oceniam na 4+ w skali szkolnej. Pracy było mało, z czego nie jestem zadowolony, Ale postaram się także zrobić logo mojego autorstwa, wtedy je ocenicie :D
żyję
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

O przepraszam, ja ci wysłałem nową wersję loga. Ale ja się nie zrażam. Daję nowszą wersję loga, co to niby Waltos jej nie dostał (ale i tak twoje logo jest the best, Runiq).

Obrazek
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Taaa... zapomniałem, że miałem zmienic format pliku za pomocą nie Painta, a Irfan Viewa. Wtedy obrazek by mniej zabierał pamięci, a jakość by była jak w .bmp. Ale i tak się napracowałem, bo po zmienieniu koloru tła z czarnego na granatowe, musiałem zamalowac wszystkie plamki, które zebrały sie wokół napisów i głów.

IMO logo Khazara wymiata, ale oczywiście ta nowsza wersja. Nie wiem, Khaz, czy miecze w starszej wersji to miały być Upiorne Gwiazdy, ale one wyglądają inaczej. Po primo: Maja więcej "ramion", po secundo: ramiona nie odchodzą od klingi, tylko od ostrza.
Zablokowany