Jak Wam sie podoba komiks 'Bohatery Ragnaroka'?

Radosna twórczość forumowiczów.
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Ja robię komiks autorski LukaSie.... jak na razie mam conajmniej cztery strony zrobione ( piątą kończę :D)....
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Komiks będzie lekko podlatywał pod szajens fikczyn :) . Trochę uzbierałem tych stronek. Tyle, że wszystkie są czarno białe ( bez koloru)- takie miały ( początkowo) być. Ale dzisiaj odkryłem kolor idealny :) - kolor czarnego markera do płyt i ołówka= mordercza mieszanka :D . Zacząłem kolorować.... Postaram się za jakiś czas tutaj ( znaczy się na forum, nie w tym temacie) zamieścić pierwsza stronę...
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

W "Bohaterach Ragnaroku" ostatni odcinek (tzn. z Waltosem i Łysolem w garniaku) wymiata! Więcej takich części proszę! :D
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

eeee.....Komiks stanął? Ja chcę następnął część!! Błagam ! Dajcie dalszy ciąg! Pozatym cały komiks wymiata :D
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
timon
Majtek
Majtek
Posty: 92
Rejestracja: niedziela, 5 września 2004, 11:51
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: timon »

zaczepisty ten komiks. łysol z biedronki rulezz :) Kiedy dalszy ciąg?
Pozdrawiam
Timon
---------
Kosci zostały rzucone, jak głosi stare powiedzonko nekromantów
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Kiedy ja zrobie następny odcinek :P
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

To znaczy kiedy? Bo wiesz troszki niecierpliwi mnie ten brak dalszego ciągu... :evil: Mógłbyś podać przybliżoną datę? To bedzie jeszcze w tym stuleciu? :roll:
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

Komix cool, tylko pisze się mój a nie muj :D
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Ostatni odcinek to majstersztyk :lol: . W sumie dobrze, ze juz koniec, po zaczęłoby się to przeciagać z deka i nudzić. Ale zakończenie w mistrzowskim stylu :D .

PS: Żelatyna to chyba biały proszek który się wsypuje do cieczy aby ta zgalaretowiała :?: :wink:
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

No, fajne zakończenie (A William był przecież na końcu, więc fajne połączenie wyszło), tylko szkoda, że po tobie miałem być ja, a potem Dante... no, ważne, że ja miałem rysować, bo Dante... ekhem... :D . A może to i lepiej, że właśnie teraz się skończyło... a może... a może... ... ... cholera, gdzie te moje tabletki-i-inne-proszki?
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Darkelfft pisze:Komiks będzie lekko podlatywał pod szajens fikczyn :) . Trochę uzbierałem tych stronek. Tyle, że wszystkie są czarno białe ( bez koloru)- takie miały ( początkowo) być. Ale dzisiaj odkryłem kolor idealny :) - kolor czarnego markera do płyt i ołówka= mordercza mieszanka :D . Zacząłem kolorować.... Postaram się za jakiś czas tutaj ( znaczy się na forum, nie w tym temacie) zamieścić pierwsza stronę...

Zastanawia mnie jedno... Czy darkelfft kiedykolwiek zamieści ten komiks? Oj rozlewiniliście się robaczki... :D
żyję
Xardas
Pomywacz
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 19 lipca 2005, 16:34

Post autor: Xardas »

Komiks jest poprostu super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niezła fabuła :D , kreska też nie gorsza. 8)
rock, rock, rock, rock i jeszcze raz rock.......
Gość

Post autor: Gość »

BBBBBBBUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNTTTTTTTTTT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
buuuu ja chce nowe odcinki ! :x

[Aragorn, nie przeginaj, póki co tylko warn - Waltos]
Aragorn
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 21 października 2005, 14:04
Lokalizacja: z Klozetu
Kontakt:

Post autor: Aragorn »

Help ! pomocy ! nowe odcinki ! wariuje na ich punkcie ! ale i tak je uwielbiam ! Chłopaki postarajcie sieeee!!! błagam !!!

[naucz się nie pisac posta pod postem, a komiksu już nie bedzie, poczytaj se inne tematy... - Waltos]
Kamil Master
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 18 grudnia 2004, 22:32
Lokalizacja: z Warhammera prosto z Altdorfu
Kontakt:

Post autor: Kamil Master »

no juz troche czekam na nowe odcinki szkoda ze ich juz nikt nie dotwarza ;D
Warhammer jest the best
Zablokowany